Typy na dziś – czwartek, 14 października 2021 : CONCACAF

Choć październikowe mecze kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Katarze w strefie UEFA już w całości dobiegły końca, pozostałe strefy wciąż walczą o udział w najbardziej prestiżowym turnieju w piłce nożnej na świecie. Jedną z nich jest strefa CONCACAF, w której mecze zostaną rozegrane już dzisiaj. To właśnie im zamierzamy poświęcić dzisiejszy przegląd. 

CONCACAF typy bukmacherskie
Typy na dziś – czwartek, 14 października 2021 : CONCACAF

Wybraliśmy trzy z dzisiejszych meczy, które uznaliśmy za najciekawsze i najbardziej emocjonujące. Chcesz poznać nasze typy bukmacherskie na nie? Zastanawiasz się, u którego rodzimego bukmachera powinieneś je obstawiać? To wszystko postaramy się powiedzieć poniżej.

Typy na dziś – Eliminacje do MŚ 2022 – CONCACAF

Dziś kolejny dzień zmagań w rundzie finałowej kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Katarze w strefie CONCACAF, które strukturą różnią się od tych rozgrywanych w Europie. Na dziś zaplanowano cztery spotkania. Pierwsze z nich rozpocznie się o godzinie 1:00 czasu polskiego. Stany Zjednoczone podejmą w nim drużynę Kostaryki. Pół godziny później stoczony zostanie mecz Kanady z Panamą, a o 2:05 – Hondurasu z Jamajką. Noc zakończy Pojedynek Salwadoru z Meksykiem. Jego początek został zaplanowany na godzinę 4:05.

Typy na mecz USA – Kostaryka

Aktualne kursy:

  • 1.62 – 3.65 – 5.80 (Fortuna)
  • 1.58 – 3.60 – 5.50 (STS),
  • 1.56 – 3.58 – 5.60 (eWinner).

Reprezentacja Stanów Zjednoczonych jest uważana za jedną z największych faworytek do awansu z pierwszego miejsca w tabeli. Jest drużyną kompletną i bardzo dobrze radzącą sobie z realizacją założeń taktycznych swojego trenera. Dziś zagra na własnym boisku – a tutaj rzadko kiedy się myli. Przed własną publicznością nie przegrała trzynastu ostatnich spotkań. Sama w sobie zaś pędzi na świetnej passie ogólnej. Solidne wygrane w ubiegły czwartek i piątek pokazują dobitnie, że na boisku czuje się aktualnie świetnie i jest w znakomitej formie. Nie ulega wątpliwości, że w tym spotkaniu będzie się starała to udowodnić.

Warto wiedzieć: na przestrzeni ostatnich osiemnastu lat USA walczyło z Kostaryką dokładnie osiemnaście razy. Dziewięć z tych spotkań wygrało, a siedem – przegrało. Stany Zjednoczone ze swoim dzisiejszym rywalem wygrywają regularnie od 2019 roku. 

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Zespołowi Kostaryka w tych kwalifikacjach nie idzie zbyt dobrze. Choć nie jest zespołem fatalnym, nie jest też w swojej najlepszej formie. Wystarczy wspomnieć, że nie wygrała żadnego z sześciu swoich ostatnich meczów. W czterech dotychczasowych spotkaniach eliminacyjnych zdołała zdobyć zaledwie trzy punkty, co stawia ją w naprawdę kiepskiej sytuacji. Dziś musi wygrać, by nie dać swoim rywalom odskoczyć od niej jeszcze bardziej. 

Mimo sporej ambicji drużyny Kostaryki, ciężko jest spodziewać się, by miała ona mieć jakiejkolwiek większe szanse na sukces. Rozsądnym jest postawienie na USA, choć nie należy uważać, że rozgromi ona swoich rywali. Spodziewamy się raczej spokojnego meczu z przewagą właśnie po stronie Amerykanów.

Typ na dziś: zwycięstwo reprezentacji USA (kurs 1.62 na www.eFortuna.pl). 

Typy na mecz Kanada – Panama

Aktualne kursy:

  • 1.58 – 3.70 – 6.20 (Fortuna)
  • 1.59 – 3.50 – 5.60 (STS),
  • 1.57 – 3.49 – 5.71 (eWinner).

Zarówno Kanadyjczycy, jak i reprezentacja Panamy w tych kwalifikacjach dążą do awansu i na pewno będą robić wszystko, by awans ten wywalczyć. Obie są na dobrej drodze ku temu i obie na pewno potrzebują dodatkowych punktów na swoje konto. 

W roli gospodarza dzisiejszego spotkania wystąpi dziś drużyna Kanady. Jest ona jedną z faworytek tabeli rundy finałowej kwalifikacji. Nie da się jednak powiedzieć, by była drużyną w wyśmienitej formie. Choć nie przegrała żadnego z czterech ostatnich spotkań, zaledwie jedno z nich wygrała. Nie rozpieszcza swoich kibiców zarówno bramkami, jak i stylem gry. We wrześniu zremisowała (a wcześniej przegrała) już z Meksykiem, USA i Hondurasem. O ile remis ze Stanami Zjednoczonymi nie dziwi, dwa ostatnie pokazują, że może ona mieć problemy ze znacznie słabszymi rywalami. A to nie wróży dobrze na dziś. Mimo wszystko jednak zagra tutaj u siebie, a na własnym boisku nie przegrała żadnego z dziesięciu ostatnich meczów. To zaś o czymś świadczy. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto wiedzieć: obaj dzisiejsi przeciwnicy pod względem statystyk prezentują się bardzo podobnie do siebie. Na sześć dotychczasowych spotkań między nimi aż cztery zakończyły się remisem, a obie drużyny pozyskały po jednym zwycięstwie. Bilans bramkowy to tutaj… zaledwie 4:5 na korzyść Panamy. 

Choć Panama jest zespołem, który ma spore ambicje, tak naprawdę nie dysponuje imponującymi umiejętnościami. Nie zachwyca też swoją aktualną formą i naszym zdaniem nie stanowi dla Kanady żadnego zagrożenia. Stawiamy na to, że Kanadyjczycy poradzą sobie z nią bez większego problemu, wygrywając co najmniej kilkoma bramkami.

Typ na dziś: zwycięstwo reprezentacji Kanady (kurs 1.59 na www.STS.pl).

Typy na mecz Honduras – Jamajka

Aktualne kursy:

  • 2.15 – 3.00 – 3.75 (Fortuna)
  • 2.12 – 2.80 – 3.75 (STS),
  • 2.09 – 2.83 – 3.74 (eWinner).

Mecz między drużynami, które aktualnie zamykają tabelę kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Katarze. Są one zespołami, które zasłużyły na swoją obecną pozycję. Mimo że oba na ten moment prezentują kiepski poziom, mają jeszcze szansę na podniesienie się. 

Taką szansę ma na pewno Honduras, który ma problemy z wygrywaniem, ale rzadko przegrywa. Oczywiście jest poza formą, ale mimo wszystko jest w stanie zaskoczyć. Pokazał to już we wrześniu, w swoim meczu z Kanadą, z którą udało mu się zremisować. Choć nie jest on zespołem rewelacyjnym, rzadko kiedy daje się zdominować. Jego bolączką jest jednak brak skuteczności. Dziś będzie mógł ją nieco poprawić. Aby pozostać w grze, musi wygrać. Inna opcja nie wchodzi w grę – zwłaszcza że rywale z wyższych części tabeli nie śpią i powoli mu uciekają. 

Warto wiedzieć: Honduras do tej pory miał okazję widzieć się z Jamajką na boisku już osiem razy. Trzy razy wygrał, a cztery razy odniósł porażkę. Aktualny bilans bramkowy między tymi zespołami to 10:9 na korzyść Hondurasu. 

STS bonus bez depozytu
Aktualny kod promocyjny STS na darmowy bonus bez wpłaty własnej

Ciężko jest się spodziewać tego, że Jamajka w czasie trwających kwalifikacji osiągnie jakikolwiek sukces. Nie tylko nie dysponuje do tego odpowiednimi umiejętnościami, ale też jest w fatalnej formie. Przebrała aż pięć na sześć ostatnich spotkań, a w swoich meczach nie pokazała absolutnie nic, co mogłoby wskazywać na to, by miała mieć jakąkolwiek szansę na osiągnięcie czegoś więcej. Uważamy, że dzisiejsze spotkanie przegra z kretesem, tracąc przy tym co najmniej kilka bramek.

Typ na dziś: zwycięstwo reprezentacji Hondurasu (kurs 2.15 na www.eFortuna.pl) .

Bukmacherzy – u którego obstawiać typy na dzisiaj?

Dzisiejsze spotkania sportowe są bardzo ciekawymi z perspektywy osób zajmujących się obstawianiem. Wszyscy polscy bukmacherzy zdają sobie z tego sprawę i prezentują swoją własną ofertę właśnie na niego. U którego zatem powinno się obstawiać? 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Opcje najbezpieczniejsze i najlepsze są trzy – STS, Fortuna oraz eWinner. Wszyscy ci bukmacherzy online nie tylko pokrywają swoim zasięgiem wszystkie dzisiejsze spotkania, ale też robią to w sposób praktycznie bezkonkurencyjny. Każdy z nich prezentuje świetne kursy bukmacherskie, a dodatkowo jest opcją przyszłościową. Dobrym pokryciem cechuje się bowiem od dawna i można śmiało przypuszczać, że nic w przyszłości nie ulegnie zmianie w tej właśnie kwestii. Wszyscy ci legalni bukmacherzy doskonale wypadają również jeżeli chodzi o bonusy bukmacherskie. Widać jest, że dbają o każdego ze swoich klientów i robią wszystko, by stale być o krok przed własną konkurencją. Trzeba przyznać, że wychodzi im to bardzo dobrze i wszyscy są kuszący względem klienta docelowego. 

Decydując się na rejestrację u dowolnego z wyżej wspomnianych bukmacherów powinniśmy starać się maksymalnie wykorzystać nie tylko jego ofertę na zakłady bukmacherskie, ale i tę promocyjną. Każdy wyżej wymieniony bukmacher online oferuje graczom atrakcyjne promocje i bonusy. Aby to zrobić nie wystarczy wyrazić chęci na otrzymane bonusu powitalnego. Choć to również jest ważną sprawą, istotne jest też wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE. Podając go w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego jesteśmy w stanie zagwarantować sobie jeszcze lepsze warunki na obstawianie. Musimy jednak pamiętać, że kod można wpisać wyłącznie przy zakładaniu konta. Później taka możliwość przepada.

5 / 5. Ocen: 4

Podobne artykuły

Back to top button