Ekstraklasa. Bonus na ostatnią kolejkę!

Legalny bukmacher Fortuna na ostatnią kolejkę Ekstraklasy przygotował bonus w wysokości 10 PLN. Każdy z typerów może odebrać tę premię - wystarczy postawić dwa kupony!


Oferta dostępna jest tylko do końca meczów ekstraklasowych zaplanowanych na 19 maja. Liczą się w niej jedynie zakłady LIVE. 

Ekstraklasa bonus w Fortunie

Aby otrzymać bonus w postaci 10 PLN na obstawianie online, należy zagrać co najmniej dwa kupony LIVE, w których znajdą się typy z ostatniej kolejki Ekstraklasy. Pamiętaj, że ty decydujesz, na co postawisz! 

Dodatkowe środki przyznawane są automatycznie. Nie otrzymasz ich, jeśli w czasie trwania promocji skorzystasz z produktu Hit Dnia, Ekspert+ lub jakiegokolwiek z zakładów specjalnych. 

Uwaga! W promocji liczy się jedynie aktywność graczy w aplikacji mobilnej Fortuna. Strona internetowa, także ta w wersji przenośnej, nie jest w ogóle brana pod uwagę!


Odbieram bonus w Fortunie - Ponad 1000 PLN! Kod promocyjny: "BETONLINE"!

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
510 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD510Odbieram bonus