Typy bukmacherskie na Fame MMA 8. Typowanie walk - na kogo warto postawić?

Typy bukmacherskie na galę Fame MMA 8 to pewniaki, obok których trudno jest przejść obojętnie. Na jakie pojedynki zwrócić uwagę przy tworzeniu kuponu na zbliżającą się imprezę z freak fightami?

Don Kasjo - Marcin Najman. Jakie typy, kto wygra ten pojedynek?

Jednym z najbardziej reklamowanych pojedynków Fame MMA 8 jest starcie Don Kasjo - Marcin Najman. Typy bukmacherskie na spotkanie obu panów raczej wskazują wyraźnie na Kasjusza Życińskiego, chociaż waleczności i doświadczenia El Testosterona całkowicie w tym przypadku lekceważyć nie można. Eksperci są w tym przypadku dość jednoznaczni, a kursy u buków zdają się to najlepiej potwierdzać. Obecnie na "Don Kasjo" mamy 1.33, natomiast na Najmana - aż 2.90.

Jeżeli obstawianie Fame MMA 8 nie jest u nas opierane na graniu zakładów na zwycięzców, możemy w przypadku walki Don Kasjo - Najman pokusić się o zagranie na liczbę rund. Tutaj wszystko raczej na pewno rozstrzygnie się w pierwszej rundzie, a zagranie na to, że nie będzie wygranej na punkty jest prawdziwym pewniakiem.


Blonsky - Dubiel. Jak typować main event Fame MMA 8?

Szumnie zapowiadany main event gali Fame MMA 8 to starcie Kacpra Błońskiego z Marcinem Dubielem. Obaj zaczynają przygodę ze sportami walki dla szerszej publiki, ale mimo wszystko więcej argumentów przemawia tutaj za Błonsky'm. Tutaj istnieją większe szanse na to, że będą co najmniej 2 rundy, chociaż i na to nastawia się niewiele osób. Co do zwycięzcy, niższe kursy - i to wyraźnie - mamy na Błońskiego i to właśnie na niego typuje znacznie więcej graczy.

A może wygrana na punkty? Raczej nie, a jeżeli tak rzeczywiście się stanie, będzie można sowicie na tym zarobić. Każde 100 złotych zagrane na to, że pojedynek odbędzie się w pełnym wymiarze rundowym to nawet 300 złotych zysku. Co najważniejsze, nie musimy typować na to, kto ostatecznie zatriumfuje.

Fame MMA 8 typy bukmacherskie. Obstawianie freak fightów - warto czy nie?

Fame MMA 8 typy to bardzo gorący temat na forach miłośników bukmacherki. Wiele osób, mimo wszystko, cały czas zastanawia się, czy warto obstawiać freak fighty. W tym przypadku trzeba zawsze mieć na uwadze, iż mówimy o osobach, które są amatorami, a często nawet nie mają jakiegokolwiek doświadczenia w sportach walki.

Przy obstawianiu Fame MMA 8 online musimy mieć liczyć się z faktem, że w Polsce można grać tylko w zakładach bukmacherskich z licencją Ministerstwa Finansów. Na szczęście, nie ma takich stron tylko kilka, a niektóre z nich są naprawdę znane i to nie jedynie na terenie naszego kraju. Przykładem może być chociażby portal www.STS.pl.

Oczywiście, kiedy znajdziemy w internecie przygotowane na Fame MMA 8 pewniaki, zawsze musimy je zweryfikować oraz przeanalizować w odpowiedni sposób. Nie zaszkodzi zajrzenie na konferencje, media treningi i tym podobne. Warto przyjrzeć się również Instagramowi czy Facebookowi, gdzie uczestnicy gali często zamieszczają posty o swoich przygotowaniach. Od razu widać, kto do sportu podchodzi poważnie, a kto niekoniecznie.

Jak obstawić Fame MMA 8 w internecie? Legalne zakłady na walki online:

Zakłady na Fame MMA 8 z bonusem 550 zł! Kod promocyjny KOD550

W ramach najnowszej oferty specjalnej przygotowanej przez oficjalnego sponsora gali Fame MMA 8 do zdobycia jest nawet 550 złotych premii. Oferta obowiązuje w przypadku każdego, kto wejdzie na www.Betclic.pl i wpisze kod promocyjny KOD550, a zwrot można otrzymać w przypadku przegranej w pierwszym kupnie zagranym po zapisaniu się do bukmachera.

Cashback Betclicmożliwy jest do zgarnięcia również w sytuacji obstawiania Fame MMA 8. Wybieramy swoje pewniaki, gramy za określoną stawkę i nie musimy przejmować się ewentualnym niepowodzeniem. Tym bardziej, iż do odebrania jest ponad pół tysiąca złotych!

Odbieranie bonusu Betclic na Fame MMA 8:

 1. Gracz wchodzi na www.Betclic.pl
 2. Klika "Zarejestruj się"
 3. Wypełnia formularz rejestracyjny, podając przy tym kod promocyjnyKOD550
 4. Otrzymuje ewentualny zwrot od przegranej w pierwszym kuponie zagranym po rejestracji. Nawet 550 złotych!

Aktualne notowania kursowe można znaleźć na oficjalnej stronie Betclic aż do samego początku gali. Przypominamy, że Fame MMA 8 zaplanowano na dzień 21 listopada na godzinę 20.

Na kogo postawić na Fame MMA 8?


Nie brakuje pytań o to, na kogo postawić na Fame MMA 8, a jakich typów lepiej unikać. Poniżej prezentujemy spis kilku pewniaków, o jakich najczęściej pisze się na forach bukmacherskich i innych podobnych miejscach.

Uwaga! U wielu bukmacherów opłaca się obstawiać więcej, niż tylko jeden zakład na kuponie. W ten sposób otrzymuje się specjalny bonus, dzięki któremu można powiększyć swoje wygrane. Dobrze jest wiedzieć, co w trawie piszczy i sprawdzać na bieżąco aktualne, przygotowane na Fame MMA 8 promocje bukmacherskie. A oto już wspomniane przez nas pewniaki:

 • Blonsky wygra - 1.37
 • Najman przegra w pierwszej rundzie - 1.45
 • Piotr Pająk wygra swoją walkę - 1.35
 • Amadeusz Roślik pokona "Wiewióra" - 1.48
 • Tyburski wygra w pierwszej rundzie - 1.90

A jakie wy przygotowaliście na Fame MMA 8 typy? Macie już swoich faworytów czy dopiero przymierzacie się do ułożenia jakiejś mniejszej bądź większej "taśmy"?

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" na stronie internetowej www.STS.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

 1. Najnowsze wiadomości

 2. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus