Wyniki meczów

  1. Piłka nożna
  2. Inne
24.10.2020Wynik
21:00Atletico Madrid - Betis Sevilla2:0
21:00Liverpool FC - Sheffield United FC2:1
21:00Paris Saint German - Dijon FCO4:0
21:00SC Heerenveen - FC Emmen4:0
20:57Sheffield Wednesday vs Luton -
20:45Lazio Roma - FC Bologna2:1
20:00ADO Den Haag - AZ Alkmaar
20:00PEC Zwolle - Willem II
18:45Utrecht - FC Twente Enschede2:1
18:30Borussia Dortmund - Schalke3:0
18:30FC Sevilla - SD Eibar0:1
18:30Manchester United FC - Chelsea FC0:0
18:30Osasuna - Athletic Club Bilbao
18:00Basaksehir - Antalyaspor
18:00Erzurum BBSK - Galatasaray SK
18:00Genoa - Inter Milan0:2
17:26Hamburger SV vs Wurzburger Kickers -
17:24Hannover vs Dusseldorf -
17:24Kiel vs Furth -
17:00FC Lorient - Olympique de Marseille0:1
16:30VVV Venlo - Ajax Amsterdam0:13
16:00Bristol Academy WFC - Swansea City1:1
16:00Cardiff City FC - Middlesbrough
16:00Coventry City - Blackburn Rovers0:4
16:00FC Barcelona - Real Madrid1:3
16:00Fulham FC - Crystal Palace1:2
16:00Huddersfield Town FC - Preston North End1:2
16:00Millwall - Barnsley FC
16:00Norwich City FC - Wycombe Wanderers2:1
16:00Queens Park Rangers FC - Birmingham City
16:00Reading XI - Rotherham Utd
16:00Sheffield United FC - Luton Town FC
16:00Stoke City - Brentford
15:30Bayern Munchen - Eintracht Frankfurt5:0
15:30FC Union Berlin - SC Freiburg1:1
15:30FSV Mainz 05 - Borussia M'gladbach2:3
15:30RB Leipzig - Hertha Berlin2:1
15:00Atalanta Bergamo - Sampdoria1:3
15:00Gaziantepspor - Kombassan Konyaspor
13:30Watford - Bournemouth AFC
13:30West Ham United - Manchester City1:1
23.10.2020Wynik
23:32Nurnberg vs Karlsruher -
23:32Regensburg vs Braunschweig -
21:00Aston Villa - Leeds United AFC0:3
21:00Elche - Valencia FC2:1
21:00Stade Rennais FC - Angers SCO1:2
20:45Nottingham Forest - Derby County FC1:1
20:45US Sassuolo - Torino FC3:3
20:30VFB Stuttgart - FC Koln1:1
19:00Kasimpasa - Goztepespor
22.10.2020Wynik
21:001899 Hoffenheim - FK Red Star Belgrade2:0
21:00Asco Atsv Wolfsberg - CSKA Moscow1:1
21:00Celtic FC - AC Milan1:3
21:00FC Slovan Liberec - KAA Gent1:0
21:00Leicester City - Zorya Luhansk3:0
21:00Ludogorets Razgrad - FC Antwerp1:2
21:00Mac.Tel Aviv - Karabakh Agdam1:0
21:00NK Dinamo Zagreb - Feyenoord Rotterdam0:0
21:00SC Braga - AEK Atheny
21:00Sparta Praga - LOSC Lille1:4
21:00Sparta Prague - FC Lille Sud1:4
21:00Tottenham Hotspur - LASK Linz3:0
21:00Villarreal CF - Sivasspor5:3
18:55Bayer Leverkusen - OGC Nice6:2
18:55CSKA Sofia - CFR 1907 Cluj0:2
18:55FC Dundalk - Molde1:2
18:55Hapoel Beer Sheva - SK Slavia Prague3:1
18:55HNK Rijeka - Real Sociedad0:1
18:55Lech Poznań - Benfica Lisbon2:4
18:55PAOK - Omonia Nikozja1:1
18:55PSV - Granada CF1:2
18:55SK Rapid Vienna - Arsenal London1:2
18:55SSC Napoli - AZ Alkmaar0:1
18:55Standard Liege - Rangers FC0:2
18:55Young Boys - AS Roma1:2
21.10.2020Wynik
21:00Ajax Amsterdam - Liverpool FC0:1
21:00Bayern Munchen - Atletico Madrid4:0
21:00FC Midtjylland - Atalanta Bergamo0:4
21:00Inter Milan - Borussia M'gladbach2:2
21:00Manchester City - FC Porto3:1
21:00Olympiacos Pireus - Olympique de Marseille1:0
20:45Cardiff City FC - Bournemouth AFC1:1
20:45Queens Park Rangers FC - Preston North End0:2
20:45Sheffield United FC - Brentford-:-
20:45Stoke City - Barnsley FC2:2
20:45Watford - Blackburn Rovers3:1
18:55RB Salzburg - FC Lokomotiv Moskva2:2
18:55Real Madrid - Shakhtar Donetsk2:3
17:30RKC Waalwijk - PEC Zwolle
20.10.2020Wynik
21:00Chelsea FC - FC Sevilla0:0
21:00FC Barcelona - Ferencvarosi5:1
21:00Lazio Roma - Borussia Dortmund3:1
21:00Paris Saint German - Manchester United FC1:2
21:00RB Leipzig - Basaksehir2:0
21:00Reading XI - Wycombe Wanderers1:0
21:00Stade Rennais FC - FK Krasnodar1:1
20:45Bristol Academy WFC - Middlesbrough0:1
20:45Coventry City - Swansea City1:1
20:45Huddersfield Town FC - Derby County FC1:0
20:45Nottingham Forest - Rotherham Utd1:1

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus