Polska w półfinale Mistrzostw Europy w Amp futbolu – zdecydowana wygrana z Francją!

Polacy właśnie zrobili kolejny krok ku zostaniu Mistrzami Europy. W dzisiejszym meczu z reprezentacją Francji odnieśli spektakularne zwycięstwo, gwarantując sobie tym samym udział w meczu półfinałowych rozgrywanych w naszym kraju zawodów. Swoich dzisiejszych rywali rozbili, ostatecznie wygrywając z nimi 2:0. Dominowali na boisku i – z odrobiną szczęścia – byli w stanie osiągnąć znacznie lepszy rezultat. Zwycięstwo jednak może cieszyć – zwłaszcza osiągnięte w tym stylu.

Polska w półfinale Mistrzostw Europy w Amp futbolu – zdecydowana wygrana z Francją!

Reprezentacja Polski znakomicie radzi sobie na trwających Mistrzostwach Europy. Na sam ich start Ukrainę (3:0), by później zwyciężyć wysoko z Izraelem (8:0). Frazę grupową zakończyła na pierwszym miejscu dzięki ostatniemu remisowi z reprezentacją Hiszpanii (1:1). Punkt z ostatniego meczu wyszarpała w samej końcówce spotkania.

Francuzi, z którymi Polacy dziś wygrali, wyszli z drugiego miejsca grupy B, w której nie pokazywali tak dużej dominacji. Wygrali jeden swój mecz – z Grecją (2:1), a spotkanie z Anglią przegrali (0:2). W pierwotnej wersji grupy mieli dodatkowo zmierzyć się z Azerbejdżanem, który jednak odwołał swój przyjazd na ten turniej.

Bohaterem spotkania dla reprezentacji Polski okazał się dziś Kamil Grygiel. Mężczyzna strzelił oba gola i miał szanse na hattrick. Niejednokrotnie. To on zagwarantował naszej kadrze udział w półfinale, który będzie swoistym rewanżem z reprezentacją HiszpaniiTa w ćwierćfinale ograła Anglię po rzutach karnych, gwarantując sobie udział w dalszej fazie turnieju. Francja zawalczy zaś o miejsca 5-8. Spotkania półfinałowe odbędą się już jutro, a pełny ich harmonogram prezentujemy poniżej. W drugim meczu półfinałowym Turcja stoczy bój z Rosją i to właśnie ze zwycięzcą z tej pary zawalczy Polska, jeśli uda jej się wygrać jutrzejsze spotkanie z Hiszpanią. Bukmacherzy online już przyjmują zakłady na oba jutrzejsze mecze.

Harmonogram meczów półfinałowych – sobota, 18 września 2021

  • 15:00 – Polska – Hiszpania
  • 17:30 – Turcja – Rosja

Spotkania półfinałowe odbędą się na stadionie Cracovii. Mecze ćwierćfinałowe zaś rozgrywały się na stadionie Garbarni, również w Krakowie.

5 / 5. Ocen: 1

Podobne artykuły

Back to top button