Polsat Box Go za darmo na 30 dni. Promocyjny pakiet sportowy od Fuksiarza

Ligę Mistrzów i nie tylko obejrzymy na żywo dzięki pakietowi sportowemu Polsat Box Go. Teraz można otrzymać voucher za darmo na 30 dni! Dowiedz się, jak i kto skorzystać może z tej promocji!

Polsat Box Go za darmo na 30 dni. Promocyjny pakiet sportowy od Fuksiarza
Polsat Box Go za darmo na 30 dni. Promocyjny pakiet sportowy od Fuksiarza

Pakiet Sport na Polsat Box Go za darmo

Pakiet sportowy w usłudze Polsat Box Go to jedyna w swoim rodzaju oferta na polskim rynku, który znajdzie swoich zwolenników wśród wszystkich fanów piłki nożnej i nie tylko. W ramach comiesięcznej subskrypcji klient otrzymuje w tym przypadku wszystkie kanały Polsat Sport, a do tego jeszcze Eleven Sports, Eurosport oraz dwie propozycje od Canal Plus. To pozwala na oglądanie Ligi Mistrzów, Ekstraklasy i jej zaplecza, a także Pucharu Polski czy wielu rozgrywek europejskich – chociażby we Włoszech czy Hiszpanii.

Standardowa cena pakietu „Sport” w Polsat Box Go to 40 złotych. Teraz każdy może mieć do niego dostęp zupełnie za darmo, a to wszystko tylko za wykonanie kilku prostych kroków!

fuksiarz promocje polsat go
Darmowe promocje i bonusy Polskiego bukmachera Fuksiarz

Aby otrzymać kod na oglądanie sportowych kanałów w Polsat Box Go, należy założyć darmowe konto na stronie internetowej www.Fuksiarz.pl. Portal jest w stu procentach legalny i bezpieczny – reklamuje go sam Krzysztof Stanowski, a w telewizji nie brakuje materiałów reklamowych tej marki.

Chcesz zarejestrować konto w Fuksiarzu? Wystarczy, że poświęcisz na to kilkadziesiąt sekund – przez cały proces możesz przejść nawet na urządzeniu mobilnym takim jak tablet czy smartfon.

Jak otrzymać voucher na Polsat Box Go za darmo na 30 dni?

  1. Rejestracja konta na www.Fuksiarz.pl – całkowicie za darmo!
  2. Dokonanie wpłaty min. 50 złotych – pieniądze można przeznaczyć na grę, nie jest to opłata za pakiet sportowy!
  3. Odebranie kodu dającego możliwość oglądania Polsat Box Go przez 30 dni od aktywacji

Dodatkowo, na start nowi klienci mogą liczyć na cashback bez obrotu w przypadku przegranej w pierwszym zagranym kuponie. Działa to w następujący sposób: w przypadku przegranej następuje zwrot 50% wartości stawki do kwoty 500 złotych! Jeżeli uda nam się wygrać, zdobywamy całą kwotę tak, jak zwykle. W Fuksiarz bonusy powitalne mają doskonałe opinie graczy, brak obrotu robi super robotę!

Legalny bukmacher Fuksiarz.pl

Legalny bukmacher Fuksiarz.pl
Legalny bukmacher Fuksiarz.pl

W Fuksiarz rejestracja zajmuje tylko chwilę – nikt nie powinien mieć z nią najmniejszych kłopotów. A dzięki wyjątkowej ofercie z pakietem na Polsat Box Go, można zyskać jeszcze więcej, niż normalnie!

Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się, jakie są o bukmacherze Fuksiarz opinie i czy warto w tym miejscu zapisywać się do gry. Jednocześnie pamiętaj, że rejestracja do niczego nie zobowiązuje i w dowolnej chwili można zrezygnować z obstawiania w tym miejscu.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.6 / 5. Ocen: 56

Podobne artykuły

Back to top button