Brzęczek o napastnikach

25.03.2019 13:35

Za nami już oba marcowe mecze eliminacji UEFA EURO 2020. Oba udało się wygrać, nie tracąc przy tym nawet jednej bramki. Wciąż wraca jednak temat wspólnej gry w ataku Roberta Lewandowskiego i Krzysztofa Piątka.


To jedno z tych pytań, z którymi musiał się zmierzyć selekcjoner Jerzy Brzęczek po niedzielnym zwycięstwie z Łotwą (2:0), które przyszło w wielkich bólach, po golach zdobytych w ostatnim kwadransie. Pierwszą z bramek zdobył Robert Lewandowski, a drugą Kamil Glik. Krzysztof Piątek, który wskoczył do jedenastki za Arka Milika został przez niego zmieniony w drugiej połowie.

Współpraca z Roberta z Krzyśkiem była bardzo dobra. Na pewno nie będzie takich sytuacji, gdy Krzysztof będzie strzelał w każdym meczu. Miał swoje sytuacje, ale niestety zabrakło dokładności. Cieszę się, że mam napastników światowej klasy. Czują się coraz lepiej i rozumieją na boisku. Nie było dużo czasu i treningów, bo to nie jest tak jak w klubie. Z każdym zgrupowaniem, treningiem, przećwiczonymi schematami ta współpraca i zrozumienie będzie jeszcze lepsza” - ocenił szkoleniowiec Biało-Czerwonych.

Wypowiedź Jerzego Brzęczka powinna rozwiać wszelkie wątpliwości, czy obaj snajperzy mogą grać razem. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że również kolejny mecz o eliminacyjne punkty rozpocznie właśnie ten duet napastników. 

Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
500 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD500Odbieram bonus