Stasiak vs Ekiev w karcie walk KSW 65!

Karta walk KSW 65 wypełniła się kolejnym pojedynkiem. W oficjalnych źródłach poinformowano o tym, że w Gliwicach wystąpią Damian Stasiak oraz Lom-Ali Ekiev. Będzie to wydarzenie na szczycie wagi piórkowej!

Stasiak vs Ekiev w karcie walk KSW 65!
Stasiak vs Ekiev w karcie walk KSW 65! (fot. KSW)

Damian Stasiak na KSW 65 idzie po trzecie zwycięstwo z rzędu

Damian Stasiak przeszedł z wagi koguciej do piórkowej po tym, jak nie udało mu się wygrać z Antonem Raciciem w walce rangi mistrzowskiej. Ta zmiana „Websterowi” dobrze zrobiła, gdyż ma teraz na koncie dwie wygrane z rzędu w oktagonie KSW. Jedną odniósł z Patrykiem Surdynem, natomiast drugą z Andreyem Lezhnevem. W obu przypadkach wygrał przez poddanie, świetnie zachowują się w każdym aspekcie walki w parterze. Takie roztrzygnięcia w przypadku tego zawodnika nie powinny dziwić, bo to posiadacz czarnego pasa w brazylijskim jiu-jitsu oraz doświadczony fighter karate.

Kim jest rywal polskiego zawodnika, czyli Lom-Ali Eskiev? Federacja KSW przedstawia go jako jednego z czołowych zawodników kategorii piórkowej w Europie. Na co dzień ten 29-latek przygotowuje się do swoich występów w UFD Gym, gdzie także teraz szlifuje swoje umiejętności przed starciem ze Stasiakiem. Eskievowi nie można z pewnością odmówić doświadczenia, gdyż jego rekord to 18 wygranych walk, czyli prawie niemal tyle, co wszystkie starcia w statystykach „Webstera”, z którym zmierzy się w Arenie Gliwice.

ewinner kod promocyjny
Ewinner bonus powitalny – kod promocyjny „BETONLINE”

Lom-Ali Eskiev na koncie ma 5 przegranych, a jego najbliższy rywal – 7. „Leon” jak na razie tylko raz miał okazję zaprezentować się podczas KSW i było to na gali o numerze 62. Pokonał w niej Gilbera Ordoneza, zakładając rywalowi trójkąt w pierwszej rundzie.

Grudniowe KSW zbliża się wielkimi krokami. Jak wygląda karta walk?

Nie milkną wiadomości sportowe o KSW 65, gdyż impreza zaplanowana jest już na 18 grudnia, tak więc pozostało do niej bardzo niewiele czasu. Wydarzenie odbędzie się w Gliwicach z udziałem publiczności – bilety można cały czas nabywać za pośrednictwem serwisu eBilet.

W walce wieczoru KSW 65 dojdzie do pojedynku Khalidov – Soldić, na który liczyło bardzo wielu fanów sportów walki w naszym kraju. Przed main eventem odbędzie się długo wyczekiwany rewanż pomiędzy Danielem Torresem a Salahdinem Parnassem. Francuz chce za wszelką cenę pokazać, że nie zasłużył na to, by w jego rekordzie pojawiła się przegrana.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak wygląda karta walk KSW 65?

Organizatorzy gali KSW 65 cały czas odsłaniają karty. W najbliższych dniach można spodziewać się jeszcze więcej danych na ten temat. Obecnie zestawienie pojedynków wygląda następująco:

  • 83,9 kg/185 lb: Mamed Khalidov (35-7-2, 15 KO, 16 Sub) vs Roberto Soldić (19-3, 16 KO, 1 Sub)
  • 65,8 kg/145 lb: Daniel Torres (12-4, 6 KO, 1 Sub) vs Salahdine Parnasse (15-1-1, 2 KO, 5 Sub)
  • 65,8 kg/145 lb: Damian Stasiak (18-5, 8 KO, 3 Sub) vs Lom-Ali Eskiev (17-5, 8 KO, 2 Sub)

Aktualne kursy bukmacherskie na wszystkie wymienione wyżej walki znaleźć można na stronie internetowej www.STS.pl. Z kodem promocyjnym „BETONLINE” jest do odebrania na obstawianie aż 29 PLN bez wpłaty własnej!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Podobne artykuły

Back to top button