Typy na Fame MMA 14 – Co obstawiać? (14 maja 2022)

W tę sobotę, równo o godzinie 20:00, w Tauron Arena w Krakowie rozpocznie się kolejna gala popularnego Fame MMA – pierwszej, a zarazem najbardziej rozpoznawalnej federacji mieszanych sztuk walki. Organizatorzy zaplanowali dla kibiców i obstawiających nie lada emocje i jedną z najatrakcyjniejszych kart walk w historii tej organizacji. W dzisiejszym przeglądzie postaramy się przedstawić wszystkie najistotniejsze informacje na temat tej gali. Przedstawimy nasze typy na Fame MMA 14, przyjrzymy się z bliska karcie walk i podpowiemy, gdzie obejrzeć Fame MMA 14.

fame mma 14 typy
Typy na Fame MMA 14 – Co obstawiać? (14 maja 2022)

Fame MMA 14 – karta walk

Podczas gali Fame MMA 14 odbędzie się dziewięć walk i – jak już wspomnieliśmy – każda z nich będzie szalenie emocjonująca. Organizatorzy zadbali o świetne nazwiska i bardzo ciekawe zestawienia. W walce wieczoru zetrą się ze sobą dwaj uznani influencerzy – Tromba oraz Gimper. Niesamowicie ciekawie prezentuje się równiez pojedynek Szeligi z Normanem Parke, a wiele emocji wzbudza również para Mateusz Murański – Alan Kwieciński. Tuż przed rozpoczęciem się tej walki doszło do małych roszad. Z karty walk wypadł bowiem poważnie kontuzjowany Robert Karaś – w walce z Adamem “AJ” Josefem zastąpił go Mateusz Janusz (znany szerzej z profilu Fit Lovers). Nie jest to jedyna zmiana. Kontuzjowana jest również “Sheeya”, która miała wziąć udział w pojedynku z Laluną. Alexander na deskach Fame MMA zadebiutuje przez to z Wiktorią Jaroniewską, która miała zaledwie dwa tygodnie na przygotowanie (nie tylko do tej gali, ale – ogólnie – do walczenia, z którym nie jest w żaden sposób związana).

Poniżej najbardziej aktualna karta walk Fame MMA 14, wraz z naniesionymi najświeższymi zmianami.

Main event

  1. Mateusz “Tromba” Trąbka – Tomasz “Gimper” Działowy

Karta główna Fame MMA 14

  1. Sergiusz “Nitro” Górski – Marcin “Xayoo” Majkut
  2. Agata “Fagata” Fąk – Monika “Mona” Kociołek
  3. Piotr “Szeli” Szeliga – Norman “Stormin” Parke (K1 w rzymskiej klatce)
  4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Krystian “Krycha” Wilczak (walka o pas 77 kg.)
  5. Mateusz “Fit Lovers” Janusz – Adam “Aj” Josef
  6. Mateusz “Muran” Murański – Alan “Alanik” Kwieciński
  7. Dawid Malczyński – Mariusz “Hejter” Słoński
  8. Katarzyna “Laluna” Alexander – Wiktoria Jaroniewska
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Typy bukmacherskie na walki Fame MMA 14

W karcie walk Fame MMA 14 znalazło się miejsce na kilka niesamowicie ciekawych pojedynków. Oczywistym jest, że tym przyciągającym najwięcej obserwujących (i obstawiających) jest walka wieczoru pomiędzy Trombą a Gimperem. Choć my do swojego przeglądu wybraliśmy również pojedynek Nitro z Xayoo, za równie ciekawe uważamy walki Murana z Alanikiem i Fagaty z Moną. Tak właściwie, za każdym pojedynkiem zaplanowanym na dziś kryje się historia, którą chciałoby się odkryć.

Fame MMA 14: Typy na walkę Mateusz “Tromba” Trąbka – Tomasz “Gimper” Działowy

Aktualne kursy: 1.40 – 2.60

Pojedynek, który dla obu panów będzie debiutem w oktagonie. Znany z ekipy Friza Tromba jest z nim faworytem – przede wszystkim ze względu na swoje preferencyjne parametry fizyczne. Od swojego przeciwnika jest nie tylko wyższy – ma większy zasięg ramion, ale i doświadczenie jeżeli chodzi o MMA. Choć w żaden sposób nie walczył profesjonalnie, pracuje nad sobą już od 2019 roku (z przerwami), regularnie trenując właśnie sztuki walki. Tromba ma przez to obycie i inteligencję zawodnika MMA – a to na pewno przydaje się na rynku. Mateusz wydaje się też bardziej odporny na stres, co przy debiucie ma kolosalne znaczenie.

STS online nowy kod promocyjny
Nowe bonusy w STS online – Aktualny kod promocyjny: BETONLINE

Gimper, niegdyś najpopularniejszy polski YouTuber, trenuje znacznie krócej, bo od zaledwie kilku miesięcy. Patrząc na niego z boku można dostrzeć znacznie mniejszą pewność siebie, która może go zgubić w starciu z bardzo przekonanym co do swoich umiejętności rywalem. Sądzimy, że w walce tej po zwycięstwo sięgnie Trąbka. Spodziewamy się przy tym, że – ze względu na dynamizm obu zawodników – walka ta zakończy się przed czasem.

Typ na walkę: zwycięstwo Mateusza “Tromby” Trąbki (kurs 1.40 na www.Betclic.pl).

Fame MMA 14: Typy na walkę Sergiusz “Nitro” Górski – Marcin “Xayoo” Majkut

Aktualne kursy: 3.00 – 1.30

Nitro jest zawodnikiem, który miał już okazję walczyć w oktagonie. Na poprzedniej gali, pokanał Unboxalla na punkty, co było dość dużym doświadczeniem. Widać było jednak, że Górski przyłożył się do przygotowań i choć kondycyjnie zawalczył zgodnie z oczekiwaniami (kiepsko), udało mu się utrzymać odpowiednio wysoki poziom. Nitro już w pierwszej rundzie nie mógł złapać oddechu, a po tak krótkim czasie zapewne niewiele się zmieniło. Można więc się spodziewać, że to właśnie to będzie dziś jego bolączką. Do pojedynku przygotowuje się on z braćmi Malczyńskimi oraz wieloma znanymi w świecie MMA nazwiskami. Na pewno będzie dziś dobrze przygotowany.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Dla Xayoo dzisiejszy pojedynek będzie absolutnym debiutem. Szalenie popularny streamer po swojej stronie będzie miał przede wszystkim kondycję, którą z pewnością będzie chciał nadrobić brak większego doświadczenia. Uważamy jednak – wbrew bukmacherom – że nie zdoła przebić się przez Nitro. Sergiusz na pewno wyciągnął wnioski z pierwszego pojedynku i jeśli poprawi swoje błędy, będzie w stanie wygrać.

Typ na walkę: zwycięstwo Nitro (kurs 1.30 na www.Betclic.pl).

Typy na Fame MMA 14 – gdzie obstawiać zakłady?

Jeśli chcemy obstawiać nasze własne typy na Fame MMA 14, nie mamy wielkiego wyboru. Za sprawą umowy, którą podpisał Betclic z organizacją freak fightową, to właśnie u tego bukmachera możemy znaleźć ekskluzywną ofertę na to wydarzenie sportowe. To jednak, że jesteśmy zmuszeni do rejestracji u niego wcale nie jest jednak czymś złym. Wręcz przeciwnie – Betclic jest bardzo konkurencyjny względem tego, co oferują najlepsi bukmacherzy online w Polsce, a jego oferta jest bardzo szeroka i atrakcyjna, co potwierdza ranking bukmacherów. Nie tylko w kontekście MMA.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jeśli rejestrujemy się na www.Betclic.pl, pamiętajmy o zaznaczeniu chęci otrzymania bonusu powitalnego. Koniecznie wpiszmy też kod KOD550, dzięki którego nasz bonus powitalny będzie jeszcze większy. Obie te rzeczy zrobimy wyłącznie w momencie wypełniania formularza rejestracyjnego.

Fame MMA 14 – najczęściej zadawane pytania

Gala Fame MMA 14 już teraz wzbudza spore emocje, ale i generuje wiele pytań natury technicznej i organizacyjnej. Wiemy już gdzie obstawiać Fame MMA, ale to nie wszystkie pytania jakie często zadajecie. Poniżej staramy się udzielić odpowiedzi na kilka tych, które pojawiają się u obstawiających i kibiców zdecydowanie najczęściej.

Fame MMA 14 – kiedy i gdzie się odbędzie?

Gala Fame MMA 14 rozpocznie się w sobotę, 14 maja 2022 roku. Miejscem wydarzenia będzie Tauron Arena w Krakowie – będzie je jednak można obejrzeć również w sieci. Początek transmisji zaplanowano na godzinę 20:00 i choć kolejność walk może ulec zmianie, jedno jest pewne – walka wieczoru zostanie stoczona na samym końcu.

fuksiarz promocje bez depozytu
Fuksiarz cashback bez obrotu! Najlepszy bonus na rynku

Gdzie można obejrzeć galę Fame MMA 14?

Fame MMA 14 będzie można obejrzeć na żywo, po zakupieniu biletu. Istnieje jednak możliwość zobaczenia tej gali na żywo, w Internecie. Można to zrobić na jej oficjalnej stronie internetowej. Całość dystrybuowana jest w formule Pay-per-View – za dostęp do transmisji będziemy więc musieli zapłacić. Cena została ustalona na 29,99 zł za całe wydarzenie (z możliwością późniejszego ponownego obejrzenia każdej z walk). Gdzie darmowy stream Fame MMA 14? Niestety, twórcy nie przygotowali takowego.

Jak skutecznie obstawiać Fame MMA 14?

We freak fightach zasada jest prosta – trzeba być na bieżąco. Jeżeli chcemy tworzyć skuteczne typy na Fame MMA i obstawiać je potem u bukmachera Betclic, musimy podążać za zawodnikami. Działają oni bardzo aktywnie w Internecie i chętnie wrzucają do mediów społecznościowych raporty z przygotowań. To właśnie one powinny stanowić dla nas bazę do dalszej analizy. Jeśli chcemy typować Fame MMA i odnosić w tym sukcesy, powinniśmy nadawać priorytet kondycji, warunkom fizycznym i mentalności. Te trzy cechy są kluczowe i znacznie bardziej istotne niż doświadczenie, które w przypadku prawie każdego zawodnika jest niewielkie.

Skuteczne obstawianie Fame MMA to również śledzenie kontuzji. Z uwagi na amatorski charakter wydarzenia, a konieczność profesjonalnego przygotowania, te zdarzają się bardzo często. Udowodniły to zresztą lekkie roszady w karcie walk – a zrezygnowanie z pojedynku to zawsze ostateczność. Szukajmy mocnych i słabych stron zawodników, a na pewno postawimy trafnie.

3.4 / 5. Ocen: 8

Podobne artykuły

Back to top button