Kody bonusowe u bukmacherów. Wszystko co musisz wiedzieć

Bukmacherskie kody promocyjne cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem graczy. Na czym polega ta promocja bukmacherska? Gdzie szukać kodów bonusowych? Na co uważać, gdy korzystamy z kodów promocyjnych u bukmacherów? Sprawdźmy. 

Na liście legalnych podmiotów, które mogą przyjmować zakłady bukmacherskie w Polsce mamy już blisko 20 firm. Bukmacherzy, którzy znajdują się na liście publikowanej przez Ministerstwo Finansów, mogą – w zależności od koncesji – oferować zakłady w punktach naziemnych oraz/lub przez internet. 

Konkurencja jest coraz większa, więc legalni bukmacherzy ( w tymi nowi bukmacherzy tacy jak Fuksiarz) szukają sposobów, żeby promować swoje usługi. Fuksiarz bonus, kody bukmacherskie, kody promocyjne do bukmachera – te hasła bardzo często wpisywane są w wyszukiwarki internetowe. Nie ma się czemu dziwić, bo właśnie kody bonusowe, to jeden z tych sposobów dzięki którym można bez większego wysiłku zdobyć nieco więcej środków na rozpoczęcie gry u bukmacherów.

Czym są kody bonusowe? 

Kody bukmacherskie niemal niczym nie różnią się jeśli zestawimy je z innymi tego typu promocjami. Przecież firmy odzieżowe, kina czy sklepy z elektroniką też udostępniają swoim klientom specjalne hasła, które należy wpisać w odpowiednie pola w trakcie zamawiania produktów i dostać zniżki. Podobnie funkcjonują kody bonusowe u bukmacherów, ale one oferują nie zniżki, a większe środki na grę. Z reguły możemy je wykorzystać tylko wtedy, gdy chcemy obstawiać spotkania internetowo. Bukmacherskie kody promocyjne mają jednak swoje ograniczenia.

Kiedy skorzystać z kodów promocyjnych u bukmacherów?

Najczęściej kodów bukmacherskich można użyć w trakcie procedury rejestracyjnej. Przypomnijmy, że chcąc grać w internecie każdy gracz musi założyć swoje konto u legalnego bukmachera. Kody promocyjne należy wtedy wpisać w odpowiednie miejsce w formularzu internetowym. Wyrażenie zgody na udział w promocji jest równie ważnym szczegółem, bez którego nasz kod promocyjny u bukmachera, nie będzie aktywowany.

Wpisanie kodu bukmacherskiego w trakcie procedury rejestracyjnej oznacza też to, że z reguły można z takiej promocji skorzystać tylko raz. Kto zapomni i nie wpisze takiego kodu bonusowego właśnie wtedy, nie będzie mógł skorzystać z promocji „na start” z oferty danego bukmachera. Oczywiście zdarzają się takie promocje bukmacherskie, które umożliwiają użycie bukmacherskich kodów promocyjnych również stałym klientom. Wtedy należy postępować zgodnie z regulaminem akcji i wpisać zdobyty kod bonusowy we wskazanym miejscu.

Gdzie szukać bukmacherskich kodów bonusowych?

Właśnie, jak zdobyć kod promocyjny do poszczególnych bukmacherów? Nie jest to zadanie trudne, ale przypomnijmy raz jeszcze. Najlepiej szukać kodów bonusów zanim zaczniemy rejestrować swoje konto u bukmachera. Pozwoli nam to zdobyć nieco więcej środków na obstawianie.

Kody bukmacherskie można znaleźć w wielu miejscach. Bukmacherzy bardzo często publikują kody promocyjne na swoich stronach w mediach społecznościowych czy na banerach na swoim głównym portalu. Również w swoich reklamach często używają kodów bonusowych, żeby zachęcić nowych graczy do założenia konta właśnie u nich.

Bukmacherskie kody promocyjne można znaleźć także na portalach internetowych, które zajmują się zakładami bukmacherskimi. Na takich stronach internetowych gracze znajdą recenzje bukmacherów, porady bukmacherskie czy meczowe typy. 

Kody bonusowe również muszą znaleźć się na takich bukmacherskich portalach. Co więcej z reguły są to kody promocyjne, które oferują znacznie więcej od standardowych kodów bonusowych. Bardzo często wystarczy tylko „kliknąć” w link udostępniony na takim portalu, który przeniesie przyszłego gracza do formularza rejestracyjnego. Bardzo często kod bonusowy będzie wtedy już wpisany w odpowiednie miejsce.

Korzyści z używania kodów promocyjnych u bukmacherów

Dobrze, ale co właściwie zyskujemy, gdy skorzystamy z kodu bonusowego od bukmachera? Promocje bukmacherskie z reguły dzielą się na te „od depozytu” i „bez depozytu” i właśnie one najczęściej są zwiększane dzięki użyciu kodu bukmacherskiego.

Dla przykładu. Bukmacher ma w swojej ofercie bonus od pierwszej wpłaty. Bukmacherzy z reguły podwajają wtedy taki depozyt. Jednak ograniczają taką promocyjną wpłatę np. do 1000 złotych. Jednak, jeśli gracz użyje kodu bukmacherskiego to będzie mógł – w zależności od regulaminu promocji – wpłacić np. 1200 złotych, które później zostaną podwojone.

Bardzo często kody bonusowe aktywują również promocje, które nie są dostępne bez wpisania odpowiedniego hasła. Z reguły dotyczy to promocji „bez depozytu”, czyli środków które bukmacher przekazuje graczowi, ale nie wymaga od niego dokonania wpłaty. Takie „darmowe” środki najczęściej nie imponują wysokością (maksymalnie ok. 30 złotych), ale dzięki nim każdy początkujący gracz może bez większego ryzyka poznać smak bukmacherki. Warto poszukać zatem odpowiedniego kodu promocyjnego, żeby wziąć udział właśnie w takiej akcji.

Kody bonusowe - na co uważać?

Wpisujemy odpowiedni kod bonusowy, dostajemy przykładowe 30 złotych i wypłacamy środki na swoje konto w banku? Nie, to byłoby zbyt piękne. Każda promocja bukmacherska, również ta związana z kodem promocyjnym, jest obwarowana kilkoma warunkami. Po pierwsze, jeszcze raz przypominamy, że należy wyrazić zgodę na udział w promocji. Bez tego ani rusz i możemy w łatwy sposób stracić szansę na dodatkowe środki. 

Zanim jednak gracz wypłaci promocyjne środki musi z reguły obrócić je zgodnie z regulaminem. Czym jest obrót? To konieczność zagrania kuponów bukmacherskich na określonych przez bukmachera warunkach. Ilu bukmacherów, tyle pomysłów na obrót. Procedura jest jednak wszędzie dość podobna. Dla przykładu. Dostajemy „promocyjne” 100 złotych, ale bukmacher wymaga trzykrotnego obrotu tej sumy po kursie 2,0. Dlatego, żeby móc wypłacić pieniądze, które dostaliśmy z kodu bonusowego należy zagrać w sumie za 300 złotych (nie musi być to jeden kupon). Taki zakład najczęściej musi składać się też z co najmniej trzech spotkań (choć niektórzy bukmacherzy tego nie wymagają) i mieć wspomniany minimalny łączny kurs. 

Dopiero wtedy będziemy mogli w pełni dysponować środkami z bukmacherskiego kodu promocyjnego.


.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus