Typy na Bellator 285 – piątek, 23 września 2022

Już w piątkowy wieczór odbyć się ma kolejna gala Bellator – jednej z najprężniej rozwijających się federacji MMA na świecie. Można po niej spodziewać się mnóstwa emocji, wielu ciekawych walk (w tym świetnej walki wieczoru z szalenie doświadczonymi zawodnikami), ale też towarzyszącym wszystkim tym aspektom okazji do obstawiania własnych typów bukmacherskich. Zapraszamy po typy na Bellator 285 i krótką zapowiedź gali.

Typy na Bellator 285
Typy na Bellator 285 – piątek, 23 września 2022

Dla osób zainteresowanych wspomnianą galą przygotowaliśmy nasz przegląd, w którym zawrzemy wszystkie najistotniejsze informacje na jej temat. Podpowiemy, gdzie oglądać Bellator za darmo, ale też gdzie znajdziemy na nie najlepsze kursy, jaka jest jego karta walk. Co więcej, przyjrzymy się z bliska dwóm najistotniejszym pojedynkom dzisiejszego wieczoru, starając się w jak największym stopniu pomóc w obstawianiu każdego z nich.

Typowanie Bellator 285 – karta walk (23 września 2022)

Bellator 285 po raz kolejny zawita do Dublina, na halę 3Arena. Irlandzkie klimaty na pewno będą sprzyjać pojedynkom – zwłaszcza że piątkowy wieczór dodatkowo wydaje się być świetnym czasem na tego typu event. Początek gali został zaplanowany równo na godzinę 19:00, choć oczywiście rozpocznie się ona od mniej istotnych walk z karty wstępnej – na kartę główną można liczyć jakieś trzy godziny później.

Jak to organizatorzy mają w zwyczaju, w piątek zobaczymy całkiem sporo emocjonujących pojedynków, wiele spośród których będzie rozgrywane o najwyższą możliwą stawkę. Na pewno największą uwagę przykuje event wieczoru, w którym Henderson zawalczy z Queallym. Ten ostatni wystąpi tutaj przed własną publicznością. Pełne zestawienie dzisiejszych pojedynków publikujemy oczywiście poniżej.

UWAGA: Polski bukmacher Fuksiarz to: Early Payout (dwie bramki przewagi? Wygrałeś zakład!), Cashback bez limitu (wypłata od razu bez obrotu!), 500 PLN bez ryzyka (bez obrotu!). Rejestracja na www.Fuksiarz.pl

Walka wieczoru na Bellator 285

 • 70.3 kg.: Benson Henderson (29-11-0) – Peter Queally (13-6-1)

Karta główna

 • 93 kg.: Yoel Romero (14-6-0) – Melvin Manhoef (32-15-1)
 • 65.8 kg.: Leah McCourt (6-2-0) – Dayana Silva (10-7-0)
 • 65.8 kg.: Mads Burnell (16-4-0) – Pedro Carvalho (12-6-0)
 • 65.8 kg.: Ciaran Clarke (5-0-0) – Rafael Hudson (5-3-0)

Karta wstępna

 • 77.1 kg.: Dante Schiro (9-3-0) – Luca Poclit (7-1-0)
 • 65.8 kg.: Asaël Adjoudj (3-1-0) – Jordan Barton (7-2-1)
 • 65.8 kg.: Alex Bodnar (4-1-0) – Kenny Mokhonoana (3-0-0)
 • 70.3 kg.: Georgi Karakhanyan (31-13-1) – Kane Mousah (13-4-0)
 • 70.3 kg.: Darragh Kelly (1-0-0) – Kye Stevens (3-1-0)
 • 61.2 kg.: Brett Johns (18-3-0) – Jordan Winski (12-3-0)
 • 61.2 kg.: Brian Moore (14-9-0) – Arivaldo Silva (19-10-0)
 • 93 kg.: Karl Albrektsson (13-3-0) – Karl Moore (9-2-0)
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl1554 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN + 60 PLN freebetBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Typy na Bellator 285 – najważniejsze walki

Oczywistym jest, że najbardziej emocjonującymi pojedynkami będą dwie dzisiejsze walki wieczoru. W tej głównej, Benson Henderson podejmie walczącego przed swoją własną publicznością Petera Queally’ego, który na pewno będzie niesiony dopingiem. Walka ta rozegra się w wadze lekkiej. Drugim z pojedynków, który przykuwa oko najbardziej, a na którym skupimy się w naszym przeglądzie będzie co-main event wieczoru, w którym Yoel Romero podejmie Melvina Manhoefa. Będzie to starcie rozgrywane w wadze ciężkiej.

Bellator 285: Typy na walkę Benson Henderson – Peter Queally

Aktualne kursy:

Benson Henderson to prawdziwa legenda MMA, który w latach 10. tego wieku walczył z praktycznie każdym, kto tylko był na szczycie wagi lekkiej. Bez wspomnienia o tym analiza z pewnością nie byłaby kompletna. Choć od czasów jego świetności minęło już sporo czasu, zawodnik ten wciąż prezentuje się naprawdę świetnie i ani myśli o tym, by się zatrzymać. Dzisiejsza walka może mu zresztą zapewnić nawet możliwość pojedynkowania się o pas mistrzowski, który na pewno byłby idealnym zwieńczeniem jego kariery. Henderson jest tuż po swojej największej wygranej od dłuższego czasu, a dzisiaj na pewno będzie czuł się pewnie. Zwłaszcza że jest zawodnikiem bardzo wszechstronnym, ale i znacznie bardziej doświadczonym.

STS online nowy kod promocyjny
Nowe bonusy w STS online – Aktualny kod promocyjny: BETONLINE

Peterowi Queally’emu z pewnością brakuje tego doświadczenia, a w dzisiejszym pojedynku będzie on starał się utrzymać w czołówce swojej kategorii wagowej. Mimo wszystko jednak ma za sobą przegraną walkę o tytuł i będzie tutaj poszukiwał powrotu do swojej formy. Dziś na pewno będzie miał przewagę nie tylko własnego boiska, ale też wieku oraz warunków fizycznych. Czy te dwa aspekty jednak okażą się wystarczające w starciu z tak dużym doświadczeniem? Naszym zdaniem jego braki w technice wezmą tu górę i nie zakończy tego pojedynku zwycięsko. Nawet pomimo swojej gigantycznej woli walki.

Nasz typ na walkę: zwycięstwo Bensona Hendersona (kurs 1.47 na www.STS.pl).

UWAGA: Polski bukmacher STS ma dla nowych graczy z kodem promocyjnym BETONLINE 100 PLN bez ryzyka + 1560 PLN w bonusach na www.STS.pl.

Bellator 285: Typy na walkę Yoel Romero – Melvin Manhoef 

Aktualne kursy:

Melvin Manhoef to legenda – i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. W czasie swojej kariery zdołał zyskać przydomek “małego Tysona”, który wiele mówi na temat tego, jakimi umiejętnościami dysponuje. Fakt jest jednak taki, że mężczyzna ma już 46 lat i nie posiada pełni swoich wcześniejszych umiejętności. Bellator wziął to pod uwagę, przydzielając mu przeciwnika 45-letniego, który wydaje się rywalem szytym z myślą o nim. Manhoef w pojedynku tym na pewno będzie się starał o to, by poszukiwać bardzo mocnych ciosów tak na głowę, jak i ciało przeciwnika. To jego siła jest jego największym atutem i z pewnością będzie chciał go wykorzystać.

Fuksiarz Polski bukmacherBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Kubańczyk Yoel Romero na pewno dysponuje olbrzymią pewnością siebie, a w tym momencie pędzi na serii wygranych, która tę pewność zbudowała. Zupełnie nie widać po nim jego wieku. Swojego dzisiejszego rywala na pewno darzy olbrzymim szacunkiem – ma jednak w tym pojedynku znacznie więcej ścieżek do tego, by wygrać. Nie musi polegać na sile – może walczyć w zwarciu, tak w stójce, jak i w parterze. Sam w sobie dysponuje też lepszą techniką od swojego rywala – mimo że ustępuje mu doświadczeniem. Naszym zdaniem to on będzie tu zdecydowanym faworytem, choć walka ta z pewnością przywiedzie łezkę do oczu wielu wielbicieli starego dobrego MMA.

Kurs niestety bardzo niski, to jeden z tych „pewniaków”, być może bliżej walki pojawi się w ofercie bukmacherów ciekawszy zakład z wyższym kursem.

Nasz typ na walkę: zwycięstwo Yoela Romero (kurs 1.12 na www.eFortuna.pl).

Typy na Bellator 285 – gdzie obstawiać zakłady?

Swoje własny typy na Bellator 285 możemy obstawiać u zdecydowanej większości działających w naszym kraju bukmacherów online. Nie u każdego jednak znajdziemy solidne warunki właśnie na to. Naszym zdaniem w kontekście tej konkretnej gali najlepiej nam będzie skłonić się ku bukmacherom Fortuna, Superbet oraz STS, którzy są zdecydowanymi liderami tak jeżeli chodzi o rynek na zakłady bukmacherskie, jak i bardziej konkretnie – o MMA. Wszystkie te legalne firmy bukmacherskie będą dla nas opcjami nie tylko najlepszymi w kontekście kursów, ale też najsolidniejszymi jeżeli chodzi o wszystkie pozostałe aspekty (w tym rynki bukmacherskie, które w wielu przypadkach może okazać się przydatne).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl1554 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN + 60 PLN freebetBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Każdy z powyższych bukmacherów online to dla nas gwarancja tego, że nasze zakłady bukmacherskie będziemy w stanie obstawiać na własnych warunkach – z wyborem odpowiedniego rynku, formuły typowania (na żywo lub przedmeczowo), ale i walki na pierwszym planie. Jeśli zaś planujemy obstawianie MMA w nieco dłuższej perspektywie, u każdego z nich własne konto z pewnością okaże się przydatne.

Jeśli chcemy wykorzystać w pełni ofertę promocyjną każdego ze wspomnianych bukmacherów, zróbmy to już na początku. W czasie rejestracji w Fortuna kod promocyjny możliwy jest do wpisania w odpowiednim polu – podobna sytuacja jest w przypadku dwóch pozostałych bukmacherów. Dokładnie wtedy możemy też wyrazić chęć na otrzymanie bonusu powitalnego. Jest to zresztą bardzo rozsądne, bo bonus ten potrafi być niesamowicie wartościowy. A, przypominamy, okazja na sięgnięcie po obie te rzeczy pojawia się przed nami zaledwie raz.

Bellator 285 online za darmo – gdzie oglądać na żywo?

Jeśli chcemy obejrzeć Bellator 285 na żywo, najlepsi bukmacherzy online raczej nam nie pomogą. Nie będą zresztą musieli. Cała karta wstępna tej gali będzie bowiem transmitowana od godziny 19:00 na oficjalnym kanale Bellatoru na YouTube.

Nieco inaczej będzie oczywiście z kartą główną, którą będziemy musieli obejrzeć w telewizji. Tutaj jednak doskonale spisał się polski nadawca. Od godziny 22:00 kartę główną obejrzymy na stronie internetowej sport.tvp.pl. Pół godziny później natomiast rozpocznie się transmisja w telewizji – na kanale TVP Sport. W każdym razie galę te zobaczymy bez większych problemów (a przede wszystkim bez konieczności płacenia za nią) u polskiego operatora publicznego.

5 / 5. Ocen: 11

Podobne artykuły

Back to top button