Typy na KSW 70: Co obstawiać? Sobota, 28 maja 2022

Już w nadchodzącą sobotę, w łódzkiej Atlas Arenie, odbędzie się kolejna, siedemdziesiąta już gala Konfrontacji Sztuk Walki (KSW) – najpopularniejszej i najbardziej prestiżowej federacji MMA w całej Europie. Organizatorzy postarali się o moc atrakcji i świetną kartę walk, z emocjonującym pojedynkiem wieczoru. Jedno jest więc pewne – dziś na pewno będziemy mieli komu kibicować, ale też po prostu co obstawiać. Poniżej nasze propozycje i typy na KSW 70!

ksw 70 typy bukmacherskie
Typy na KSW 70: Co obstawiać? Sobota, 28 maja 2022

Do naszego dzisiejszego przeglądu przygotowaliśmy wiele przydatnych informacji związanych tak z samą galą, jak i z jej obstawianiem. To ostatnie postaramy się maksymalnie ułatwić, przyglądając się najważniejszym pojedynkom dzisiejszego wieczoru i starając się wskazać faworyta każdego z nich. Będziemy się przy tym posiłkować jedynie sprawdzonymi i godnymi zaufania informacjami, ignorując plotki, niesprawdzone doniesienia oraz domysły. W ten sposób będziemy w stanie pomóc w podejmowaniu bardziej świadomych i trafnych 

KSW 70 – karta walk

Organizatorzy gali KSW 70 przygotowali dla nas aż dziewięć walk, każda z których będzie szalenie emocjonująca i na pewno istotna dla obu biorących w niej udział zawodników (lub zawodniczek). W KSW nie ma bowiem miejsca na przeciętnych wojowników. Zdecydowanie najwięcej uwagi – zasłużenie – przykuwa do siebie pojedynek wieczoru, w którym naprzeciwko siebie staną dwie legendy KSW i MMA – Mariusz Pudzianowski i Michał Materla. Doskonale prezentuje się również druga walka wieczoru, a na tej gali nie zabraknie również pojedynków niepokonanych – jak chociażby ten Radosława Paczuskiego z Jasonem Wilnisem. Pełną kartę walk prezentujemy poniżej. Tradycyjnie, wieczór rozpocznie się od pojedynków z karty wstępnej. Później przejdziemy do karty głównej, a dopiero na końcu odbędą się walki wieczoru.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Walka wieczoru

  • 120.2 kg.: Mariusz Pudzianowski (16-7-0) – Michał Materla (31-8-0)

Karta główna

  • 120.2 kg.: Daniel Omielańczuk (25-12-1) – Ricardo Prasel (12-3-0) – druga walka wieczoru
  • 93 kg.: Rafał Kijańczuk (11-4-0) – Ivan Erslan (11-1-0)
  • 120.2 kg.: Izuagbe Ugonoh (1-1-0) – Marek Samociuk (3-2-0)
  • 83.9 kg.: Radosław Paczuski (3-0-0) – Jason Wilnis (2-0-0)
  • 93 kg: Damian Piwowarczyk (5-0) – Bartosz Leśko (11-2-2)

Karta wstępna

  • 83.9 kg.: Albert Odzimkowski (11-6-0) – Tommy Quinn (9-5-0)
  • 52.2 kg.: Anita Bekus (5-2-0) – Sofiia Bagishvili (5-1-0)
  • 74 kg.: Łukasz Rajewski (11-7 1NC) – Francisco Barrio (9-2)

Typy na KSW 70 – najważniejsze walki

Choć gala KSW 70 przepełniona będzie pojedynkami na najwyższym możliwym poziomie, my do naszego przeglądu wybraliśmy dwie walki wieczoru. Nie tylko ze względu na ich status. Obie zapowiadają się szalenie interesująco – zwłaszcza patrząc na to, jak zdeterminowani mężczyźni wezmą w nich udział. Z pewnością to właśnie te pojedynki przyciągną do siebie największe rzesze kibiców, ale i obstawiających. Kto sięgnie po zwycięstwo w obu z nich? Nasza dogłębna analiza, wraz z typami – poniżej.

KSW 70: Typy na walkę Mariusz Pudzianowski – Michał Materla

Aktualne kursy:

Mariusz Pudzianowski powraca do klatki. Pojedynku nie stoczył już od niemal pół roku. Ostatni pojedynek stoczył z pewnym siebie Ousmane Dią, z którym poradził sobie po zaledwie osiemnastu sekundach walki. Miało to miejsce w czasie gali KSW 64. Dziś jednak zawalczy przeciwko znacznie potężniejszemu i bardziej doświadczonemu rywalowi. Pudzian jest zawodnikiem bardzo wszechstronnym, ale i dość doświadczonym w walkach w KSW. Jego plusem na pewno będą dziś warunki fizyczne. Jest nieznacznie wyższy od swojego dzisiejszego rywala (185 cm do 183 cm), ale największą różnicę będzie stwarzała jego waga. Pudzianowski waży aż 117 kilogramów, a zatem aż 34 kilogramy więcej od Materli. Ciężko jest przypuszczać, by nie chciał wykorzystać tego na swoją korzyść. Wszystkie swoje atuty Pudzian będzie mógł wykorzystać przede wszystkim w walce w parterze i to właśnie do niej będzie zapewne dążył. Pewne jest jednak to, że rywal nie podda się tu bez walki. Ta może potrwać znacznie dłużej niż ostatni pojedynek Mariusza.

STS online nowy kod promocyjny
Nowe bonusy w STS online – Aktualny kod promocyjny: BETONLINE

Michał Materla jest stawiany przez bukmacherów jako faworyt dzisiejszego spotkania. Jest gwiazdą KSW i prawdziwą legendą mieszanych sztuk walki. Wystarczy wspomnieć, że w tym momencie jest w stanie pochwalić się aż 31 zwycięstwami (w tym 11 przez KO i 13 przez poddanie) i zaledwie ośmioma porażkami. Jako były mistrz wagi średniej, jest zawodnikiem cechującym się dużą wszechstronnością i nie obawiającym się żadnych wyzwań. Dziś nie będzie miał łatwo – przede wszystkim z uwagi na duże różnice w parametrach fizycznych. My jednak uważamy, że finalnie sięgnie po zwycięstwo, a cała walka nie zamknie się w jednej rundzie.

Nasz typ na walkę: zwycięstwo Michała Materli (kurs 1.55 na www.STS.pl).

KSW 70: Typy na walkę Daniel Omielańczuk – Ricardo Prasel

Aktualne kursy:

Ricardo Prasel – były bramkarz Chelsea – ma już na swoim koncie debiut w KSW, który zaliczył na 68. odsłonie gali. Właśnie wtedy udało mu się wygrać z Michałem Kitą. Rozprawił się z nim poprzez techniczny nokaut (w drugiej rundzie). Nie było to jednak jego jedyne zwycięstwo w jego karierze. W sumie zaliczył ich już aż dwanaście (przy trzech porażkach). W dzisiejszym pojedynku nad swoim rywalem będzie przeważał pod względem wzrostu (mierzy aż 2 metry, przy 182 cm rywala). Na pewno jednak nie będzie faworytem.

superbet bonusy 2022
Nowe bonusy i promocje w Superbet z kodem promocyjnym

Tym właśnie faworytem będzie Omielańczuk, który na chwilę obecną jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników KSW. W przeszłości miał już okazję walczyć w UFC i ACA, a na ten moment jest w stanie pochwalić się aż 25 wygranymi. W KSW jednak nie wygrał jeszcze żadnej z dwóch stoczonych przez siebie walk. Dziś jednak na pewno będzie stroną dominującą. Jest nie tylko bardziej doświadczony, ale i umiejętnie korzystający ze wszystkich okazji, jakie stwarza przed nim każdy rywal. Jego mocą na pewno będzie parter i niesamowita siła uderzeń. Jesteśmy pewni, że będzie się starał jak najbardziej obić przeciwnika. Mimo wszystko sądzimy jednak, że pojedynek skończy się w parterze. Zwłaszcza że zawodnicy nie mają tendencji do nokautów – wolą poddawać przeciwników. uważamy, że po zwycięstwo sięgnie tutaj Polak. Zwłaszcza patrząc na to, jak wszechstronny jest i w jaki sposób jest w stanie rozpracowywać każdego swojego przeciwnika. 

Nasz typ na walkę: Omielańczuk wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację (kurs 1.60 na www.eFortuna.pl).

Typy na KSW 70 – gdzie najlepiej obstawiać zakłady?

Własne typy na KSW 70 obstawiać możemy niemal u każdego solidnego bukmachera w Polsce. Gdzie powinniśmy to zrobić, by zyskać na tym zdecydowanie najwięcej? Naszym zdaniem najlepsi bukmacherzy online w tym przypadku to Fortuna, STS i Superbet. U każdego z nich już teraz możemy obstawiać własne typy – po najlepszych na rynku kursach bukmacherskich.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Wszyscy wspomniani przez nas Polscy bukmacherzy pozwalają nam obstawiać walki na solidnych warunkach – również przy sięganiu po mniej standardowe zakłady bukmacherskie (na przykład na to, w jaki sposób zakończy się dana walka). Co więcej, każdy z nich przedstawia świetną ofertę promocyjną – zwłaszcza dla osób, które dopiero zakładają u niego własne konto.

Jeśli my jesteśmy właśnie nowymi użytkownikami i nie posiadamy jeszcze własnego konta u żadnego z wyżej wspomnianych bukmacherów, koniecznie wykorzystajmy pełnię ich oferty promocyjnej na start. Skorzystajmy więc z kodu promocyjnego BETONLINE (wpiszemy go w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego, u każdego z tych bukmacherów), ale też zdecydujmy się na bonus powitalny (zaznaczając chęć na jego otrzymanie w czasie zakładania konta). W ten sposób będziemy mieć pewność, że maksymalnie zwiększymy nasz początkowy budżet na zakłady bukmacherskie.

KSW 70 online – gdzie oglądać na żywo za darmo?

KSW 70 – podobnie, jak kilka poprzednich gal tej organizacji – w Polsce będzie transmitowane w ramach platformy streamingowej Viaplay. Gdzie obejrzeć KSW 70 za darmo? Niestety, ale całość będzie dostępna wyłącznie w formie PPV. Co jednak najciekawsze, dla mieszkańców reszty świata (nieobsługiwanej przez Viaplay) organizatorzy przygotowali standardową transmisję PPV. Ta będzie dostępna na oficjalnej stronie KSW.

5 / 5. Ocen: 11

Podobne artykuły

Back to top button