Ujawniono składy towarzyskiego turnieju żużlowego par w Tarnowie

Już w najbliższy czwartek, 16 września na Stadionie Miejskim w Tarnowie odbędzie się towarzyski turniej żużlowy par. Wezmą w nim udział zawodnicy tutejszej Unii Tarnów, ale też kilku żużlowców spoza niej. Dziś poznaliśmy pełną listę uczestników turnieju. Jak się okazuje, wśród nich znalazło się wielu młodych zawodników z Tarnowa. W turnieju zawalczy pięć par. Co ważne, wejściówki na stadion będą całkowicie darmowe, co powinno sprawdzić na niego całe mnóstwo kibiców.

żużel na żywo online stream
Ujawniono składy towarzyskiego turnieju żużlowego par w Tarnowie

Składy turnieju żużlowego par w Tarnowie

  • I para – Piotr Świerszcz i Mateusz Gzyl.
  • II para – Piotr Piórko i Jakub Sroka.
  • III para – Patryk Nater i Kacper Przybylski
  • IV para – Dawid Rempała i Jan Rachubik
  • V para – Przemysław Konieczny i Patryk Zieliński.

Warto wiedzieć, że na czwartek zaplanowano również turniej dla zawodników w klasie 250cc. Jak się okazuje zawalczy w nim pięciu żużlowców, trzech spośród których to świeżo zakontraktowali zawodnicy tutejszej Unii Tarnów. Skład tego turnieju to: Jan Heleniak, Miłosz Grygolec, Igor Gryzło, Bartosz Bańbor oraz Brajan Gromniak. Oba turnieje zamkną się w obrębie tego samego dnia, a oprócz samych wyścigów organizatorzy zadbali o wiele innych atrakcji (nie doprecyzowano jednak, o jakie atrakcje może tutaj chodzić). Oba będą turniejami towarzyskimi, w których chodzić będzie o sportową rywalizację przepełnioną emocjami.

Choć Unia Tarnów swój ostatni sezon ligowy zakończyła już dawno fatalną porażką i spadkiem do 2. Ligi Żużlowej, wielbiciele tego sportu właśnie z tego miasta nie mogą narzekać na nudy. Oprócz zaplanowanego na jutrzejszy dzień turnieju, w tym tygodniu w Tarnowie odbędzie się również Memoriał Krystiana Rempały, również przepełniony różnego rodzaju atrakcjami i wyścigami. W tych weźmie udział wielu żużlowców z Ekstraligi, chcących upamiętnić tragicznie zmarłego żużlowca. Ten turniej zaplanowano na niedzielę, 19:00. Jego początek już o godzinie 14:00. Przypominamy, że wejście na stadion będzie całkowicie darmowe – zarówno dla osób pełnoletnich, jak i dla dzieci. 

5 / 5. Ocen: 1

Podobne artykuły

Back to top button