Nietrafione typy na Ekstraklasę? W Betfan jest do zdobycia 100 000 zł!

Betfan zadaje graczom pytanie: trudniej trafić typy na Ekstraklasę, czy ich nie trafić? Każdy, kto chce się o tym przekonać, może skorzystać ze specjalnej promocji, w której do rozdania jest aż 100 000 złotych!

Bonus za typy na Ekstraklasę, które... były nietrafione

Betfan postanowił stworzyć ofertę specjalną inną od wszystkich innych na rynku. W ten sposób powstał pomysł, by nagradzać graczy za to, że ich typy okazały się nietrafione. Wydaje się, że to proste zadanie? W takim razie na www.Betfan.pl na każdego chętnego czeka nawet 100 000 złotych!

Do promocji nie trzeba się zapisywać. Kwalifikacja odbywa się poprzez zagranie kuponu za 10 złotych lub więcej, w którym znajdują się typy 1X2 na 19. kolejkę Ekstraklasy. Zakład musi składać się tylko i wyłącznie z meczów z polskiej najwyższej klasy rozgrywkowej!


Betfan przygotował trzy nagrody dla uczestników. Im więcej nietrafionych spotkań, tym lepiej. Co dokładnie jest do zdobycia? Dla największych pechowców-szczęśliwców przygotowano naprawdę duże pieniądze.

Jak zdobyć 100 000 PLN za obstawianie Ekstraklasy w Betfan?

Trzy warianty bonusów czekają na osoby, które wezmą udział w ofercie na 19. kolejkę Ekstraklasy. Struktura wypłat wygląda następująco:

  • 100 000 zł do podziału pomiędzy wszystkich, którzy nie trafili 8 na 8 zagranych typów
  • 100 zł bonusu dla tych, którzy trafili jeden typ
  • 20 zł bonusu w przypadku trafienia dwóch typów.

Sytuacja na świecie jest taka, a nie inna, dlatego nie ma się co dziwić, że istnieje wśród graczy obawa o odwołanie jakiegoś meczu. Co w takiej sytuacji? Betfan przyzna zwrot stawki promocyjnej na konto główne!


Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl
29 PLN bez depozytu
Kod: BETONLINE
eFortuna.pl
2230 PLN darmowy bonus
Kod: BETONLINE
Betfan.pl
600 PLN bez ryzyka
Kod: BETONLINE
Superbet.pl550 PLN + 34 PLN freebetKod: BETONLINEZ racji tego, że liczą się w ofercie tylko zakłady przedmeczowe, trwa ona do momentu rozpoczęcia pierwszego spotkania rozgrywanego w ramach 19. kolejki Ekstraklasy. Zgodnie z regulaminem jest to 26 lutego, godzina 18.

Przygotowany przez Betfan bonus można przenieść na właściwe konto już po jednokrotnym obrocie! Premia jest aktywna przez 30 dni od momentu jej otrzymania.

Nowy bonus za rejestrację. Teraz w Betfan jest cashback!

Niedawno zmienił się dostępny w Betfan bonus powitalny. Obecnie nie można już otrzymać mało zrozumiałego mnożnika punktów, natomiast do zgarnięcia jest prosty cashback do 600 zł w przypadku nietrafienia pierwszego kuponu po założeniu profilu.

Na stronie internetowej www.Betfan.pl konto można założyć w kilka chwil i całkowicie za darmo. Kod promocyjny brzmi "BETONLINE", a poza wspomnianym już zwrotem do otrzymania jest jeszcze 1000 PLN przy drugim depozycie.

Sprawdzajcie już teraz typy na Ekstraklasę i wybierzcie takie, które... nie mają prawa się udać.

Bonus bez depozytu dostępny z kodem "BETONLINE" na www.STS.pl

----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2021
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Darmowe 600 PLN bez ryzyka - 1 obrót przed wypłatą! Kod: BETONLINEOdbieram bonus