Holandia – Ekwador: Typy, kursy, zakłady (25.11.2022)

Już dziś o 17:00 odbędzie się mecz na szczycie grupy A Mistrzostw Świata w Katarze. Holandia stanie w nim naprzeciw Ekwadoru w meczu, w którym obie drużyny są w stanie zagwarantować sobie awans do fazy pucharowej. Której z nich się to uda? A może – remisując – zapewnią nam emocje również w ostatniej kolejce?

typy holandia - ekwador
Holandia – Ekwador: Typy, kursy, zakłady (25.11.2022)

Zobacz także nasze typy bukmacherskie na inne dzisiejsze mecze: Walia – Iran (11:00), Katar – Senegal (14:00) oraz Anglia – USA (20:00).

Typy, kursy na mecz Holandia – Ekwador

Aktualne kursy Holandia – Ekwador:

  • 1.823.60 – 4.45 (Fortuna),
  • 1.80 – 3.50 – 4.80 (STS),
  • 1.80 – 3.60 – 4.75 (Superbet).

Po swojej zdecydowanej wygranej z Senegalem w pierwszym meczu fazy grupowej Holandia dzisiaj na pewno będzie się starała zapewnić sobie awans dalej. Jest spragniona wygranych i sukcesów w większych turniejach i można śmiało powiedzieć, że dziś nie będzie chciała iść na żadne kompromisy. Ma olbrzymi potencjał, świetny skład i wszelkie warunki, które mogłyby jej pomóc w zwycięstwie. Z tym jednak, że dzisiaj nie stanie naprzeciw zespołu znacznie gorszego, ani też takiego, który dałby się zdominować.

Ekwador w swojej grze jest pewny i zdecydowany. Dysponuje świetnymi warunkami fizycznymi, a jego mocą jest wytrzymałość i zawziętość. Obie te cechy pokazał przy swojej pierwszej wygranej z Katarem i obie na pewno pokaże i dzisiaj. Na pewno nie odpuści, a będzie się starał szybko wyjść na prowadzenie. Doskonale radzi sobie bowiem w defensywie i bronienie dobrego wyniku mogłoby mu przynieść wiele korzyści. Nie będzie tu faworytem, ale jego szanse na wyrwanie punktu wcale nie są zerowe. My jednak uważamy, że polegnie, a po zwycięstwo sięgną tutaj Niderlandczycy.

Typ na dziś: zwycięstwo reprezentacji Holandii (kurs 1.85 na www.Betfan.pl).

betfan kod rejestracyjny 2023
Betfan kod rejestracyjny: BETONLINE

Zakłady na mecz Holandia – Ekwador

Spotkanie Holandii z Ekwadorem jest na tyle ciekawe, że szkoda byłoby obstawiać je wyłącznie w kontekście zwycięskiej drużyny. Równie ciekawe, ale też bardziej opłacalnie prezentują się te mniej standardowe rynki. Kilka przykładowych przedstawiamy poniżej.

BukmacherKursy na Holandia – Ekwador
Betfan1.85 – 3.50 – 4.50
GoBet1.81 – 3.56 – 4.60
Superbet1.80 – 3.60 – 4.75
Fortuna1.84 – 3.65 – 4.25
Kursy na mecz Holandia – Ekwador
  • W tym meczu warto wyeliminować możliwość remisu. Zakład bez niego postawimy w Fortunie, po kursie 1.32 na Holandię i 3.40 na Ekwador.
  • Bardzo możliwe, że w spotkaniu tym padną więcej niż dwie bramki. Zakład na to zawrzemy w STS, po kursie 2.05.
  • Stawiamy na to, że to w pierwszej połowie padnie więcej bramek. Tak ciekawy rynek jesteśmy w stanie obstawić u bukmachera Betfan.

KOD: BETONLINE

W SUPERBET 3754 PLN NA START

Bukmacherzy – u którego obstawiać typy Holandia – Ekwador?

Jeśli chcemy obstawiać typy na MŚ 2022, na przykład w kontekście tego meczu, wybierzmy bukmachera idealnego właśnie do tego. Świetnie z tym meczem radzą sobie firmy bukmacherskie STS, Fortuna oraz Superbet. Każda z nich daje nam dostęp do świetnych kursów, a przede wszystkim zapewnia dużą swobodę typowania. Tak w kontekście rynku standardowego, jak i tych dodatkowych.

Zobacz również:

Pamiętajmy, żeby obstawiać tylko u bezpiecznych firm, lista bukmacherów GOV znajduje się na naszej stronie. Rejestrując się u każdego legalnego bukmachera, pamiętajmy o wykorzystaniu jego oferty na start. Po pierwsze więc zaznaczmy, że chcemy otrzymać bonus powitalny. Po drugie, wykorzystajmy w STS, Fortunie, Betfanie, ale i chociażby w Forbet kod promocyjny BETONLINE, w ten sposób gwarantując sobie zastrzyk dodatkowych środków na typowanie.

5 / 5. Ocen: 11

Holandia - Ekwador: Kto wygra mecz?

Holandia - 0%
Remis - 0%
Ekwador - 0%

0%

Holendrzy po pierwszym meczu z Senegalem może nie zachwycili, ale osiągnęli swój cel, zdobywając 3 punkty. W meczu z Ekwadorem powinno być podobnie, dzięki temu zapewnią sobie awans do kolejnej rundy.

Podobne artykuły

Back to top button