Typy na MMA Attack 4 – sobota, 24 września 2022

Działająca w latach 2011-2013 organizacja MMA Attack (której włodarze lubią nazywać się „ojcami polskiego MMA”) po wielu latach nieobecności powraca na salony – a w najbliższą sobotę odbędzie się jej pierwsza po przerwie, a czwarta w historii gala. Organizatorzy MMA Attack 4 zadbali o bardzo szeroką kartę walk z naprawdę rozpoznawalnymi personaliami w jej obrębie. Na pewno będzie się działo – a dla osób lubiących obstawiać MMA z domieszką freak fightu dzisiejszy wieczór będzie świetną okazją do tego, by postawić trafne typy i rentowne zakłady bukmacherskie na MMA Attack 4.

typy MMA Attack 4
Typy na MMA Attack 4 – sobota, 24 września 2022

W przygotowanym na dzisiaj przeglądzie pochylimy się bliżej właśnie nad galą MMA Attack 4, starając się przedstawić wszystkie najistotniejsze informacje na jej temat. Podpowiemy, gdzie zobaczyć MMA Attack 4 za darmo, ale i gdzie obstawić to wydarzenie. Wskażemy jego miejsce, a także przyjrzymy się najciekawszym walkom wieczoru oraz przedstawimy pełną kartę pojedynków. Słowem – stworzymy prawdziwe kompendium, po które warto sięgnąć jeszcze zanim postawi się swój własny zakład.

Typowanie MMA Attack 4 – karta walk

Gala MMA Attack 4 została zaplanowana na sobotę, 24 września. Pierwszych walk możemy spodziewać się już o godzinie 19:00 – pewne jest, że będą nimi najmniej istotne pojedynki, a całe wydarzenie zakończy się walką wieczoru (i co-main eventem). Będzie to powrót organizacji po długiej przerwie – ostatnia jej gala odbyła się w kwietniu 2013 roku, w katowickim spodku. Na miejsce wydarzenia wybrano Będzin Arena w Będzinie, na którym pojawi się 3 tysiące fanów, którzy będą dopingować swoich ulubieńców na żywo. Oprawą muzyczną całego wydarzenia ma zająć się znany na rynku DJ Hazel.

UWAGA: Polski bukmacher STS ma dla nowych graczy z kodem promocyjnym BETONLINE 100 PLN bez ryzyka + 1560 PLN w bonusach na www.STS.pl.

Organizatorzy gali przygotowali naprawdę zróżnicowaną i szeroką kartę walk, na której znalazło się sporo ciekawych zestawień. Oczywiste jest, że najwięcej emocji już teraz wzbudzają dwie walki wieczoru – jednak nie tylko one będą przepełnione nimi. Zwłaszcza że każdy z zawodników na pewno będzie się chciał tutaj pokazać z jak najlepszej strony. Wszystkie pojedynki wypisujemy na karcie walk poniżej.

Walka wieczoru

  • do 120 kg: Adam “Siwy” Wieczorek (10-2-0) – Oli “The Spartan” Thompson (21-15-0)

Karta główna

  • waga open: Mateusz “Muran” Murański (4-2-0) – Vaso “Psychopath” Bakocević (42-23-1)
  • powyżej 120 kg: Zuluzinho “Little Zulu” (12-11-0) – Serigne “Bombardier” Ousmane Dia (3-1)
  • bez limitu wagowego: Artur “Kornik” Sowiński (22-14-0) – Piotr “Bubu” Ćwik (0-2-0) – walka w formule K-1
  • do 84 kg: Łukasz Stanek (9-7-0) – Henry “Herculeez” Fadipe (10-9-1)
  • do 84 kg: Tomasz Jakubiec (10-4-0) – David Ramires (8-5-0)
  • do 86 kg: Robert Bryczek (13-5-0) – Mateusz “Pająk” Strzelczyk (11-12-1)
  • do 75 kg: Filip Bątkowski (4-1-0) – Krystian “Krycha UFC” Wilczak (5-2-0) – walka bokserska
  • do 70 kg: Krystian Blezień (6-3-0) – Mateusz Makarowski (7-5-1)

Typy na MMA Attack 4 – najważniejsze walki

W czasie dzisiejszej gali wszystkie pojedynki będą na pewno takimi, które każdy będzie chciał zobaczyć – zwłaszcza że MMA Attack już dziewięć lat temu wzbudzało duże zainteresowanie. Nie ulega jednak wątpliwości, że to dwa pojedynki wieczoru dzisiaj będą tymi najbardziej emocjonującymi. W pierwszym z nich Adam Wieczorek zawalczy z Oli Thompsonem. W drugim pojedynku zobaczymy Mateusza Murańskiego pod szyldem nowej federacji. Stoczy on pojedynek z Vaso Bakocevićem. Oba te pojedynki przybliżamy poniżej.

MMA Attack 4: Typy na walkę Adam “Siwy” Wieczorek – Oli “The Spartan” Thompson

Aktualne kursy:

Adam Wieczorek powraca po niemal czteroletniej przerwie, by znów powrócić do formy i najprawdopodobniej pozostać w MMA na dłużej. Jest zawodnikiem znanym ze swoich występów w UFC, choć nie wszystkie z nich były udane. Ostatni stoczył na gali UFC 230 w listopadzie 2018 roku, przegrywając wtedy przez jednogłośną decyzję sędziów punktowych (przeciwko Marcusowi Rogerio de Limie). Siwy zawalczył w UFC trzykrotnie i była to jego jedyna przegrana. Wieczorek przy okazji zmagał się z kontuzją – na pewno jest zawodnikiem solidnym, jednak dziś będzie też zagadką. W jakiej formie jest aktualnie? Na pewno będzie się starał pokazać z najlepszej strony.

Fuksiarz Polski bukmacherBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Jego rywal, Oli Thompson, na pewno ma na swoim koncie więcej walk. Wcale jednak nie buduje to jego przewagi.  Aż piętnaście z nich przegrał, a dziś podejdzie do pojedynku po trzech przegranych z rzędu. Thompson jeszcze w 2020 roku zdobył pas mistrzowski FEN (nokaut po 23 sekundach na Szymonie Bajorze), jednak stracił go przez przegrane w innych organizacjach i nieaktywność. Dziś Anglik na pewno nie będzie faworytem. Mimo doświadczenia i tego, że na pewno chce powrócić na top.

Nasz typ na walkę: zwycięstwo Adama Wieczorka (kurs 1.22 na www.eFortuna.pl).

UWAGA: Bukmacher eFortuna z kodem promocyjnym BETONLINE oferuje aż 600 PLN bez ryzyka + 200 PLN za depozyt + 30 PLN za rejestrację na www.eFortuna.pl!

MMA Attack 4: Typy na walkę Mateusz “Muran” Murański – Vaso “Psychopath” Bakocević

Aktualne kursy:

Mateusz Murański, który do tej pory znany był ze swoich występów w Fame MMA, do dzisiejszego pojedynku podejdzie w roli potężnego underdoga. Jest zawodnikiem, który uprawia MMA w sposób bardzo systematyczny, a przy okazji dziś będzie tym najmniej doświadczonym. Muran może jednak czuć się dość pewnie – zwłaszcza że z MMA wydaje się wiązać swoją przyszłość, a na swoim koncie mam już wygraną z Alanem Kwiecińskim, który – bądź co bądź – jest sportowcem. Murański na pewno się rozwija. Czy to jednak mu dziś wystarczy?

STS online nowy kod promocyjny
Nowe bonusy w STS online – Aktualny kod promocyjny: BETONLINE

Vaso Bakocević jest przeciwnikiem z absolutnie najwyższej możliwej półki. Weteran KSW i Bellatora, ma na swoim koncie 66 pojedynków zawodowych – a to zdecydowanie może imponować. Patrząc na to czysto statystycznie, nie powinien dać swojemu dzisiejszemu rywalowi szans – króluje nad nim pod absolutnie każdym względem. jego olbrzymie doświadczenie i zawsze wzorowe przygotowanie do każdej kolejnej walki powinno pomóc mu dzisiaj. Uważamy, że dzięki niemu wypunktuje wszystkie słabe strony Murańskiego i rozprawi się z nim szybko – na pewno przed upływem pełnego dystansu. Jedyną szansą Murana jest tutaj zaskoczenie celnym i mocnym ciosem. Sam zapowiadał zresztą brutalną i krwawą walkę. Uważamy jednak, że Vaso Bakocević sięgnie tu po zwycięstwo. Zwłaszcza że na pewno będzie miał po swojej stronie dużą część widowni zgromadzonej na arenie. Na niego właśnie tutaj stawiamy.

Nasz typ na walkę: zwycięstwo Vaso Bakocevića (kurs 1.33 na www.eFortuna.pl).

Typy na MMA Attack 4 – gdzie obstawiać zakłady?

Z uwagi na stale rosnące zainteresowanie mieszanymi sztukami walki w naszym kraju, MMA Attack 4 znajduje się w ofercie, jaką przedstawiają praktycznie wszystkie firmy bukmacherskie w Polsce. Którego z nich powinniśmy jednak wybrać, aby na naszych zakładach zyskać po prostu najwięcej? Naszym zdaniem na naszą szczególną uwagę zasługują trzej legalni bukmacherzy – Fortuna, Superbet oraz STS. Dlaczego to oni będą odpowiednim wyborem na dzisiejsze walki?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl1554 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN + 60 PLN freebetBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Przede wszystkim z uwagi na to, że każdy z nich jest świetną opcją pod względem kursów bukmacherskich. Wszyscy wykazują się na tym polu olbrzymią konkurencyjnością, a przy okazji doskonale się pod tym kątem uzupełniają. Co więcej, u każdego z nich możemy liczyć na sporą swobodę obstawiania – tak pod kątem wyboru rynków na zakłady, jak i formuły typowania. Obstawiając u nich mamy też pewność, że będziemy mieli dostęp do wszystkich innych wydarzeń sportowych. Każdy z nich pozwala w końcu obstawiać własne typy na sporty walki na świetnych warunkach.

Jeśli podejmiemy decyzję o rejestracji u któregoś z tych buków, koniecznie sięgnijmy po ich ofertę promocyjną. W odpowiednim polu formularza rejestracyjnego wpiszmy więc kod BETONLINE, a w czasie zakładania konta zaznaczmy też, że chcemy otrzymać bonus powitalny.

Zobacz również:

MMA Attack 4 online – gdzie oglądać na żywo?

MMA Attack 4 będzie galą, którą będziemy w stanie obejrzeć w kilku różnych miejscach. Jako że organizatorzy zdecydowali się na dystrybuowanie jej w modelu PPV, głównym jej miejscem będzie oficjalna strona federacji, w obrębie wykupimy do niej dostęp. Firma nawiązała jednak współpracę również z portalem WP Pilot. Jego subskrybenci również będą mogli sięgnąć po tę galę bez dodatkowych opłat. Niestety, w tym przypadku nie pomogą nam nawet najlepsi bukmacherzy online w naszym kraju. Żaden z nich nie posiada bowiem licencji na to wydarzenie sportowe.

5 / 5. Ocen: 7

Podobne artykuły

Back to top button