Typy na FEN 40 – Co obstawiać z bonusem? Sobota, 18 czerwca 2022

Na dzisiejszy wieczór zaplanowana została kolejna gala Fight Exclusive Night (FEN) – polskiej organizacji MMA, która uchodzi za jedną z najpopularniejszych w naszym kraju. Przygotowano na niego wiele bardzo interesujących pojedynków – będziemy więc mieli co oglądać, ale i obstawiać. To właśnie na tym aspekcie zamierzamy skupić się w naszym dzisiejszym przeglądzie.

typy fen 40
Typy na FEN 40 – Co obstawiać z bonusem? Sobota, 18 czerwca 2022

W przeglądzie tym zamierzamy przedstawić wszystkie informacje, które mogą mieć jakiekolwiek znaczenie przy obstawianiu dzisiejszych meczów. Zaprezentujemy pełną kartę walk, aktualne kursy i nasze własne typy na FEN 40 (w kontekście najciekawszych walk), ale też podpowiemy, gdzie obejrzeć FEN 40.

Typowanie FEN 40 – karta walk

FEN 40 odbędzie się o godzinie 19:00 i zostanie zorganizowane w Amfiteatrze w Ostródzie. Na cały event zaplanowano aż jedenaście walk, dwie z których odbędą się w ramach tak zwanej karty wstępnej i będą pojedynkami półprofesjonalnymi. Co bardzo interesujące, na FEN 40 będziemy mogli być świadkami aż trzech walk o pas mistrzowski. Emocji więc z pewnością nie zabraknie. Zwłaszcza że karta walk jest bardzo zróżnicowana i powinna wpasować się w oczekiwania wszystkich wielbicieli sportów walki.

UWAGA: Polski bukmacher Betfan ma dla nowych graczy z kodem promocyjnym BETONLINE aż 600 PLN w formie cashbacku na www.Betfan.pl.

Co bardzo interesujące, dzisiejsza gala FEN 40 podejmie rękawice z KSW w sposób bardziej bezpośredni. Dokładnie dziś wieczorem zorganizowana bowiem zostanie również gala KSW 71. 

Walka wieczoru

 • 65.8 kg.: Kacper Formela (13-4-0) – Aleksandr Gorshechnik (18-5-0) – walka o pas kategorii piórkowej

Karta główna

 • 77.1 kg.: Cezary Oleksiejczuk (8-2-0) – Kamil Kraska (8-1-0) – walka o pas kategorii półśredniej
 • 83.9 kg.: Marcin Naruszczka (23-11-2) – Piotr Kuberski (9-1-0) – walka o pas kategorii średniej
 • 77.1 kg.: Adrian Zieliński (21-11-0) – Jacek Jędraszczyk (8-3-0)
 • 70.3 kg.: Patryk Duński (8-5-1) – Wojciech Kawa (4-1-0)
 • 77.1 kg.: Szymon Dusza (10-7-0) – Wawrzyniec Bartnik (6-2-0)
 • 93 kg.: Wojciech Janusz (11-7-0) – Łukasz Klinger (10-6-0)
 • 83.9 kg.: Dariusz Hrehorowicz (0-0-0) – Adam Lazar (0-0-0)
 • 83.9 kg.: Alan Szymański (0-1-0) – Bartłomiej Dragański (1-0-0)
STS online nowy kod promocyjny
Nowe bonusy w STS online – Aktualny kod promocyjny: BETONLINE

Karta wstępna

Uwaga: walki z karty wstępnej nie będą transmitowane w telewizji. Dostępne będą do zobaczenia wyłącznie na żywo.

 • 70.3 kg.: Michał Borowski (11-1-0) – Mateusz Koszela (1-3-0)
 • 65.8 kg.: Oskar Stachura (2-1-0) – Oliwier Filipiak (8-1-0)

Typy na FEN 40 – najważniejsze walki

Choć wiele z dzisiejszych walk zapowiada się niesamowicie ciekawie, zdecydowanie największą uwagę (wcale niebezpodstawnie) przykuwają do siebie trzy walki o pas, w których zawalczą ze sobą zawodnicy zdecydowanie na najwyższym poziomie. Dwie spośród nich zamierzamy opisać w dzisiejszym przeglądzie.

FEN 40: Typy na walkę Kacper Formela – Aleksandr Gorshechnik

Aktualne kursy:

Kacper Formela w tym pojedynku po raz pierwszy podejdzie do obrony swojego tytułu mistrzowskiego w kategorii piórkowej, w którego posiadanie wszedł na poprzedniej gali. Wtedy też, już w pierwszej rundzie, pokonał Nicolaę Hentea. Już wcześniej jednak miał okazję pokazywać się ze świetnej strony, przy czym trzeba zwrócić uwagę na jego widowiskowe zwycięstwo na gali FEN 29. Wygrał dzięki niemu przez nokaut z doświadczonym Kamilem Łebkowskim, za co pozyskał zresztą bonus od federacji. Dziś na pewno będzie faworytem. Jest zawodnikiem szalenie groźnym, silnym i na pewno takim, na którym można polegac. Zwłaszcza patrząc na to, jak świetnie radzi sobie w swoich pojedynkach i w jakiej formie aktualnie się znajduje. Czy jednak zaledwie trzy miesiące odpoczynku (relatywnego, bo nie od treningu) wystarczą mu, by i dzisiaj sobie poradził?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Naprzeciw Polaka dziś stanie 26-letni Ukrainiec. Gorshechnik debiutował niedawno, w czasie gali oznaczonej numerem 35, a dzisiejszy występ będzie jego drugim w tej federeacji. Oczywiście nie oznacza to, że jest on niedoświadczony – ma na swoim koncie aż 23 pojedynki, z których 18 zakończyło się jego zwycięstwem. Jego główną bronią wydaje się by potężne uderzenie, dzięki któremu bardzo wiele pojedynków kończy przed czasem. Aktualnie pędzi na serii czterech wygranych z rzędu, przy czym dwa te najświeższe wygrywał już w pierwszej rundzie. Oczywiście w tym pojedynku nie będzie faworytem – jest co prawda wyższy od Polaka, jednak na pewno nie wykazuje się większą inteligencją na oktagonie. Na pewno jest też zawodnikiem mniej kreatywnym, a za to znacznie łatwiejszym do przewidzenia. Dzięki temu można śmiało przypuszczać, że Formela szybko go rozpracuje i sięgnie tutaj po zwycięstwo.

Nasz typ na walkę: zwycięstwo Kacpra Formeli (kurs 1.30 na www.Superbet.pl).

UWAGA: W Superbet z kodem promocyjnym „BETONLINE” dodatkowy freebet 34 PLN po rejestracji na www.Superbet.pl.

FEN 40: Typy na walkę Cezary Oleksiejczuk – Kamil Kraska

Aktualne kursy:

Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski FEN w dywizji półśredniej. Jego zdecydowanym faworytem jest Cezary Oleksiejczuk, który w tym spotkaniu będzie bronił swojego pasa. Ma on za sobą aż pięć wygranych z rzędu i zdecydowanie jest w znakomitej formie. 22-latek zaledwie dwa razy w swojej historii ulegał swoim rywalom. Nad swoim rywalem króluje przede wszystkim pod względem swoich warunków fizycznych. Ma aż 186 cm wzrostu i 201 centymetrów zasięgu, co czyni z niego potężne zagrożenie. Zwłaszcza dodając do tego jego bardzo dużą siłę, dzięki której w wielu spotkaniach jest w stanie stopniowo odbierać siły swoim rywalom. Oczywiście nie oznacza to, że jego zwycięstwo jest tutaj przesądzone. Fakt, jest zawodnikiem faworyzowanym praktycznie przez każdego – głównie ze względu na styl i pewność siebie, jakie prezentuje w oktagonie. Dziś jednak stanie naprzeciw przeciwnika, którego śmiało można określić mianem niewygodnego. 

fuksiarz promocje bez depozytu
Fuksiarz cashback bez obrotu! Najlepszy bonus na rynku

Kamil Kraska, który pretenduje do miana nowego mistrza, w chwili obecnej ma na swoim koncie zaledwie jedną przegraną, co przy aż ośmiu wygranych jest świetnym wynikiem. Co ciekawe, mężczyzna nie przegrał jeszcze żadnego z dotychczasowych pojedynków. On również jest pewny siebie i swoich umiejętności. Faktem jest to, że wykazuje się znacznie większą mobilnością i wytrzymałością niż jego dzisiejszy  rywal. Bardzo możliwe, że będzie chciał wziąć Oleksiejczuka na przetrzymanie, zmęczyć go, a następnie wypunktować. Cała walka stoczona zostanie w formule MMA i rozciągnięta na pięć pięciominutowych pojedynków. Cięzko jest jednak nie przypuszczać, by Oleksiejczuk nie chciał zakończyć jej na grubo przed końcem czasu. Taki też wynik tutaj obstawiamy uważając, że będzie szalenie zmotywowany i wykorzysta wszystkie swoje atuty. Zwłaszcza że ambicje ma duże – chce w końcu trafić do UFC.

Nasz typ na walkę: zwycięstwo Cezarego Oleksiejczuka (kurs 1.35 na www.Superbet.pl).

Typy na FEN 40 – gdzie obstawiać zakłady?

Z uwagi na stale rosnącą popularność gali FEN, ale też fakt, że polska organizacja angażuje coraz lepszych zawodników, FEN 40 znajdować się będzie w ofercie wielu różnych legalnych bukmacherów z naszego kraju. Własne typy na FEN 40 będziemy w stanie obstawiać między innymi w Fortunie i u bukmachera Superbet. Są to zdecydowanie najlepsze z naszych opcji – zwłaszcza że te firmy bukmacherskie gwarantują nam możliwość sięgnięcie po bardzo atrakcyjne kursy bukmacherskie, ale też po wiele opcji na obstawianie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jeśli planujemy właśnie rejestrację u jednego z dwóch tych bukmacherów, zadbajmy o to, by w pełni wykorzystać jego ofertę na start. Dla nowych klientów przygotowali oni wartościowy bonus powitalny, na otrzymanie którego musimy wyrazić zgodę już w czasie zakładania konta. Dokładnie wtedy jesteśmy też w stanie wykorzystać kod promocyjny BETONLINE. Ten wpiszemy w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego. Obie te rzeczy są w stanie zapewnić nam sporo dodatkowych środków na obstawianie, które gwarantują najlepsi bukmacherzy online. Te z pewnością dadzą nam rozwinąć się – nie tylko jeśli chodzi o zakłady na FEN.

FEN 40 online – gdzie oglądać galę?

Prawo do transmitowania gali FEN 40 posiada platforma Polsat. Całość będzie emitowana w obrębie kanału Polsat Sport Fight – tutaj już przed rozpoczęciem walk będziemy w stanie zobaczyć oficjalne ważenie. O godzinie 20:00 transmisja zostanie przeniesiona na antenie Super Polsat. Całość będzie też dostępna w obrębie Polsat Box Go, po wykupieniu stosownego abonamentu gwarantującego dostęp do usługi.

5 / 5. Ocen: 5

Podobne artykuły

Back to top button