Skróty meczów

Opis polskiej ligi

19 Lipca 2019

  1. Liga PolskaArka Gdynia0:3JagielloniaSkrót meczu
  2. Polacy za granicą Dinamo Zagreb: Lokomotiva Kądzior (1:0)
  3. ReprezentacjeSenegal0:1AlgeriaBounedjah (0:1)

18 Lipca 2019

  1. Liga EuropyLegia Warszawa3:0College EuropaCarlitos (1:0), Kulenović (2:0), Carlitos (3:0)
  2. Liga EuropyRangers FC6:0St Joseph's FCAribo (1:0), Morelos (2:0), Morelos (3:0), Morelos (4:0), Defoe (5:0), Defoe (6:0)
  3. Liga EuropyHNK Hajduk Split1:3Gzira UnitedJradi (1:0), de Assis (1:1), Kone (1:2), Kone (1:3)
  4. Liga EuropyMilsami Orhei1:2FC Steaua BucurestiDumitru (0:1), Oaida (0:2), Bolohan (1:2)
  5. Liga EuropyCracovia Kraków1:1Dunajska StredaLopes (1:0), Connor (1:1), Ramirez (1:2), Piszczek (2:2)
  6. Liga EuropyFC Inter Turku2:0BroendbyMarkkula (1:0), Valencic (2:0)
  7. Liga EuropyDinamo Minsk1:2FK LiepajaSpataru (0:1), Dodo (0:2), Fatai (1:2)
  8. Liga EuropyUniv. Craiova3:2SabailCicaldau (1:0), Vatajelu (2:0), Ramazanov (2:1), Duventru (2:2), Fortes (3:2)
  9. Liga EuropyRops Rovaniemi1:2Aberdeen FCKada (1:0), Cosgrove (1:1), Ferguson (1:2)
  10. TowarzyskieArsenal Londyn2:1Bayern MonachiumPoznanski (1:0), Lewandowski (1:1), Nketiah (2:1), Skrót meczu

17 Lipca 2019

  1. Towarzyskie Newcastle 0:4 Wolves Skrót meczu
  2. Towarzyskie Manchester City 4:1 West Ham Skrót meczu
  3. ReprezentacjeTunezja0:1NigeriaIghalo (0:1)
  4. Liga MistrzówSutjeska FK1:1Sk Slovan BratislavaSporar (0:1), Sofranac (1:1)
  5. Liga MistrzówNK Maribor2:0ValurKronaveter (1:0), Tavares (2:0)
  6. Liga MistrzówKarabakh Agdam-Part.TiranaOzobic (1:0), Quintana (2:0)
  7. Liga MistrzówLudogorets Razgrad2:3FerencvarosiKharatin (0:1), Skvarka (0:2), Terziev (1:2), Nguen (1:3), Heister (2:3)
  8. Liga MistrzówGKS Piast Gliwice1:2BATE BorisovCzerwiński (1:0), Moukam (1:1), Volkov (1:2), Skrót meczu
  9. Liga MistrzówCFR 1907 Cluj3:1FC AstanaMurtazayev (0:1), Omrani (1:1), Postnikov (2:1), Omrani (3:1)
  10. Liga MistrzówRosenborg BK4:0FC LinfieldKonradsen (1:0), Konradsen (2:0), Akintola (3:0), Helland (4:0)

16 Lipca 2019

  1. Liga MistrzówKF Feronikeli0:1The New Saints FCEbbe (0:1)
  2. Liga Mistrzów FK Crvena Zvezda : Suduva Boakye (1:0), Marin (2:0), Topcagic (2:1)
  3. Liga MistrzówValletta FC-F91 DudelangeFontanella (1:0), Pokar (1:1)
  4. Liga MistrzówSaburtalo Tbilisi1:3Sheriff TiraspolLatifi (0:1), Margvelashvili (0:2), Tambe (0:3), Rolovic (1:3)
  5. Liga MistrzówShkendija 791:2Nomme Kalju FCUgge (0:1), Ibraimi (1:1), Liliu (1:2)
  6. Liga EuropyBanants Yerevan FC0:5Cukaricki BelgradeStojanovic (0:1), Tedic (0:2), Lukovic (0:3), Birmancevic (0:4), Stojanovic (0:5)

15 Lipca 2019

  1. Reprezentacje Czechy U19 0:3 Francja U19 Flips (0:1), Flips (0:2), Abi (0:3)
  2. ReprezentacjeNorwegia U191:1Irlandia U19Botheim (1:0), Hodge (1:1)

14 Lipca 2019

  1. ReprezentacjeAlgeria2:1NigeriaTroost-Ekong (1:0), Ighalo (1:1), Mahrez (2:1)
  2. Reprezentacje Senegal : Tunisia Bronn (1:0)

12 Lipca 2019

  1. Towarzyskie RB Salzburg : Feyenoord Haland (1:0), Daka (2:0), Daka (3:0), Burger (3:1)
  2. Towarzyskie Luzern : Frankfurt Kamada (0:1), Haller (0:2), Paciencia (1:3)
  3. Liga Europy Europa FC 0:0 Legia Warszawa Skrót meczu

11 Lipca 2019

  1. Liga EuropyCollege Europa0:0Legia WarszawaSkrót meczu
  2. Liga EuropyFC Steaua Bucuresti2:0Milsami OrheiTanase (1:0), Tanase (2:0)
  3. Reprezentacje Madagascar : Tunisia Sassi (0:1), Msakni (0:2), Sliti (0:3)
  4. Liga Europy Siroki Brijeg : Kairat Almaty Eseola (0:1), Enin (1:1), Eseola (1:2)
  5. Liga Europy Olimpija Ljubljana : RFS Lemajic (0:1), Boakye (1:1), Kluskins (1:2), Menalo (2:2), Vukmanic (3:2)
  6. Liga EuropyDunajska Streda1:1Cracovia KrakówAmersfoort (0:1), Divkovic (1:1)
  7. Liga Europy Brondby : Inter Turku Wilczek (2:1)
  8. Liga EuropyMaccabi Haifa2:0NS MuraAshkenazi (1:0), Awad (2:0)
  9. Liga Europy Debrecen : Kukesi Garba (1:0)
  10. Liga EuropyRadnik Bijeljina2:0FC Spartak TrnavaMekic (1:0), Djuric (2:0)
  11. Liga EuropyFC Flora Tallinn2:0FK Radnicki NisLepik (1:0), Vassiljev (2:0)
  12. Liga EuropyKauno Zalgiris-Apollon LimassolPittas (0:1)
  13. Liga EuropySK Brann Bergen2:2Shamrock Rovers FCTeniste (1:0), Lopes (1:1), Berisha (2:1)
  14. Liga EuropyBalzan FC3:4Domzale NKIbricic (0:1), Effiong (3:2), Podlogar (3:4)
  15. Liga EuropySabail Baku-Universitatea CraiovaMateiu (0:1), Ramazanov (1:1)
  16. Reprezentacje Ivory Coast : Algeria Feghouli (0:1), Kodjia (1:1)
  17. Liga EuropyLaci1:1Hapoel Beer ShevaNwabueze (1:0)

10 Lipca 2019

  1. Liga MistrzówSlovan Bratislava1:1Sutjeska FKSporar (1:0), Kojasevic (1:1)
  2. ReprezentacjeNigeria2:1South AfricaChukwueze (1:0), Zungu (1:1), Troost-Ekong (2:1)
  3. Liga MistrzówFerencvarosi2:1Ludogorets RazgradNguen (1:0), Świerczok (1:1), Zubkov (2:1)
  4. Liga MistrzówBATE Borisov1:1GKS Piast GliwiceParzyszek (0:1), Dragun (1:1), Skrót meczu
  5. Liga MistrzówSheriff Tiraspol0:3FC Saburtalo TbilisiRolovic (0:1), Kokhreidze (0:2), Kakubava (0:3)
  6. Reprezentacje Senegal : Benin Gueye (1:0), Skrót meczu

09 Lipca 2019

  1. Liga MistrzówThe New Saints FC2:2FeronikeliDraper (1:0), Edwards (2:0), Zeka (2:1), Fazliu (2:2)

Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
500 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD500Odbieram bonus