KSW 60 Typy bukmacherskie – co obstawiać u bukmachera?

Już za momencik, 24 kwietna, ruszy kolejna gala Konfrontacji Sztuk Walki (KSW 60) – polskiej organizacji MMA będącej jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Z uwagi na to, że znana jest już pełna karta walk KSW 60 to typy bukmacherskie są już u nas i można ją obstawiać u większości polskich bukmacherów. My w naszym przeglądzie, zamierzamy skupić się na najciekawszych pojedynkach, a zatem na walce wieczoru, w której Tomasz Narkun stoczy bój z Philem de Fries oraz na walce o pas kategorii lekkiej. Tę ostatnią stoczą ze sobą Marian Ziółkowski oraz Maciej Kazieczko. Nasze typy bukmacherskie z KSW 60 podeprzemy jak najbardziej kompleksową analizą. Podpowiemy też, gdzie obstawiać tę galę, aby robić to na jak najkorzystniejszych dla nas warunkach. 

ksw 60 typy bukmacherów
KSW 60 Typy bukmacherskie – co obstawiać u bukmachera?

KSW 60 – karta walk

W ramach pięćdziesiątej dziewiątej gali KSW odbędzie się dziewięć różnych pojedynków, każdy z których prezentuje się wyjątkowo ciekawie. Walką wieczoru jest spotkanie Pudzianowskiego z Dią. Pojedynek Racića z Przybyszem jest uznawany za drugą walkę wieczoru KSW 60. Typy bukmacherskie na obie walki oraz pełna karta walk – poniżej.

  1. 93 kg/205 lb: Tomasz Narkun (18-3, 3 KO, 14 Sub) – Phil de Fries (19-6, 3 KO, 12 Sub) – walka wieczoru, o pas kategorii ciężkiej
  2. 70,3 kg/155 lb: Marian Ziółkowski (22-8-1, 6 KO, 12 Sub) – Maciej Kazieczko (7-1, 4 KO) – walka o pas kategorii lekkiej
  3. 120,2 kg/265 lb: Izu Ugonoh (1-0, 1 KO) – Marek Samociuk (2-1)
  4. 65,8 kg/145 lb: Michał Sobiech 4-0 (3 KO) – Patryk Kaczmarczyk (6-0, 1 KO, 2 Sub)
  5. 83,9 kg/185 lb: Aleksandar Ilić (12-4, 8 KO, 2 Sub) – Adrian Dudek (5-1, 4 KO, 1 Sub)
  6. 65,8 kg/145 lb: Krzysztof Klaczek (12-6, 3 KO, 4 Sub) – Vojto Barborik (12-1, 1 KO, 9 Sub)
  7. 52,2 kg / 115 lb: Aleksandra Rola (3-1, 1 KO) – Karolina Wójcik (7-2, 2 KO)
  8. 80 kg/176 lb: Kacper Koziorzębski (7-3, 4 KO) – Ion Surdu (10-3, 7 KO, 1 Sub)
  9. 61,2 kg/135 lb: Jakub Wikłacz (10-3-1, 8 Sub) – Patryk Surdyn (5-1, 1 KO, 2 Sub) 

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Typy na KSW 60 – najważniejsze walki

Choć wiele z dzisiejszych walk przedstawia się nader interesująco (w tym pojedynek wschodzącej gwiazdy organizacji, Izu Ugonoha), my wybraliśmy dwie najciekawsze, a zatem takie, którymi promowana jest sama gala, a w których celem zawodników będzie wywalczenie sobie pasa mistrzowskiego.

Typy na walkę Tomasz Narkun – Phil de Fries

Aktualne kursy KSW 60:

Tomasz Narkun podchodzi do tego pojedynku w znakomitej formie i z doskonałą motywacją do odniesienia sukcesu. Bukmacherzy jednak nie uznają go za faworyta tego spotkania. Zarówno Narkun, jak i de Fries są aktualnymi mistrzami federacji. Anglik króluje w kategorii ciężkiej, zaś Polak – półciężkiej. „Żyrafa” jest przy tym zawodnikiem świetnie wyszkolonym. Jako czempion swojej kategorii występuje już od zdobycia tego tytułu w październiku 2015 roku. Od tego czasu wygrał aż siedem pojedynków (w tym dwa z legendarnym Mamedem Khalidovem). Co ciekawe, jedyną porażkę odniósł… ze swoim dzisiejszym rywalem. Narkun nie tak dawno temu już po raz piąty obronił pas w dywizji półciężkiej, pokonując w świetnym stylu Ivana Erslana. Tu jednak będzie miał znacznie cięższe zadanie, bo i jego przeciwnik będzie ze zgoła odmiennej półki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

De Fries jest zawodnikiem szalenie doświadczonym i po prostu solidnym. Obaj panowie mieli okazję spotkać się ze sobą w 2019 roku. Wtedy to to właśnie Anglik wyszedł z pojedynku zwycięsko. Od tego czasu zdołał stoczyć dwie walki – z Luisem Henrqiue i Michałem Kitą. Oba wygrał w sposób dość zdecydowany. Mężczyzna ma dziś przewagę pod względem parametrów fizycznych. Waży więcej i z pewnością będzie się starał w jakiś sposób to wykorzystać. Choć w tym spotkaniu wyraźnego faworyta nie ma, my stawiamy właśnie na de Friesa. Zapowiada się jednak walka do ostatniej kropli krwi, przepełniona emocjami.

Nasz typ na walkę: zwycięstwo Phila de Fries.

Typy na walkę Marian Ziółkowski – Maciej Kazieczko

Aktualne kursy KSW 60:

Do tego pojedynku miało dojść już w czasie gali KSW 54, jednak zamieszanie w harmonogramie wprowadziło wypadnięcie z walki mistrzowskiej Shamila Musaeva. Dziś obaj panowie stoczą bój w drugiej walce wieczoru. Zawalczą o pas mistrzowski w kategorii do 70 kilogramów. Do tego pojedynku z pozycji faworyta podejdzie Ziółkowski, który będzie tutaj bronił swojego tytułu. Nie jest on jednak absolutnym „pewniakiem”, a wysokie kursy na Macieja Kazieczko kuszą, by nieco w tym wszystkim zaryzykować. Czy jednak warto?

Ziółkowski jest zawodnikiem bardzo doświadczonym i solidnie stąpającym po ziemi. Ma za sobą już aż 31 zawodowych walk, spośród których aż 22 zakończył swoim zwycięstwem. Co jednak dla niego w tym spotkaniu najważniejsze, dysponuje bardzo solidnymi warunkami fizycznymi – mierzy 184 centymetrów, a zasięg jego ramion to imponujące 190 centymetrów. Swój pas mistrzowski zdobył stosunkowo niedawno, bo podczas gali KSW 57. Wtedy też pokonał przez techniczny nokaut Romana Szymańskiego. Imponować może jego podejście do każdej walki. Jest pewny siebie, rozsądnie pożytkuje swoje siły. Obrońca pasa z pewnością nie zlekceważy swojego dzisiejszego rywala – ciężko jednak nie odnieść wrażenia, że obu panów dzieli dość duża przepaść.

betfan cashback kod
Nowa oferta bonusów w Betfan – Kod promocyjny na cashback

Maciej Kazieczko to zawodnik po prostu utalentowany. 28-latek od 2017 roku pozostaje niepokonany, co sprawia, że nie można go skreślać z tego pojedynku. Nie jest co prawda tak doświadczony, jak jego dzisiejszy rywal, niemniej jednak z pewnością będzie bardzo zmotywowany do odniesienia sukcesu w tej walce. Zwłaszcza, że to dla niego prawdziwa życiowa szansa. Kazieczko nie odstaje od rywala pod względem wzrostu (zaledwie 2 centymetry mniej), jednak posiada znacznie mniejszy zasięg ramion (o 6 centymetrów mniej) – to właśnie tutaj można upatrywać największych jego bolączek. Uważamy, że w tym spotkaniu to Ziółkowski odniesie sukces. Nie sądzimy jednak, by była to dla niego walka bezproblemowa.

Nasz typ na walkę: zwycięstwo Mariana Ziółkowskiego.

KSW 60 – gdzie obstawiać zakłady?

Gala KSW 60 cieszy się na tyle dużą popularnością wśród kibiców i obstawiających, że nie dziwi fakt, że znalazła się ona w ofercie większości polskich operatorów. Warto obstawiać ją u tych najpopularniejszych, gdyż to oni prezentują zdecydowanie najciekawsze kursy właśnie na nią.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Najlepiej spośród wszystkich radzą sobie Polscy bukmacherzy, którzy są bardzo popularni wśród zawodowych typerów: Betclic, Fortuna oraz STS. Wszyscy trzej pokrywają oczywiście wszystkie walki z gali. U każdego z nich można też liczyć na zdecydowanie najlepsze kursy bukmacherskie na rynku. W wielu przypadkach operatorzy ci idealnie się uzupełniają, dlatego też warto rozważyć rejestrację u każdego z nich. Zwłaszcza, że jest to rozwiązanie rozsądne i po prostu przyszłościowe.

Zakładając konto u bukmachera www.Betclic.pl warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego KOD550, który za darmo zwiększy wartość dawanego przez bukmachera cashbacku do 550 PLN. W Fortunie i STS w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego warto z kolei wprowadzić kod BETONLINE. Dzięki temu można poprawić własną sytuację startową, już na początku pozyskując dodatkowe środki na to, by obstawiać typy na KSW 60. W przypadku bukmachera www.STS.pl jest to bonus 29 PLN bez depozytu! Idealna promocja dla graczy typujących KSW i inne sporty walki.

5 / 5. Ocen: 12

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button