Obstawianie Ligi Mistrzów 24-25 listopada. Bonus STS aż 8000 PLN!

Obstawianie Ligi Mistrzów w dniach 24-25 listopada to okazja do zdobycia specjalnych bonusów od STS. Do zgarnięcia codziennie jest aż 8000 PLN. Macie już swoje typy i największe pewniaki?

Typy na Ligę Mistrzów i bonus ekstra 8000 PLN dziennie!

Miłośnicy piłki nożnej zawsze szykują typy na Ligę Mistrzów. W dniach 24-25 listopada hitów brakować nie będzie, dlatego można być pewnym, iż pewniaki będą pojawiać się na pewno przynajmniej tak samo często, jak zwykle. Dodatkowym atutem jest fakt, iż na stronie www.STS.pl do zdobycia jest codziennie nawet 8000 PLN, a to wszystko w ramach jedynej w swoim rodzaju promocji, gdzie liczy się przede wszystkim obstawianie!

Jeżeli chcemy skorzystać z akcji bonusowej w STS, musimy wejść na stronę bukmachera i zapisać się do oferty "25 000 PLN LIVE". Po zalogowaniu się na konto wystarcza kliknięcie jednego przycisku. Od tego momentu nasza aktywność jest zaliczana, a my możemy dzięki niej zdobyć bonusy.


Uwaga! Jeżeli ktoś nie posiada profilu gracza w STS, nie może skorzystać z oferty. Na szczęście, rejestracja w STS przez internet jest darmowa i trwa tylko chwilę. Obecnie formularz na www.STS.pl pozwala na wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE, dzięki któremu można zdobyć nawet 1200 PLN przy pierwszej wpłacie, a co najważniejsze - aż 29 PLN od razu po dokonaniu rejestracji!

Jak zdobyć kasę w STS? Wystarczy obstawianie Ligi Mistrzów LIVE!

Zakłady na żywo Liga Mistrzów to produkt, który jest prawdziwym hitem wśród miłośników obstawiania. To właśnie grając live można teraz zdobyć bonusy od STS. Jak to wszystko działa? Oto szczegóły:

  • gracz obstawia kupony LIVE na www.STS.pl
  • na kuponie promocyjnym musi znaleźć się przynajmniej jeden mecz z Ligi Mistrzów (lub Ligi Europy, jeśli gramy w czwartek)
  • stawka jest dowolna
  • kurs jest dowolny
  • każdy wygrany kupon to punkty do rankingu
  • im więcej udało nam się zebrać "oczek" tym lepsza pozycja w tabeli konkursowej.

Nagrody o łącznej wartości 8000 PLN przyznawane są najlepszym 50 uczestnikom. Lider zgarnie 2000 PLN, natomiast osoba z ostatniego premiowanego miejsca - 40 PLN.


Promocja 25 000 PLN LIVE w STS. Nie tylko na Ligę Mistrzów!

Oferta specjalna o nazwie 25 000 PLN PLN LIVE dostępna jest każdego dnia trwania fazy grupowej Ligi Mistrzów, a także Ligi Europy. W tym tygodniu kibice przede wszystkim grają typy na Standard Liege - Lech Poznań. Czy Kolejorz znów będzie lepszy od Belgów?

Dobra wiadomość: najlepszy uczestnik z trzech dni promocji otrzyma specjalny dodatek w postaci 1000 PLN na typowanie online.

Bonus bez depozytu dostępny z kodem "BETONLINE" na stronie www.STS.pl

-----

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2021
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
600 PLN bez ryzyka + 3 x 777 PLN + 15 darmowych zakładów! Kod: BETONLINEOdbieram bonus