Grek w Górniku!

04.02.2019 13:05

24-letni grecki piłkarz, Giannis Mystakidis, został wypożyczony do końca sezonu z PAOK-u Saloniki – poinformował zabrzański klub w komunikacie na swojej oficjalnej stronie internetowej (gornikzabrze.pl).


Umowa pomiędzy zawodnikiem a 14-krotnym Mistrzem Polski została podpisana w poniedziałek w godzinach południowych i będzie obowiązywać do końca bieżącego sezonu. Górnik miał jednak zastrzec sobie prawo wykupu zawodnika, w razie utrzymania w LOTTO Ekstraklasie.

Mystakidis to nominalny skrzydłowy, który równie dobrze może występować w ataku, jeśli zajdzie taka potrzeba. W Grecji długo uchodził za wielki talent tamtejszego futbolu, ale jego sportowy rozwój w ostatnich latach zastopowała kontuzja.

Były reprezentant greckiej młodzieżówki ma podnieść jakość na skrzydłach, gdzie w rundzie jesiennej z zastąpieniem Damiana Kądziora i Rafała Kurzawy nie poradzili sobie m.in. Adam Ryczkowski czy Konrad Nowak.

Giannis Mystakidis w barwach Górnika Zabrze może zadebiutować w poniedziałek 11 lutego, kiedy to „Trójkolorowi” podejmą na własnym terenie Wisłę Kraków, w pierwszym spotkaniu LOTTO Ekstraklasy w 2019 roku.

Fot.: Górnik Zabrze

Skróty meczów video bramki online 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
500 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD500Odbieram bonus