Kto trenerem Legii? Typy bukmacherów i kursy

Czesław Michniewicz nie jest już trenerem mistrzów Polski. Kto nowym trenerem Legii? Sprawdźcie najnowsze typy bukmacherów, a także kursy wystawione w legalnych ofertach!

Kto trenerem Legii? Typy bukmacherów i kursy
Kto trenerem Legii? Typy bukmacherów i kursy STS

Kto nowym trenerem Legii? Bukmacherzy typują!

Już od pewnego czasu mówiło się o możliwym zwolnieniu trenera Michniewicza z posady pierwszego szkoleniowca Legii Warszawa. O ile mistrzowie Polski w Lidze Europy radzą sobie całkiem nieźle, to Ekstraklasa jest już zupełnie inną bajką i to nie ulega wątpliwości. Wystarczy wspomnieć, że stołeczny klub zajmuje obecnie miejsce w tabeli tuż nad strefą spadkową, mając na koncie zaledwie 9 punktów, czyli aż o 18 mniej od aktualnego lidera – Lecha Poznań.

Informacja o zwolnieniu Michniewicza pojawiła się w sieci w poniedziałek, 25 października. 51-latka tymczasowo zastąpi Marek Gołębiewski, który do tej pory trenował rezerwy Legii.

Oczywiście, pojawiają się już pierwsze spekulacje, kto nowym trenerem Legii może zostać. Nie głosu doszli też, rzecz jasna, bukmacherzy, którzy na całą tę okazję przygotowali specjalną ofertę kursową.

STS bonus bez depozytu
Aktualny kod promocyjny STS na darmowy bonus bez wpłaty własnej

Następca Michniewicza. Jakie są typy bukmacherów?

Na stronie internetowej www.STS.pl można postawić na swojego faworyta w wyścigu o posadę pierwszego trenera Legii. Wszystko wskazuje na to, że Gołębiewski nie zagrzeje stołka zbyt długo, chociaż tutaj też na pewno wszystko będzie zależało od tego, jak dalej wyglądać będą występy piłkarzy.

Patrząc na to, jakie są kursy na nowego trenera Legii Warszawa, widać wyraźnie, że największe szanse zdaje się mieć Marek Papszun. Szkoleniowiec Rakowa Częstochowa jest w kręgu zainteresowań Dariusza Mioduskiego, który z pewnością jest w stanie utalentowanemu szkoleniowcowi zaproponować znacznie lepsze warunki finansowe, niż klub spod Jasnej Góry. Kurs na Papszuna to 6.00, czyli przy postawieniu na niego 100 złotych można wygrać 528 (już po podatku).

Jeżeli trenerem Legii nie zostanie Papszun, to być może czeka nas wielki powrót do Warszawy Stanisława Czerczesowa? Rosjanin może zastąpić Michniewicza, co podkreślało już wiele osób związanych bliżej lub dalej z Legią Warszawa. Kurs na tego szkoleniowca to 7.50, czyli przy stawce 100 złotych do zgarnięcia jest już 660 zł.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czerczesow, Brzęczek, a może… Sousa? Oto kursy na nowego trenera Legii!

Co ciekawe, takie same szanse co Czerczesowowi na objęcie funkcji pierwszego trenera w Legii daje się Jerzemu Brzęczkowi. Pojawienie się byłego trenera reprezentacji Polski przy Łazienkowskiej mogłoby być ciekawym posunięciem.

Brzęczek nie jest jedynym byłym trenerem kadry narodowej wymienianym wśród kandydatów do zastąpienia Michniewicza w Legii. Patrząc na typy bukmacherów pojawia się również Adam Nawałka. Kurs na tego trenera to 15.00. Tyle samo, co na… Paulo Sousę. Portugalczyk może nie zdobyć awansu do MŚ 2022, a w takich okolicznościach prawdopodobnie zostanie zwolniony. Wówczas być może będzie chciał pracować w Legii, chociaż jest na to małe prawdopodobieństwo, gdyż wszyscy znamy stosunek tej postaci do polskich rozgrywek ligowych.

Najwięcej płaci się za scenariusz, w którym trenerem Legii zostaje Leszek Ojrzyński. Wystarczy zagrać na tego szkoleniowca 100 złotych, by mieć szansę na zarobienie aż 4400 zł!

Czerwczesow wróci do Legii?
Czerwczesow wróci do Legii?

Gdzie obstawiać, kto zostanie nowym trenerem Legii?

Jeżeli ktoś chce postawić zakład na to, kto nowym trenerem Legii, może to zrobić na stronie Polskiego bukmachera www.STS.pl. Potrzebne jest do tego darmowe konto, które można utworzyć w kilka chwil. Z kodem promocyjnym „BETONLINE” do odebrania jest tutaj 29 PLN bez wpłaty jako zakład bez ryzyka. Oprócz tego przy pierwszej wpłacie zgarnąć można jeszcze nawet 1200 PLN ekstra i kolejne 200 PLN bez ryzyka na całą ofertę zakłądów STS!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Podobne artykuły

Back to top button