Pewny Zakład Betclic na Polska - Słowenia

Pewny Zakład Betclic to oferta specjalna, w której do zdobycia jest 40 PLN zwrotu na spotkanie Polska - Słowenia i nie tylko. Szczegóły można poznać już teraz. Co najważniejsze, nie trzeba (a nawet nie można) wygrać, by zgarnąć bonus!


Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie do 19 listopada. Jeżeli chce się skorzystać z tej oferty, należy dokonać rejestracji na stronie bonusu. Wystarczy w tym celu kliknąć przycisk "Dołącz tutaj!" - całość trwa dosłownie kilka sekund. 

W ramach promocji do zdobycia jest zwrot do 40 PLN w przypadku nietrafionego kuponu. Zakład kwalifikacyjny musi składać się z następujących elementów:

  • Stawka co najmniej 20 PLN
  • Minimum 4 typy na kuponie
  • Kurs ogólny co najmniej 4.00
  • Zagrane do 19 listopada (włącznie)
  • Przegrany tylko jeden mecz!

Przegrana = zwrot do 40 PLN!

Jeżeli na kuponie wszystkie typy bukmacherskie okażą się trafione, gracz otrzyma regularną wygraną. W przypadku jednej przegranej następuje pełny zwrot stawki do kwoty 40 PLN. 

Wszystkie dodatkowe pieniądze będą wypłacane do 21 listopada. 

W przypadku braku konta na www.Betclic.pl można założyć je nawet teraz. W tym celu wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny online. Co bardzo ważne, kod promocyjny "KOD510" daje na start zwrot do 510 PLN w przypadku przegranej w pierwszym zakładzie! 


Bonus dostępny jest na www.Betclic.pl

-----

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus