Legalni bukmacherzy internetowi

Każdego roku w naszym kraju przybywa legalnie działających bukmacherów. Już teraz chcąc rozpocząć swoją przygodę z zakładami wzajemnymi trzeba dokonać wyboru jednego z kilkunastu. Nasz serwis powstał z myślą o tym, by wybór ten nieco ułatwić. Którzy polscy bukmacherzy stwarzają najlepsze warunki do obstawiania? U którego warto założyć swoje konto? To tylko niektóre z kwestii, które poruszamy na jego łamach. Staramy się nie tylko dopomóc w wyborze bukmachera, ale i przedstawić sprawdzone sposoby na typowanie oraz wskazówki co do zwiększenia skuteczności właśnie w nim.

Legalni bukmacherzy - które firmy bukmacherskie są w Polsce legalne?

Nie wszyscy polscy bukmacherzy internetowi działają w naszym kraju zgodnie z prawem. Robią to wyłącznie ci, którzy pozyskali oficjalną licencję Ministerstwa Finansów na oferowanie tego typu usług. Licencja ta przyznawana jest dopiero po spełnieniu z góry określonych kryteriów, najważniejszym z których jest odprowadzanie podatków w naszym kraju.

Od 2017 roku (wtedy nowelizacji doczekała się ustawa hazardowa) wejście na strony internetowe nielegalnych bukmacherów stało się niemożliwe. Choć najlepsi bukmacherzy zagraniczni bez licencji wycofali się wtedy z naszego rynku, część z nich wciąż stara się zaskarbić sobie naszą uwagę. Musimy jednak uważać - granie u bukmacherów nieposiadających zezwolenia grozi poważnymi konsekwencjami natury prawnej i finansowej.

Zawsze aktualną listę legalnych bukmacherów znaleźć można na oficjalnej stronie Ministerstwa Finansów lub naszym rankingu. Przedmiotem naszego serwisu również są wyłącznie legalni bukmacherzy - ci, o których piszemy są zatem tymi "bezpiecznymi".

Oferta zakładów legalnych bukmacherów internetowych

Polscy bukmacherzy skupiają się na udostępnianiu możliwości obstawiania spotkań sportowych - to właśnie one (a nie wydarzenia ze świata polityki czy showbiznesu, które również pozwalają typować) stanowią lwią część ich oferty. U większości z nich ta pokrywa niemal wszystkie istniejące dyscypliny sportu wraz z najpopularniejszymi rozgrywkami toczącymi się w ich ramach.

W obrębie oferty głównej wszyscy najlepsi bukmacherzy skupiają się przede wszystkim na piłce nożnej. To ona uznawana jest za nasz sport narodowy i to dzięki niej polski rynek bukmacherski rozwija się w tak szybkim tempie. Piłkę nożną można obstawiać na wielu płaszczyznach.

Typować można między innymi:

 • rozgrywki w obrębie polskie Ekstraklasy, a zatem najwyższej poziomem polskiej ligi, typerzy uwielbiają obstawiać mecze Ekstraklasy ze względu na wysokie kursy i częste niespodzianki;
 • mecze z najpopularniejszych lig światowych, w tym tej hiszpańskiej, niemieckiej, włoskiej czy francuskiej. Dla najlepszych typerów nie ma znaczenia, którą ligę się obstawia, najważniejsza jest wiedza;
 • spotkania w ramach turniejów europejskich, w tym Ligi Mistrzów, Ligi Europy, które są bardzo wyrównane dzięki temu kursy na takie mecze są niezwykle atrakcyjne;
 • mecze reprezentacyjne - zarówno te związane z największymi rozgrywkami, jak i takie towarzyskie.

oferta najlepszych bukmacherów online

Podobnie solidnym pokryciem cieszy się również siatkówka, ale i tenis. Coraz ważniejszym elementem oferty rodzimych bukmacherów jest też e-sport, który śmiało można uznać za najbardziej przyszłościowy. Z oferty głównej, z jaką wychodzą legalni bukmacherzy w Polsce mogą korzystać również wielbiciele nieco mniej popularnych dyscyplin sportu. U większości buków obstawiać można bowiem między innymi żużel, badmintona czy tenis stołowy.

Usługi dodatkowe w ofercie polskich bukmacherów

Usługi dodatkowe już od dawna stanowią integralną część oferty głównej każdego z polskich bukmacherów, w tym oczywiście popularnych Fortuna czy STS. Cel ich powstania był prosty: miały (i nadal mają) dostarczać typującym rozrywkę (a bukmacherom zarobek) pomiędzy właściwymi spotkaniami sportowymi, zazwyczaj rozgrywanymi w tygodniowych odstępach. Każda z usług dodatkowych dostępna jest całodobowo i pozwala na szybkie rozwiązywanie kuponów. Większość zakładów rozwiązuje się w zaledwie kilka minut, co sprawia, że jest to obecnie najbardziej dynamiczna forma obstawiania.

Podstawową i istniejącą już od kilku lat usługą dodatkową są sporty wirtualne. Bazują one na algorytmach komputerowych, które są odpowiedzialne za przygotowanie każdego ze spotkań (zaprezentowanych w formie kilkuminutowych skrótów najważniejszych akcji), ale i za jego prezentację (w formie przypominającej grę wideo). Sporty wirtualne nie bazują na losowości (choć komputer może wziąć ją pod uwagę) - z uwagi na to ich obstawianie jest czymś bazującym bardziej na szczęściu aniżeli na skutecznej analizie.

Coraz większą popularnością u polskich bukmacherów cieszą się też obecnie tak zwane gry karciane online. Pozwalają one na obstawianie symulacji legalnego pokera, blackjacka i innych gier mających związek z kasynem. Symulacje te realizowane są przez podmioty niezależne od bukmachera i zaprezentowane w profesjonalny sposób w postaci transmisji na żywo. Liderami usług hazardowych gier karcianych w Polsce są Betgames (STS) i TVbet (BetX, Betfan, Forbet). Bazują na losowości i - z uwagi na to, że nie są zależne od bukmachera - dają olbrzymią pewność co do tego, że nie są "ustawione".

Polscy bukmacherzy online - wskazówki związane z typowaniem w zakładach bukmacherskich

Typowanie wydaje się proste. Wszystko ze względu na to, że najlepsi bukmacherzy maksymalnie uprościli jego proces. Technicznie nie jest zatem czymś nader skomplikowanym. Inaczej jest, jeśli chodzi o jego skuteczność. Aby ta stała na odpowiednio wysokim poziomie, musimy wiedzieć, w jaki sposób typować. Poniżej przedstawiamy kilka naszych wskazówek ściśle z tym związanych.

 • Najważniejszą rzeczą jest analiza - to ona pozwoli nam wykształcić w naszych umysłach wiedzę pozwalającą na podejmowanie trafniejszych i bardziej prawdopodobnych decyzji bukmacherskich.
 • Zainteresowanie rozgrywkami to również podstawa - obstawianie czegoś, czego tak właściwie się nie lubi może być katorgą. Najlepiej jest typować coś, co lubi się oglądać i co rzeczywiście nas interesuje.
 • Typy bukmacherskie od Ekspertów nie są czymś do kopiowania - powinniśmy je wykorzystywać wyłącznie w formie dodatkowego źródła do analizy.
 • Polscy bukmacherzy pozwalają na sięganie po kupony AKO - my jednak powinniśmy się skupić na bezpieczniejszych, pojedynczych kuponach.
 • Warto wykorzystywać wszystkie bonusy - najlepsi bukmacherzy potrafią dawać dostęp do naprawdę dużej ich ilości. Każda forma zwiększania budżetu na zakłady bukmacherskie powinna nas interesować.

polscy bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie online w Polsce - gdzie obstawiać?

Dla wielu graczy największym problemem staje się często wybór najlepszego bukmachera w Polsce, typerzy szukają wśród wielu ofert firmę, w której nie tylko kursy bukmacherskie są wysokie, ale także niska marża, darmowe bonusy czy doskonała oferta zakładów na e-sport, gry karciane czy prognozę pogody. Ranking bukmacherów na pewno jest pomocny w takich sytuacjach, gdyż daje nam pełen obraz na co można u danego bukmachera liczyć.

Nasz ranking najlepszych zakładów bukmacherskich online w Polsce ma za zadanie nie tylko pomóc w wyborze najlepszej firmy, ale przede wszystkim wyeliminować podmioty nielegalne i te, które graczom utrudniają lub nawet uniemożliwiają skuteczne obstawianie zakładów wzajemnych.

Kim tak właściwie są legalni bukmacherzy w Polsce?

Bukmacherzy online towarzyszą obstawiającym już od wielu lat - przez cały ten okres oczywistym było, że są oni środkiem do uprawiania hazardu. To z kolei pod wątpliwość poddawało ich legalność. Choć wcześniej widoczna była duża swoboda w ich działaniu na polskim rynku, dziś już jej nie ma, a ustawa hazardowa znowelizowana w 2017 roku właśnie pod kątem branży jasno zdefiniowała sylwetki legalnych operatorów. Bukmacherzy online w Polsce muszą posiadać licencję na świadczenie swoich usług. Oznacza to, że nie ma możliwości rozpoczęcia przez nich swojej działalności bez uzyskania na to zgody. Zajmuje się tym Ministerstwo Finansów. To do niego należy sprawdzanie, czy kwalifikują się do bycia podmiotami rzeczywiście legalnymi. Oceniane jest to na podstawie wielu różnych czynników, w tym przede wszystkim odprowadzania podatków w naszym kraju (to to spowodowało nowelizację wyżej wspomnianej ustawy).

Typowanie u bukmacherów bez licencji jest nie tylko nielegalne, co po prostu nierozsądne. Sami w sobie nie prezentują niczego ciekawego, a typy bukmacherskie często lepiej jest obstawiać u buków legalnych. Ich niepraworządna konkurencja nie gwarantuje bezpieczeństwa, a typowanie u niej grozi mniej i bardziej (zależnie od skali) poważnymi konsekwencjami natury prawnej i finansowej.

bonusy powitalne w ewinner

Najlepsi bukmacherzy internetowi - dobre praktyki

Wkraczając w świat bukmacherski warto wiedzieć, że pobyt w nim nie jest tak łatwy i przyjemny, jak mogłoby się wydawać. Przynajmniej wtedy, gdy chce się osiągnąć w jego obrębie coś więcej. Poniżej prezentujemy dobre praktyki, wiele spośród których promują sami najlepsi bukmacherzy.

 • Podczas rejestracji warto wyrazić chęć otrzymania bonusu powitalnego - promocje bukmacherskie tego typu pozwalają w znaczny sposób zwiększyć własny budżet na zakłady, a zatem odpowiednio optymalizują środki, które posiadamy na początku. Choć działają przy tym w różny sposób, zawsze stanowią opcję wartościową i godną zainteresowania. Szansa na skorzystanie z nich pojawia się wyłącznie w czasie rejestracji.
 • W czasie zakładania konta warto skorzystać z kodu promocyjnego - niektórzy legalni bukmacherzy dają taką możliwość w formularzu rejestracyjnym. Kod tego typu (dostępne są między innymi u nas) potrafi dać wiele, a nie kosztuje absolutnie nic. Pamiętajmy, że szansa na jego wykorzystanie pojawia się tylko raz - właśnie w procesie rejestracyjnym.
 • Ustalenie limitu na zakłady jest czymś bardzo rozsądnym, bo pozwalającym nie tylko czerpać większą przyjemność z typowania i rozważać każdy ruch w jego zakresie, ale też po prostu rozsądnie zarządzać własnym budżetem. Tak, aby nie wykorzystać całego zbyt wcześnie.
 • Warto zarejestrować się u kilku bukmacherów - najlepsi bukmacherzy powinni być naszym priorytetem. Kilka kont to również możliwość sięgnięcia po kilka oferty. Możemy wykorzystać promocje bukmacherskie, w tym bonusy na Euro 2020, u każdego z nich, a dodatkowo zawsze mieć dostęp do różnych kursów. Wybór w tej kwestii jest niesamowicie ważny.
 • Zainstalowanie bukmacherskiej aplikacji mobilnej może być bardzo rozsądne - jest ona w stanie posłużyć jako świetne narzędzie nie tylko do samego w sobie obstawiania, ale i do analizowania spotkań (między innymi przez wbudowane w nią statystyki meczów).

Jeżeli chcemy wygrywać w zakładach bukmacherskich, albo nawet żyć z bukmacherki jak robią zawodowi typerzy to do typowania należy podejść z zimną głową, bez oczekiwania na szybkie i wysokie wygrane. Te przychodzą z czasem i doświadczeniem.

Aplikacje mobilne polskich bukmacherów

Polscy bukmacherzy już dawno nie prowadzą swojej działalności wyłącznie stacjonarnie. Szybko przenieśli się do Internetu, co dało wyraźny dowód na to, że podążają za postępem technologicznym. Nie inaczej jest w tym momencie, kiedy to powoli zaczynają się oni skłaniać ku mobilnemu świadczeniu własnych usług. Najlepsi bukmacherzy w naszym kraju wdrażają swoje własne rozwiązania w zakresie aplikacji mobilnej. Jaka powinna być taka aplikacja? Przede wszystkim samodzielna. Korzystając z niej klient nie powinien być zmuszanym do sięgania po jakiekolwiek inne kanały świadczenia usług przez bukmachera. Przez apkę powinno się dać zarejestrować, zalogować i obstawiać, a także po prostu wypłacać zgromadzone na własnym koncie środki. Idealnie byłoby, gdyby pozwalała ona oglądać legalne i darmowe transmisje meczów. Z tym jednak, że takowe oferują wyłącznie sprawdzeni bukmacherzy online.

ewinner darmowa aplikacja mobilna

Co jeszcze ważne jest w solidnej aplikacji bukmacherskiej? Powiadomienia push, które poinformują nas o zmianach w wyniku spotkań, które obstawiliśmy. Bukmacherzy online często informują przez nie również na temat tego, jakie promocje bukmacherskie dla nas przygotowali. Typy na dziś realizuje się szybciej i przyjemniej właśnie w ich towarzystwie. Dobra aplikacja do obstawiania meczów na telefonie to także szybkość działania, stabilność oraz niezawodność. Jako że sięga się po nią w różnych okolicznościach (w tym z poziomu stadionu, w czasie oglądania meczu) ważne jest, aby wszystko prezentowała w sposób przyjazny dla oka i intuicyjny. Taki, który pozwoli postawić szybko, sprawnie i dokładnie tak, jak chciało się to zrobić - w zaledwie kilka stuknięć w ekran.

Czemu moje konto u bukmachera ma status "tymczasowego"?

Polscy bukmacherzy muszą weryfikować każdego klienta, który rejestruje się u nich. Robią to poprzez sprawdzanie wprowadzanych przez niego w formularzu rejestracyjnym danych z tymi z jego dowodu osobistego. Aby pozwolić na obstawianie bezpośrednio po założeniu konta, odwlekają to w czasie, oferując właśnie konta tymczasowe. Do podesłania dowodu zmuszają z kolei po określonym czasie (można to zrobić w dowolnym momencie po rejestracji, a trzeba - po upływie ważności konta tymczasowego).

Którzy polscy bukmacherzy są tymi najlepszymi?

To zależy od indywidualnych upodobań. Dla niektórych najlepsi bukmacherzy to tacy z najciekawszą ofertą bonusową, dla innych - z lepszymi kursami na wybrane spotkanie. Określenie bukmachera "najlepszym" zależy również od tego, co tak właściwie zamierza się obstawiać.

Czy legalni bukmacherzy pozwalają grać w legalny poker?

Nie - takie coś jest możliwe wyłącznie w kasynie Total Casino, prowadzonym przez spółkę skarbu państwa. Najlepsi bukmacherzy online w Polsce pozwalają jednak obstawiać symulacje rozdań w legalnego pokera, ale i inne gry karciane rodem z kasyn. Choć nie jest to bezpośrednia gra, stanowi ona bardzo dobrą jej alternatywę. Takimi usługami są Betgames u bukmachera STS, Bet on Games w Fortunie i TVbet w firmach forBET i Betfan.


 • Czy wszyscy bukmacherzy w Polsce są legalni?

  Niestety nie, część firm bukmacherskich, które są dostępne w Polsce nie posiadają licencji na udzielanie zakładów wzajemnych. Gra w takich firmach grozi konsekwencjami prawnymi. Na naszej stronie są jednak wyłącznie oferty bukmacherów w licencją.

 • Jaki jest aktualny kod promocyjny do bukmacherów online?

  Legalne firmy bukmacherskie, które w Polsce działają na podstawie zezwolenia Ministra Finansów oferują graczom darmowe bonusy z kodem promocyjny: BETONLINE

 • Gdzie obstawiają najlepsi zawodowi typerzy?

  Zawodowi typerzy obstawiają tylko w firmach, które mają bardzo wysokie limity na duże stawki. W Polsce takimi firmami są STS i Fortuna.


Skróty meczów video bramki meczyki online 0

 1. Najnowsze wiadomości

 2. sts bonus bez depozytu 2021
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Nowa oferta bonusów bez depozytu w STS z kodem BETONLINE!Odbieram bonus