Fortuna na Mikołajki 2019. Bonus 10 PLN i Happy Hours!

Tylko 6 grudnia 2019 u bukmachera Fortuna do odebrania wyjątkowe bonusy. Przez 10 godzin obstawianie bez podatku, a do tego pewna premia 10 PLN na konto każdego gracza!


Jak to działa? Fortuna Happy Hours to określenie oferty, która pozwala na obstawianie bez podatku o określonych godzinach. W przypadku dnia 6 grudnia jest to okres od 9.00 do 19.00. 

Aby postawić kupon bez podatku, należy postawić zakład z co najmniej trzema typami o kursach 1.30 lub więcej. Stawka nie może wynieść mniej niż 20 PLN brutto.

Fortuna granie bez podatku i pewny bonus 10 PLN bonus!

Obstawianie z wygranymi większymi o 14% możliwe jest po dodaniu do kuponu AKO oraz MAXIKOMBI specjalnego zakładu z Happy Hours. Jego kurs to dokładnie 1.14. 

  • Kanały: strona www, aplikacja mobilna i PPZ
  • Oferta: cała oferta prematch
  • Typ kuponu: AKO, MAXIKOMBI
  • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 3
  • Minimalny kurs zdarzenia na kuponie: 1.3
  • Stawka: min. 20 zł brutto

Druga oferta specjalna na Mikołajki 2019 to Piłkarski Pewniak. Co to takiego? To aż 10 PLN, które odbiera się bez względu na to czy udało się wygrać, czy nie! 

Piłkarski Pewniak Fortuna to promocja, do której kwalifikują się wszystkie osoby, które w ten piątek (6 grudnia) zagrają łącznie 3 kupony pre-match z minimum jednym spotkaniem z piłki nożnej. Stawka każdego kuponu musi wynieść 10 PLN lub więcej! 


Bonusy do odebrania TYLKO na stronie www.eFortuna.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus