Atrakcyjne warunki w STS

Atrakcyjne warunki w STS

STS (Start-Typ Sport) już od wielu lat jest potentatem polskiej branży bukmacherskiej. Nie tylko cieszy się największą popularnością właśnie na rodzimej scenie zakładów bukmacherskich, ale i wychodzi do użytkowników z bardzo atrakcyjną ofertą na typowanie i nowym hasłem na 2022 rok. Tych nowych, ale i stałych klientów stara się przekonać swoją rozbudowaną ofertą bonusową - to właśnie jej przeznaczamy ten właśnie artykuł.

STS - atrakcyjne warunki

Filarem oferty bonusowej bukmachera STS jest darmowy bonus, stworzony wyłącznie z myślą o nowych użytkownikach, którzy dopiero dokonują rejestracji w obrębie serwisu internetowego bukmachera www.sts.pl. Za jego pośrednictwem możemy pozyskać nawet 1200 złotych na start - to, ile docelowo otrzymamy zależy od ilości pieniędzy, jakie wpłacimy przy pierwszym doładowaniu. Proces korzystania z tego bonusu prezentuje się następująco:

  1. Zaznaczamy chęć otrzymania bonusu w formularzu rejestracyjnym. Opcja ta powinna być domyślnie zaznaczona - po prostu nie odznaczajmy jej. Jest to warunek konieczny do spełnienia celem wzięcia udziału w akcji promocyjnej.
  2. Wpłacamy pierwsze środki na konto - dokonujemy pierwszego depozytu dowolną, wybraną przez nas kwotą. Bonus powitalny będzie jej podwojeniem, a jego wartość maksymalna plasuje się na poziomie 1200 złotych. Najlepiej więc wpłaćmy dokładnie tyle, by cieszyć się pełnią bonusu.
  3. Pieniądze z bonusu trafią na nasze konto bonusowe - aby przenieść je na saldo depozytowe (i móc je chociażby wypłacić), będziemy musieli spełnić niżej przez nas wspomniane warunki.

Jak już wspomnieliśmy, środki z bonusu powitalnego w sposób automatyczny trafiają na nasze saldo bonusowe. Aby przenieść je na to główne, musimy dokonać trzykrotnego obrotu nimi. Oznacza to, że otrzymując 1000 złotych bonusu, musimy wydać na zakłady równo 3000 złotych (nie ma więc innej opcji - musimy wygrywać). Do obrotu zaliczają się wyłącznie stawki (nie wygrane) ze zwycięskich kuponów, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.91.

sts kod promocyjny 2021

STS dla stałych użytkowników

Choć STS, podobnie jak większość polskich bukmacherów, skupia się przede wszystkim na walce o nowego użytkownika, przygotował również atrakcyjną ofertę promocyjną dla tych, którzy w obrębie jego serwisu internetowego grają już od dłuższego czasu.  Promocje i darmowe bonusy dla typerów, którzy mają już konto u tego bukmachera sprawia, że chętniej zostają u niego i są lojalni.

Codziennie 20 PLN

Podstawą promocji przeznaczonych dla stałych użytkowników jest akcja "Codziennie 20 PLN". Dołączając do niej (aby to zrobić musimy kliknąć odpowiedni przycisk na stronie promocji) mamy szansę na pozyskanie 20 złotych każdego dnia danego etapu (te trwają od poniedziałku do niedzieli). Wystarczy, że spełnimy określone warunki:

  • wyrazimy chęć skorzystania promocji na dedykowanej jej stronie,
  • postawimy kupon AKO (zawierający więcej niż jedno spotkanie) za łączną stawkę co najmniej 100 złotych, z kursem łącznym nie mniejszym niż 1.85; musi on rozwiązywać się tego samego dnia;
  • kupon zagramy na podstawowej ofercie przedmeczowej - nie możemy z niego skorzystać w obrębie usługi Betgames.


Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl
1660 PLN w bonusach!
Kod: BETONLINE
eFortuna.pl
830 PLN na start
Kod: BETONLINE
Betfan.pl
200% do 300 PLN
Kod: BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuKod: BETONLINEWszystkie środki, które pozyskamy za pośrednictwem wyżej wspomnianego bonusu trafią na nasze saldo bonusowe - będziemy je musieli trzykrotnie obrócić na kuponach z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

Inne bonusy w zakładach STS

Poza wyżej wspomnianym bonusem, który uważany jest za bazę wyjściową oferty promocyjnej STS dla stałych graczy, firma organizuje również wiele innych akcji, z których zdecydowana większość jest związana z aktualnymi wydarzeniami w świecie sportu, w tym między innymi większymi turniejami międzynarodowymi czy startem sezonu danych rozgrywek.

Bukmacher STS oferuje również bonus dla użytkowników, którzy po raz pierwszy sięgną po usługę Betgames. Dzięki niemu zwraca nawet 20 złotych stawki za przegrane kupony złożone w ciągu doby, w obrębie której został zawarty pierwszy zakład w tejże usłudze (doba liczona jest od 00:00 do 23:59 - nie warto więc robić tego tuż przed północą). Zliczane są wszystkie przegrane kupony, a w akcji można wziąć udział tylko raz.

Nowi użytkownicy mają przywilej skorzystania z kodów bonusowych - specjalnych kodów, które wpisuje się w czasie rejestracji (i jest to jedyny moment właśnie na to), a które są w stanie zwiększyć nasz budżet na typowanie. Kod promocyjny STS na rok 2022 to okazja na dodatkowe korzyści bonusowe dla graczy, STS jest jednym z tych bukmacherów, którzy sami wychodzą z takim kodem - stosując go jesteśmy w stanie pozyskać niezobowiązujące 25 złotych na darmową grę. Wbrew pozorom jednak, istnieje możliwość skorzystania z lepszego i atrakcyjniejszego kodu promocyjnego.

Aby to zrobić, wystarczy, że w formularzu rejestracyjnym na stronie www.sts.pl w dobrowolnie wypełnianym polu z hasłem wpiszemy BETONLINE. Dzięki niemu pozyskamy 100 złotych w postaci bonusu bez ryzyka. To zatem pieniądze, które nie narzucają na nas konieczności dokonania jakiegokolwiek depozytu. Są przyznawane od razu i obarczone niewielkim wymaganiem związanym z ich obrotem (należy je wydać jednokrotnie na grę - potem są już nasze). Skorzystanie z kodu nic nie kosztuje - warto więc to zrobić, by maksymalnie wykorzystać status nowego użytkownika (później, jak widać po powyższym, tak atrakcyjnych ofert nie dostaniemy).


Nowa oferta darmowych bonusów na www.efortuna.pl

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez ryzyka 2023
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
W Betfan 600 PLN + 60 PLN Freebet z kodem BETONLINE!Odbieram bonus