Fortuna

Firma Fortuna jest najdłużej działającym w Polsce legalnym bukmacherem internetowym. Oferta tej firmy jest bogata w kursy na wiele dyscyplin sportowych. Każda osoba zarejestrowana w tym portalu może zupełnie za darmo oglądać transmisje meczów za darmo, a także typować mecze na urządzeniach mobilnych z dowolnego miejsca na świecie! 

Bukmacher z polską licencją

Firma Fortuna od zawsze działała na terytorium naszego kraju na podstawie zgód oraz licencji Ministerstwa Finansów. W 2013 jako pierwsza w Polsce otrzymała prawo do oferowania zakładów wzajemnych w internecie. Od tego czasu minęło już ładnych kilka lat, a bukmacher Fortuna jest jednym z najpopularniejszych wśród rodzimych graczy.


Typowanie rezultatów wydarzeń sportowych jest w Fortunie zgodne z prawem, ponieważ z każdym postawionym kuponem odliczana jest odpowiednia stawka podatku. Opisywany bukmacher aktywnie działa w sponsoringu. Od 2014 roku ściśle związany jest z Legią Warszawa, której jest partnerem głównym. 

Bukmacher internetowy Fortuna może być także kojarzony z punktami stacjonarnymi. Tych w całym kraju jest ponad 600, natomiast marka zatrudnia łącznie ponad 1000 osób! Szukając strony do obstawiania o ugruntowanej pozycji rynkowej, z całą pewnością możecie brać pod uwagę portal www.eFortuna.pl!

Fortuna kod promocyjny 2020

Proces zakładania konta u bukmachera Fortuna trwa parę minut i nie jest zbyt skomplikowany. Podawane przez nas dane są bezpieczne, dlatego też śmiało możemy podawać informacje na swój temat, a także załączyć skan dowodu tożsamości, który jest wymagany do weryfikacji konta i otrzymania możliwości typowania wydarzeń online. 

Jeżeli chcecie przy rejestracji otrzymać bonus za darmo na obstawianie, musicie podać kod promocyjny Fortuna, który obecnie brzmi: BETONLINE. Korzystając z tego hasła promocyjnego, możecie być pewni, że otrzymacie taką ofertę, jaka obecnie jest najkorzystniejsza. A wszystko to, oczywiście, zupełnie legalnie i bez zamartwiania się o bezpieczeństwo zdeponowanych środków czy też kontrole skarbowe. 

Wirtualne Sporty w Fortunie

W naszym kraju coraz większą popularność zyskują tak zwane Wirtualne Sporty. To nic innego jak komputerowa alternatywa prawdziwych wydarzeń sportowych. Jeżeli lubicie grać o niestandardowych porach albo po prostu cenicie sobie szybkie zakłady, Virtual Sports może być dla was naprawdę świetną propozycją. 


Na chwilę obecną w Fortunie można grać w takie Wirtualne Sporty, jak:

- Piłkę Nożną
- Wyścigi Konne
- Wyścigi Psów
- Wyścigi Samochodowe
- Żużel
- Tenis 

Obstawianie komputerowych spotkań wcale nie jest tak trudne, jak mogłoby się to wydawać. Wszystko opiera się bowiem na suchych statystykach, chociaż i tutaj potrafią zdarzyć się niespodzianki. Ogromną zaletą Wirtualnych Sportów jest fakt, że mecze trwają dosłownie chwilę w porównaniu ze standardowymi. Oznacza to, że wygraną mamy na koncie po około 5 minutach od złożenia kuponu! 

Early Cash Out Fortuna

Bardzo wielu graczy Fortuna przekonała do siebie dostępnością opcji Early Cash Out. Kto miał kiedykolwiek do czynienia z zagranicznymi bukmacherami z pewnością doskonale wie, na czym polega ta opcja i jak bardzo jest przydatna. Dzięki Early Cash Out możemy zamykać kupony jeszcze zanim zostaną rozstrzygnięte wszystkie typy w nim zawarte. Wygrana jest, oczywiście, niższa od tej planowanej, ale zaleta jest taka, że nie musimy drżeć o wynik ostatniego zdarzenia, a także denerwować się, gdy okaże się, że znów przegraliśmy przez ostatni mecz!


Czy opcja Early Cash Out jest dostępna tylko dla najbardziej aktywnych graczy? Absolutnie nie, gdyż każda osoba zarejestrowana u tego bukmachera ma możliwość korzystania z niej o dowolnej porze dnia i nocy. Warto jedynie podkreślić, że bukmacher nie zawsze musi wychodzić z propozycją zamknięcia ani też się na nią godzić. 

Mecze przez internet za darmo

Chociaż stron do oglądania transmisji internetowych jest całe mnóstwo, korzystanie z nich wymaga wręcz anielskiej cierpliwości. Na szczęście, istnieją legalne sposoby na śledzenie poczynań sportowców w wysokiej jakości obrazu. Jeżeli postanowicie założyć konto na www.eFortuna.pl, będziecie mogli oglądać mecze piłkarskie z największych lig świata, między innymi, Bundesligi. Wszystko to bez żadnych opłat, co oznacza, że otrzymujecie niemal pełny pakiet sportowy za 0 złotych!

Ogromną zaletą transmisji internetowych w Fortunie jest to, że w trakcie trwania meczów możemy jednocześnie obstawiać. W tym celu nie musimy przełączać się na nowy tryb i tym podobne. Po prostu oglądamy mecz, a jednocześnie działamy na stronie jak, normalnie. To naprawdę bardzo wygodna opcja, której zalety doceni każdy miłośnik typowania Live!

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus