Liga Mistrzów i zwrot 20 zł od Milenium!

Legalny bukmacher Milenium na wtorkowe mecze pierwszej kolejki Ligi Mistrzów przygotował zwrot 20 zł. Wystarczy zagrać jeden kupon ze spotkaniem Napoli - Liverpool!


Oferta obowiązuje tylko w dniu 17 września. Kupony zagrane w innym czasie nie są w niej brane pod uwagę, bez względu na to, co zawierają. 

Do promocji kwalifikują się osoby, które w najbliższy wtorek postawią zakłady o łącznej wartości co najmniej 40 zł. Warunkiem jest to, iż jeden z zakładów musi mieć stawkę 20 zł i zawierać typ na mecz Napoli - Liverpool.

Cashback na Ligę Mistrzów

Zwrot przyznawany jest w formie premii. Dotyczy tylko i wyłącznie pierwszego kuponu postawionego przez gracza na mecz podany powyżej. Jeżeli kupon będzie wygrany, cashback nie będzie przysługiwał. 

Środki bonusowe przelewane są automatycznie. Początek starcia w Neapolu o godzinie 21! 

W przypadku braku konta u bukmachera Milenium, można zmienić to bardzo szybko, wchodząc na stronę Milenium.pl. Aktualny kod promocyjny to "BETONLINE", a bonus na start wynosi nawet 1000 złotych!


Bonus specjalny dostępny na stronie Milenium.pl >>

-----

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus