Najlepszy bukmacher. Którego wybrać?

Zakłady bukmacherskie stają się czymś coraz bardziej popularnym w naszym kraju. Jeśli i my chcemy spróbować w nich swoich sił, powinniśmy wpierw znaleźć operatora, u którego będziemy je zawierać - najlepiej takiego, który swoją działalność prowadziłby legalnie, a nam proponował tak atrakcyjne warunki typowania, jak to tylko możliwe. Jacy bukmacherzy powinni stać się obiektem naszego zainteresowania? Czym kierować się przy wyborze tego najbardziej odpowiedniego? 

Bukmacherzy - który z nich jest legalny?

Rzeczą podstawową przy wybieraniu bukmachera dla nas jest określenie, czy działa on w zgodzie z literą prawa. Od 2010 roku, w którym została wprowadzona ustawa hazardowa, legalni bukmacherzy są zobowiązani do posiadania licencji na działanie na terytorium Polski. Wraz z wdrożeniem jej nowelizacji w 2017 roku z kolei zakłady bukmacherskie u tych bez licencji mogą wiązać się z nałożeniem solidnej kary oraz konsekwencjami natury prawnej.

Aby więc znaleźć bukmachera rzeczywiście legalnego, powinniśmy sięgnąć po listę publikowaną na stronach Ministerstwa Finansów (to ono zresztą przyznaje licencje). Wiele na temat legalności może powiedzieć również serwis internetowy buka - jeśli ten działa w obrębie domeny .pl (bez przekierowania), zawiera w sobie numer licencji, nie posiada oferty na kasyna i prezentuje dane kontaktowe do polskiej siedziby bukmachera, może wskazywać, że typy bukmacherskie realizowane na jego łamach będą tymi bezpiecznymi. Pewności jednak nigdy za wiele i zawsze warto to dokładnie sprawdzać.


Czym kierować się przy wyborze bukmachera dla siebie?

Wybierając bukmachera dla siebie nie powinniśmy się kierować wyłącznie tym, czy jest on legalny (choć to rzeczywiście powinno być dla nas podstawą). Ważne jest również, byśmy mogli realizować u niego własne typy bukmacherskie na tak atrakcyjnych dla nas warunkach, jak to tylko możliwe. Przy dokonywaniu wyboru zwróćmy zatem uwagę również na:

    • ofertę główną na zakłady bukmacherskie - oferta ta musi pokrywać w pełni dyscyplinę i rozgrywki, których obstawianie planujemy, w formacie, w który celujemy. Podczas gdy bowiem każde spotkanie da się zwykle obstawiać przedmeczowo, nie każde dostępne jest w formule "live";

    • ofertę bonusową - wszelkiego rodzaju bonusy są w stanie w znacznym stopniu podnieść nasz początkowy budżet na zakłady bukmacherskie, sprawiając, że obstawimy więcej spotkań i będziemy mieli większą szansę na powodzenie;

    • kursy bukmacherskie - to one są najbardziej wymiernym wyznacznikiem atrakcyjności oferty bukmachera - to od nich bowiem zależy nasza potencjalna wygrana (otrzymuje się ją poprzez pomnożenie stawki właśnie przez kurs). Wysokie kursy bukmacherskie to zawsze coś odpowiedniego dla gracza;

    • opcje bukmacherskie - to one pozwalają nam na typowanie dokładnie tego, czego chcemy (np. typowanie Ekstraklasy, La Liga i innych), niekoniecznie wyniku.

Podejmując ostateczną decyzję co do wyboru bukmachera zawsze dokonujmy porównania - nigdy nie zamykajmy się w obrębie jednej oferty. Warto, abyśmy skupiali się przy tym na konkretnych rozgrywkach, których obstawianie planujemy - to właśnie na nie oferta powinna być najatrakcyjniejsza. Zamiast więc szukać operatora ogólnie solidnego, poszukajmy takiego, u którego najwięcej zyskamy obstawiając to, co chcemy.


Najlepsi bukmacherzy w Polsce

    • www.STS.pl - lider na polskim rynku prezentuje bardzo ciekawą i szeroką ofertę, obejmującą większość istniejących dyscyplin sportowych i wiele rozgrywek w ich obrębie. Przy okazji daje nam solidny bonus powitalny, dostęp do transmisji telewizyjnych (za darmo) i dobrze działającą aplikację mobilną. STS aktualna oferta jest zawsze dobrze oceniana przez typerów.

    • www.eFortuna.pl - kolejny mocny i doświadczony zawodnik na polskiej scenie bukmacherskiej i następna dobra opcja na obstawianie w dobrych warunkach kursowych, z mocno konkurencyjnym pokryciem rozgrywek również w mniej popularnych ligach czy dyscyplinach. Pozwala na korzystanie z unikalnego programu lojalnościowego, świetnego bonusu powitalnego oraz sprawnej aplikacji mobilnej.

    • www.Betfan.pl - bukmacher, u którego możemy liczyć na solidny bonus powitalny, wiele stałych akcji promocyjnych, ale i dobre pokrycie dyscyplin i rozgrywek sportowych, bardzo często opatrywane bardzo konkurencyjnymi kursami i wieloma opcjami bukmacherskimi. To tak zwany legalny bukmacher bez podatku.

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" na stronie www.STS.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus