Obstawianie bez podatku w Fortunie. Teraz 24/7!

Odmieniona promocja Happy Hours u bukmachera Fortuna. Teraz każdy może obstawiać swoje ulubione rozgrywki z wygranymi powiększonymi o 14%. 


Fortuna Happy Hours przez 24 godziny na dobę!

Promocja obowiązuje tylko w przypadku osób, które grają w Fortunie przez internet, czyli posiadają darmowe konto typerskie na stronie www.eFortuna.pl. W przypadku rejestracji, warto mieć na uwadze, że aktywny jest kod promocyjny "BETONLINE". 

W ramach akcji specjalnej każdy gracz ma szansę na zdobycie wygranych powiększonych aż o 14% w porównaniu z normalną ofertą. Do spełnienia są następujące warunki:

  • Kanały: strona www, aplikacja mobilna
  • Oferta: cała dostępna oferta prematch
  • Typ kuponu: AKO, MAXIKOMBI
  • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 3
  • Minimalny kurs zdarzenia na kuponie: 1.3

Klient może w trakcie trwania promocji postawić dowolną ilość zakładów objętych promocją. Akcja trwa do dnia 29 marca do godziny 23.59. 

Fortuna jako legalny bukmacher bez podatku + bonusy

Przypominamy, że obecnie nie działają Fortuna punkty naziemne, dlatego też jedyną opcją zagrania na swoich faworytów jest skorzystanie z oferty na stronie internetowej www.eFortuna.pl.

Mimo że wiele rozgrywek jest odwołanych, typerzy nadal mają co obstawiać. Trwają ligi zagraniczne z egzotycznych krajów, Białorusi, a także turnieje e-sportowe i wiele więcej! 

Uwaga! Obecnie dla każdego nowego gracza na www.eFortuna.pl czeka 20 PLN za samą rejestrację, a potem do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie i 100 PLN jako zakład bez ryzyka!


Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" na www.STS.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
550 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD550Odbieram bonus