LV BET kalendarz adwentowy 2020. Codziennie nowy bonus!

Na stronie legalnego bukmachera LV BET w dniu 1 grudnia ruszył kalendarz adwentowy 2020. Gracze codziennie znajdą w nim inne bonusy do odebrania. Co dostępne jest obecnie?

Promocje bukmacherskie na święta. Kalendarze adwentowe 2020

Kalendarze adwentowe u bukmacherów to już niemalże tradycja. Każdego roku znajdzie się w Polsce przynajmniej jeden legalny portal z zakładami online, który graczom zaoferuje codzienne promocje - od początku grudnia aż do Bożego Narodzenia.

Na stronie www.LvBET.pl już można zacząć korzystać z promocji, jakie oferuje LV BET kalendarz adwentowy 2020. Okienek do otwarcia mamy 24 - ostatnie będzie można sprawdzić w Wigilię Bożego Narodzenia, czyli 24 grudnia.


Co znajdzie się dla graczy w poszczególnych dniach? To, oczywiście, tajemnica, a żeby dowiedzieć się wszystkiego, trzeba na bieżąco odwiedzać bukmachera LV BET. O ile do czytania o bonusach nie jest nam potrzebne konto typerskie, o tyle do odebrania premii - jak najbardziej!

LV BET kalendarz adwentowy 2020. Jak promocja dzisiaj?

Jaki bonus czeka na graczy w dniu dzisiejszym w kalendarzu promocji od bukmachera LV BET? Aby to sprawdzić, należy wejść na www.LvBET.pl i następnie odwiedzić odpowiednią zakładkę poświęconą promocjom świątecznym. Na dobry początek bukmacher przygotował 20 złotych premii dla każdego, kto 1 grudnia zagra za co najmniej 20 zł.

Nie wiadomo, co dokładnie czeka na klientów bukmachera w poszczególne dni, ale pewne jest to, iż łączna pula nagród to aż 1.000.000 złotych. Tak, okrągły milion! Czy będą dostępne jakieś bonusy bez depozytu, a może można spodziewać się przede wszystkim zakładów bez ryzyka czy freebetów? Czas wszystko nam pokaże - nie pozostaje nic innego, jak czekać na rozwój sytuacji!

LV BET bonus bez depozytu na start. Pakiet powitalny 3333 PLN


W ramach promocji LV BET bonus powitalny gracze mają do zdobycia ponad 3333 PLN na start. Każdy, kto dokona rejestracji i wpisze LV BET kod promocyjny BETONLINE ma szansę zdobyć następujące prezenty:

  • 20 zł bez depozytu
  • do 2000 zł przy pierwszej wpłacie
  • do 1000 zł przy drugiej wpłacie
  • 333 zł jako zakład bez ryzyka!

Oferta specjalna jest dostępna tylko dla osób, które jeszcze nie rejestrowały się u legalnego bukmachera LV BET. Pakiet do odebrania jest na stronie www.LvBET.pl - to właśnie na niej wypełnia się formularz rejestracyjny i odbiera wszystkie przygotowane prezenty.

LV BET bonus bez depozytu to oferta limitowana, która dostępna jest tylko i wyłącznie z kodem promocyjnym BETONLINE. Tej premii nie znajdziemy w standardowym pakiecie na start.

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" do odebrania na www.LvBET.pl

----

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2021
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
600 PLN bez ryzyka + 3 x 777 PLN + 15 darmowych zakładów! Kod: BETONLINEOdbieram bonus