Konkurs Betclic na FAME MMA 14. Do wygrania 20.000 zł!

Obstawianie FAME MMA 14 warte nawet 20.000 zł? Oficjalny sponsor gali, bukmacher Betclic, przygotował ofertę, w której do zdobycia jest właśnie taka kwota!

Konkurs Betclic na FAME MMA 14. Do wygrania 20.000 zł!
Konkurs Betclic na FAME MMA 14. Do wygrania 20.000 zł!

Obstawianie FAME MMA 14 z bonusem

Na forach bukmacherskich na ten weekend znaleźć można nie tylko pewniaki na piłkę nożną czy zawody tenisowe, ale również typy na FAME MMA 14. Coraz więcej graczy przekonuje się do tego, że walki celebrytów są w stanie zasilić konto typerskie pokaźną sumą pieniędzy. A biorąc pod uwagę dużą popularność imprez freak fightowych, trudno się dziwić, iż stają się znane również w środowisku dalekim od MMA czy tym bardziej gwiazd show biznesu.

Na stronie internetowej www.BetClic.pl dostępny jest konkurs z okazji FAME MMA 14. Każdy, kto gra u tego bukmachera, może zapisać się do gry i spróbować wytypować zwycięzców wszystkich walk, które zaplanowane zostały na 14 maja. Do zdobycia jest łącznie 20.000 zł. Być może nagrodą tą podzieli się wiele osób, a być może wszystko zgarnie zaledwie jedna osoba!

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Sprawdzone pewniaki na FAME 14? Betclic daje premię 20.000 zł!

Bukmacher Betclic wymaga od uczestników promocji tylko tego, by do 14 maja do początku gali wytypowali zwycięzców wszystkich 9 walk zaplanowanych na FAME MMA 14. Minimalna stawka kuponu kwalifikacyjnego to 10 złotych, a liczą się tylko zakłady przedmeczowe 1 bądź 2 (wygrana zawodnika 1 lub 2). Nie jest wymagany kurs minimalny na kuponie. Do zakładu nie może być jednak dodany żaden inny typ spoza tych na 14. edycję FAME.

Dzięki typowaniu FAME MMA 14 za darmo otrzymać można dodatkowe pieniądze. Oczywiście, oprócz dodatkowej wygranej na konto wpływa także standardowy zysk z trafionego kuponu. Dodatkowe środki powinny u graczy pojawić się do 17 maja do godziny 17.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Freebety za typowanie walk FAME MMA 14

Nagroda to 20.000 złotych, które przyznaje się w formie freebetów. Pula pieniężna zostanie podzielona pomiędzy wszystkich uczestników z prawidłowo wytypowanymi zakładami.

W promocji należy postawić kupon z typami na następujące pojedynki:

  • W. „Wiki” Jaroniewska – K. „Laluna” Alexander
  • M. „Hejter” Słoński – D. Malczyński
  • M. „Muran” Murański – A. „Alanik” Kwiecińśki
  • M. „Fit Lovers” Janusz – A. „AJ” Josef
  • P. „Szeli” Szeliga – N. „Stormin” Parke
  • M. „Wiewiór” Wiewiórka – K. „Krycha” Wilczak
  • S. „Nitro” Górski – M. „Xayoo” Majkut
  • A. „Fagata” Fąk – M. „Mona” Kociołek
  • M. „Tromba” Trąbka – T. „Gimper” Działowy

Uwaga! Przed postawieniem kuponu promocyjnego trzeba dokonać zapisu do promocji na FAME MMA 14. Aby to zrobić, po zalogowaniu się na konto typerskie należy odwiedzić zakładkę poświęconą ofercie, a następnie kliknąć przycisk „Dołącz”.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.7 / 5. Ocen: 124

Podobne artykuły

Back to top button