TVbet – jakie gry karciane online oferuje u Polskich bukmacherów?

Gry bukmacherskie w Polsce docierają z każdym rokiem do coraz większej społeczności. Każde kolejne badanie rynku obrazuje, że ilość postawionych zakładów na poszczególne gry, czy wydarzenia wzrasta, a co za tym idzie, coraz większe pojawiają się w tym miejscu pieniądze oraz możliwości. W związku z tym, a także dzięki sporej konkurencyjności związanej z różnorodną możliwością wyboru konkretnej firmy bukmacherskiej, klient musi otrzymywać kolejne zachęty, aby to właśnie w tym miejscu zainwestować swoje środki pieniężne i rozpocząć bądź kontynuować swoją grę. W jaki sposób bukmacherzy mogą zachęcić nowych klientów do skorzystania z ich usług? To oczywiście wysokie kursy na wygrane, oferty bonusowe oraz promocyjne, jak również szerokość dostępnych możliwości, a więc jak wielość kategorii, w których każdy typer znajdzie interesujący go rodzaj sportu, wydarzenia, czy gier wirtualnych.

tvbet legalne gry karciane online
TVbet – jakie gry karciane online oferuje u Polskich bukmacherów?

TVBet na polskim rynku bukmacherskim

Szerokość dostępnej oferty w polskich, legalnych firmach bukmacherskich w ostatnim czasie rozwinęła się również o różnego rodzaju gry karciane. Mimo że ta kategoria umożliwiająca zawieranie zakładów wzajemnych dopiero rozpoczyna wędrówkę wśród innych możliwości wśród ofert zakładów bukmacherskich, w zawrotnym tempie zyskuje na swej popularności. Obecnie gry karciane stanowią nawet 30% całościowego przychodu dla tego rodzaju firm z zawieranych w tych miejscach wzajemnych zakładów bukmacherskich. 

Jednym z dostawców, który przoduje wśród swojej konkurencji jest w tym przypadku firma TVBet. Jest ona dostawcą różnorodnego rodzaju gier karcianych, a zalążki ich działalności sięgają 2016 roku. Właśnie wtedy grupa osób miała pomysł i znalazła możliwość, aby wprowadzić zakłady bukmacherskie na nowy, nie spotykany wcześniej poziom, o którym wielu nawet nie marzyło. Obecnie firma współpracuje z innymi przedsiębiorstwami, a w szczególności z firmami umożliwiającymi zawieranie zakładów bukmacherskich na zasadzie modelu B2B. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Przez blisko sześć lat ich działalności na rynku, firma z kilku dostępnych gier, osiągnęła już pułap oferowanych nawet dziewięciu różnych możliwości oglądania i obstawiania. Firma zapewnia jakoś obsługi na najwyższym poziomie, nieprzerwanie przez cały rok, siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Swoje transmisje, TVBet dostarcza do wielu krajów na całym świecie, w tym również do Polski, ich konkurencja Betgames ma wyłączność dostaw do bukmachera STS. Użytkownicy mają możliwość korzystania z usług oferowanych przez tę firmę zarówno na komputerach stacjonarnych, jak również na różnego rodzaju urządzeniach mobilnych poprzez stosowne aplikacje. 

Czym jest TVBet i jaką odgrywa rolę w zakładach bukamcherskich

TVBet to przedsiębiorstwo, które zawodowo zajmuje się transmitowaniem gier karcianych (ale też gier losowych), które są ich symulacją, a więc są to gry wyłącznie wirtualne. Wszystkie transmisje odbywają się na zasadzie gier na żywo i oferowane są jak wspomniano wcześniej, o każdej porze dnia i nocy przez cały rok. Firma swoich transmisji nie nagrywa z wyprzedzeniem, lecz są one zawsze prowadzone tu i teraz. Nagrywane są one w momencie transmitowania. Jakoś oferowanych transmisji stoi na najwyższym poziomie jakości, oferując swoim widzom doznania związane z unikalną atmosferą ekscytacji i oczekiwania na to co się za chwile wydarzy. 

fuksiarz promocje bez depozytu
Fuksiarz cashback bez obrotu! Najlepszy bonus na rynku

TVBet dostarcza transmisje, które są odpowiednio przygotowane pod zakłady bukmacherskie z wprowadzonymi specjalnymi przerwami, w których typerzy mają czas na zawarcie różnego rodzaju zakładów bukmacherskich podczas gry. Zadaniem firmy bukmacherskiej jest w tym przypadku skuteczne dopasowanie oferty zakładowej oraz kursów umożliwiających określone wygrane w przypadku zawarcia zwycięskich zakładów wzajemnych. To jest właśnie ideą i fenomenem, który oferuje TVBet. On dostarcza bowiem transmisje wydarzeń związanych z grami karcianymi, a firma bukmacherska pozwala na zawieranie zakładów na żywo. Wszystko odbywa się w sposób podobny do obstawiania live podczas meczów, czy innych zawodów w czasie rzeczywistym. 

Istotną informacją dla graczy jest fakt, że TVBet jest całkowicie niezależnym dostawcą tego typu transmisji. Na korzyść typerów jest tu nakierowany fakt, że bukmacher w żadnym momencie rozgrywki nie ma wpływu na wydarzenia, które odbywają się w grze. Nie może więc kontrolować rozgrywki w taki sposób, aby nie być stratnym. Wszystko tu zależy od widzów i uczestników gry oraz związanych z tym zawartych zakładów bukmacherskich. Całość można określić mianem czystej gry losowej, a więc w pełni zgodnej z definicją, która stanowi, że wyniku końcowego typowych gier bukmacherskich nie można przewidzieć, ponieważ są one po prostu przypadkowe. 

STS z kodem BETONLINEBonus
Bonus od I wpłaty300 PLN
Bonus od II wpłaty500 PLN
Bonus od III wpłaty700 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Jakie firmy mogą skorzystać na usługach oferowanych przez TVBet?

Oczywiście swoje usługi, firma TVBet oferuje głównie zakładom bukmacherskim i to tego rodzaju działalności są przede wszystkim beneficjentami prowadzonych przez to przedsiębiorstwo transmisji. Nie są to jednak jedyni odbiorcy, gdyż TVBet dostarcza swoje możliwości gier również o takich odbiorców ich ofery jak:

  • portale ogólnogamingowe, które nie dają możliwości graczom na zawieranie zakładów wśród klasycznych sportów odbywających się w świecie rzeczywistym,
  • kasyna, gdzie w wielu przypadkach są organizowane specjalne pokoje do tego typu gier, a więc zakładów wzajemnych symulowanych gier karcianych w sposób online na żywo,
  • firmy umożliwiające dostęp do gier i automatów typu „slot”, gdzie dostarczane są przede wszystkim transmisje związane z grami loteryjnymi jak na przykład gry z kulami,
  • firmy telekomunikacyjne.
polski bukmacher betfan online
Nowa oferta bonusów i promocji w zakładach Betfan!

Które gry obecnie dostępne są w Polsce oferowane przez TVBet?

Mimo stale rosnącej popularności i bitych kolejnych rekordów związanych z rozwojem tego typu gier, w Polsce to wciąż początkowa faza w zasadzie jeszcze testów, jak ten pomysł sprawdzi się wśród oferowanych przez zakłady bukmacherskie możliwości. Pierwsi bukmacherzy zaczynają nawiązywać współpracę i powoli przestawiają się widząc, jakie korzyści niesie za sobą możliwość nawiązania współpracy z TVBet i ofertą dostaw transmisji symulowanych gier karcianych na żywo. Dodatkowo oferują promocje bukmacherskie za obstawianie zakładów na gry karciane.

UWAGA: W Superbet z kodem promocyjnym „BETONLINE” dodatkowy freebet 34 PLN + cashback 3720 PLN po rejestracji na www.Superbet.pl.

Obecnie korzystają w naszym kraju dwaj popularni bukmacherzy online z transmisji od TVBet, a są nimi Superbet, a także Fuksiarz. Zarówno jedna, jak i również druga firma bukmacherska posiada obecnie dostęp do trzech rodzajów gier karcianych, które gracze mogą obstawiać na polskim rynku bukmacherskim. Do tej oferty należą gry takie jak:

  • wojna – najbardziej znana, a zarazem popularna wśród graczy, gdyż dobrze znana jest z tradycyjnych prywatnych, rodzinnych rozgrywek z łątwymi do opanowania zasadami od pierwszej styczności z tym rodzajem gier karcianych. Portal TVBet transmituję tę rozgrywkę w bardzo szybkim tempie. Każde kolejne zawarcie zakładów bukmacherskich możliwe jest przed kolejnym zagraniem karty, bądź wskazaniem albo na zwycięski układ, albo wygraną krupiera lub gracza, a także na tę kartę, która za moment może trafić na stół;
nowe gry karciane tvbet
Nowe gry karciane TVbet u bukmachera Betfan
  • poker – powszechnie ten rodzaj gry karciane uznawany jest za króla wśród wszystkich gier tego typu, będący w ofercie w zasadzie każdego kasyna całym świecie. W ofercie TVBet rozgrywka odbywa się w formacie najpopularniejszej odmiany tego typu gry, a więc Texas Hold’em. Zasady są łatwe i przystępne dla gracza, bowiem stawiać można albo na zwycięski układ, albo zwięcięskiego gracza;
  • blackjack – to kolejny rodzaj gry karcianej, która jest niesamowicie popularna w kasynach na całym świecie. W grze tej gracze zmierzają do osiągnięcia „21” punktów. Wśród oferty bukmacherskiej, typerzy mogą znaleźć ofertę na zwycięstwo któregoś z uczestników gry, busta, a więc przkroczenie liczby „21” punktów, jak również na złoty zakład, czyli dwa asy występujące w pierwszej fazie rozgrywki. 
STS online nowy kod promocyjny
Nowe bonusy w STS online – Aktualny kod promocyjny: BETONLINE

Gry karciane w Betfan – jakie korzyści przygotowane są dla graczy?

Obie firmy, które oferują swoim użytkownikom możliwości związane z zawieraniem zakładów bukmacherskich rywalizują ze sobą rzecz jasna o klienta zainteresowanego tego typu kategorią, którą są gry karciane. 

Zdecydowanie mocną stroną firmy bukmacherskiej Betfan jest bonus powitalnym na wysokim poziomie. Bonus tego rodzaju nazwany został „Pakietem Pudziana” i daje on możliwość zyskania przez gracza, który skorzysta  oferty i spełni jej warunki na otrzymanie bonusu sięgającego nawet 600 złotych, które potem muszą być wykorzystane do zawierania zakładów również w różnego rodzaju grach karcianych i oferowanych w nich możliwościach. Dlatego też Betfan opinie ma bukmachera bardzo przychylnego graczom.

Na stronie, czy też w aplikacji Betfan, ich użytkownik ma do dyspozycji nowoczesny interfejs, który dzięki swej intuicyjności na wysokim poziomie pozwala na łatwą, prostą i szybką obsługę związaną czy to z daną transmisją, czy też zawarciem określonego rodzaju zakładu bukmacherskiego. Jest to niezwykle istotna cecha podczas szybkich rozgrywek oferowanych przez transmisje realizowaną za pomocą firmy TVBet.

UWAGA: Polski bukmacher Betfan ma dla nowych graczy z kodem promocyjnym BETONLINE 200% do 300 PLN + 1000 PLN za kolejny depozyt na www.Betfan.pl.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Gry karciane w forBet – jakie korzyści przygotowane są dla graczy?

Drugą firmą, która oferuje zakłady bukmacherskie dla swoich użytkowników związane z obstawianiem gier karcianych na żywo za pośrednictwem transmisji od TVBet to oczywiście platforma forBet. Tu również użytkownicy mają możliwość skorzystania z atrakcyjnych pakietów powitalnych oraz oferty bonusowej w przypadku wniesienia określonego depozytu, bądź też zrealizowania innych punktów regulaminu danego bonusu. W ramach gry prowadzony jest ranking dla najlepszych typerów właśnie w obrębie gier karcianych, za który forBet również przewiduje nagrody. Interfejs przygotowany przez forBet jest również produktem wysokiej klasy, przystępny dla równie bardziej zaawansowanych graczy, ale też dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z zawieraniem zakładów na gry karciane.

Warto pamiętać, że wszelkie oferty bukmacherskie przygotowane są i oferowane wyłącznie osobom pełnoletnim. Bezpieczna gra i dobra zabawa związana jest z korzystaniem z oferty przygotowanej przez bukmacherów w sposób odpowiedzialny z ograniczeniem własnego budżetu oraz czasowym, który dany użytkownik przeznacza na grę w danym okresie czasu. Powyższe pozwala na ciekawe korzystanie z atrakcji z nutką adrenaliny. 

5 / 5. Ocen: 11

Podobne artykuły

Back to top button