Hiszpania – Niemcy: Typy, kursy, zakłady (27.11.2022)

W jednym z hitów drugiej kolejki zmagań grupowych na Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze reprezentacja Hiszpanii stanie naprzeciw zespołu Niemiec. Pojedynek ten będzie szalenie emocjonujący – mimo że oba zespoły znajdują się w zupełnie innej sytuacji w grupie i mogą mieć dziś inne cele. Jak zakończy się zatem to spotkanie?

typy hiszpania niemcy
Hiszpania – Niemcy: Typy, kursy, zakłady (27.11.2022)

Zobacz także nasze typy bukmacherskie na inne dzisiejsze mecze: Japonia – Kostaryka (11:00), Belgia – Maroko (14:00) oraz Chorwacja – Kanada (17:00).

Typy, kursy na mecz Hiszpania – Niemcy

Aktualne kursy Hiszpania – Niemcy:

  • 2.38 – 3.65 – 2.90 (Fortuna),
  • 2.30 – 3.50 – 3.05 (STS),
  • 2.40 – 3.60 – 2.90 (Superbet).

Po swoim pierwszym meczu na tym mundialu Hiszpania może czuć się pewnie. Wciąż jest jednak wielkim znakiem zapytania. Prawda, wygrała 7-0 i pokazała się z wyśmienitej strony. Faktem jest jednak to, że zagrała z rywalem grającym na naprawdę niskim poziomie. Dziś naprzeciw niej stanie reprezentacja znacznie groźniejsza i bardziej doświadczona. Hiszpanie wciąż będą mieli po swojej stronie skład, zgranie, ale i umiejętności oraz kreatywność. Będą też mieli komfort gry z bezpiecznej, pierwszej pozycji w grupie.

Dla Niemców dzisiejszy mecz będzie walką o wszystko. Muszą wygrać, by móc liczyć się jeszcze w walce o awans. W pierwszym meczu przegrali z zaskakującą Japonią, nie pokazując niczego, czego mogliby się dzisiaj bać ich rywale. Niemcy na pewno będą dzisiaj zdeterminowani, a z każdą kolejną minutą będą musieli otwierać się coraz bardziej. To jednak świetne warunki do gry dla Hiszpanii, która na pewno bezwzględnie to wykorzysta. Uważamy, że to ona sięgnie tutaj po trzy punkty.

Typ na dziś: zwycięstwo reprezentacji Hiszpanii (kurs 2.40 na www.Superbet.pl).

Zakłady, kursy na mecz Hiszpania – Niemcy

Jako że w meczu Hiszpanii z Niemcami może się dziać naprawdę dużo, nie dziwi fakt, że najlepsi bukmacherzy online przygotowali naprawdę szeroki wybór, jeśli chodzi o dostępne rynki na zakłady bukmacherskie. Poniżej przedstawiamy kilka naszych pomysłów na zakłady, które mogą przynieść nam wygrane.

BukmacherKursy Hiszpania – Niemcy
Betfan2.40 – 3.55 – 3.00
STS2.40 – 3.50 – 2.90
Betclic2.38 – 3.65 – 2.90
Kursy na mecz Hiszpania – Niemcy
  • W meczu tym mogą się posypać bramki – nawet więcej niż trzy. Taki rynek, po kursie 2.65, obstawimy między innymi w serwisie internetowym STS.
  • Bardzo prawdopodobne, że obie drużyny strzelą tutaj swoją bramkę. Kurs 1.58 na takie zdarzenie przygotował Fuksiarz.
  • W meczu tym swoją bramkę może zdobyć Ferran Torres. Najlepszy kurs na takie zdarzenie (aż 3.01) przygotował Betfan.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Bukmacherzy – u którego obstawiać typy Hiszpania – Niemcy?

Jeśli chcemy obstawić dzisiejszy mecz i zastanawiamy się, gdzie to zrobić, wybierzmy “pewniaka”, a zatem bukmachera okupującego każdy ranking bukmacherów 2023. Dobrze wyjdziemy zakładając konto w serwisach internetowych Fortuny, STS czy Superbetu. Każdy z tych buków to dla nas gwarancja wysokich kursów i świetnego wyboru zdarzeń. Nie są to jednak jedyni bukmacherzy na mundial.

Zobacz również:

Rejestrując się wykorzystajmy u nich, ale i w Betfanie czy u bukmachera Betcris kod promocyjny BETONLINE oraz bonus powitalny. Przez te dwa proste i bezpłatne działania damy sobie dostęp do dodatkowych środków, które z pewnością przydadzą nam się w najbliższych dniach. Jeśli oczywiście będziemy obstawiać nasze typy na MŚ 2022.

5 / 5. Ocen: 33

Hiszpania - Niemcy: Kto wygra mecz?

Hiszpania - 0%
Remis - 0%
Niemcy - 0%

0%

Kapitalnie zapowiada się ten pojedynek, widowisko, w którym Niemcy, aby myśleć o awansie, muszą pokonać Hiszpanów. Hiszpanie z kolei, mogą na luzie przystąpić do tego meczu, gdyż ewentualna porażka nie wyklucza ich z turnieju.

Podobne artykuły

Back to top button