FEN 44: Typy, kursy bukmacherskie – sobota, 28 stycznia 2023

Już w tę sobotę odbędzie się kolejna edycja Fight Exclusive Night – polskiej organizacji skupiających wokół siebie zawodników mieszanych sztuk walki oraz tych, którzy uprawiają kick-boxing. Organizatorzy, którzy na tę edycję pozyskali sponsora tytularnego w postaci Orlen Paliwa, przygotowali dość mocną kartę, będącą gwarantem tego, że będzie tutaj co oglądać, ale i obstawiać.

fen 44 typy kursy
FEN 44: Typy, kursy bukmacherskie – sobota, 28 stycznia 2023

Nasz dzisiejszy przegląd dokładnie prześwietli wspomnianą galę, starając się pełnić rolę swoistego kompendium wiedzy właśnie na jej temat. Zaprezentujemy pełną kartę walk, pokażemy nasze typy na dwie najciekawsze z nich, jak również wskażemy, gdzie oglądać FEN 44 za darmo oraz gdzie je obstawiać, by móc liczyć na najlepsze kursy (i idące w parze z nimi wysokie potencjalne wygrane).

FEN 44 – karta walk

Gala FEN 44, a właściwie to FEN 44: ORLEN Paliwa Fight Night odbędzie się w najbliższą sobotę, 28 stycznia 2023 roku w Ostrowie Wielkopolskim. Na karcie walk znalazło się dziewięć pojedynków, każdy z których na pewno będzie bardzo istotny dla biorących w nim udział zawodników. Klasycznie dla wydarzeń tego typu, event ten rozpocznie się pojedynkami mniej istotnymi, pomiędzy niedoświadczonymi fighterami. Zakończy się zaś walką wieczoru, w której o pas mistrzowski organizacji FEN zawalczą ze sobą Piotr Kuberski i Marcin Filipczak.

UWAGA: Polski bukmacher Fuksiarz to: Early Payout (dwie bramki przewagi? Wygrałeś zakład!), Cashback bez limitu (wypłata od razu bez obrotu!), 500 PLN bez ryzyka (bez obrotu!). Rejestracja na www.Fuksiarz.pl

Całe wydarzenie ma się rozpocząć równo o godzinie 19:00. Pełną kartę walk, wraz z kategoriami wagowymi oraz obecnym rekordem każdego z zawodników, przedstawiamy poniżej.

Walka wieczoru

  • 83,9 kg: Piotr Kuberski (10-1) – Marcin Filipczak (7-2) – walka o pas mistrzowski FEN w kategorii średniej

Karta główna

  • 77,1 kg: Kamil Kraska (8-2) – Leandro Barbosa (12-5)
  • 93,0 kg: Bartosz Szewczyk (5-1) – Marcin Łazarz (13-9)
  • 77,1 kg: Jacek Jędraszczyk (8-4) – Wawrzyniec Bartnik (6-3)
  • 91,0 kg: Michał Grzesiak (11-6) – Tymoteusz Lewandowski (12-3) – walka w K1
  • 120,2 kg: Maciej Gąsiorek (0-0) – Kacper Miklasz (3-5)
  • 77,1 kg: Łukasz Świrydowicz (7-6) – Maciej Pacuła (3-1)
  • 61,2 kg: Eryk Maj (1-0) – Michał Musiał (0-0)
  • 83,9 kg: Tomasz Ostrowski (0-1) – Hubert Drzyzga (0-2)

Typy na FEN 44

Nie ulega wątpliwości fakt, że w czasie tego eventu nie sposób jest wybrać dwóch najciekawszych pojedynków. Nawet te pozornie najniższej rangi (na przykład Tomasza Ostrowskiego z Hubertem Drzyzgą) brzmią bardzo obiecująco. Zwłaszcza że rozgrywają się o stawkę, jaką może być czy to pierwsza wygrana, czy też samo w sobie utrzymanie się w federacji. My do naszego przeglądu wybraliśmy dwa najciekawsze spośród dzisiejszych starć. Chodzi oczywiście o walkę wieczoru, w której Kuberski zawalczy z Filipczakiem o pas, ale też walka Kamila Kraski ze zmienionym niedawno rywalem. Zamiast zmagającego się z problemami zdrowotnymi Kamila Dołgowskiego zmierzy się on z Leandro Barbosą.

Typy na walkę Piotr Kuberski – Marcin Filipczak

Piotr Kuberski, a zatem aktualny posiadacz pasa mistrzowskiego wagi średniej w FEN< jest zawodnikiem nieuznającym kompromisów. Qbear w swoich pięciu ostatnich pojedynkach nie poniósł żadnej porażki, a do tego starcia na pewno podejdzie zdteterminowany. Wszak na pewno będzie chciał zachować swój tytuł i pokazać włodarzom, że to właśnie na niego powinni stawiać. Kuberski swoją ostatnią walkę stoczył przeszło pięć miesięcy temu, z Marcinem Naruszczką, którego znokautował po dość jednostronnym pojedynku. Poznaniak na pewno posiada w swoim asortymencie olbrzymi repertuar ciosów, który zdecydowanie potrafi wykorzystać na własną korzyść. Dziś to on będzie faworytem, choć bowiem nie ma po swojej stronie atutów czy to fizycznych, czy też technicznych, jest zawodnikiem bardziej doświadczonym. To zaś w tym pojedynku może się okazać niesamowicie ważne.

Zalety bukmacheraBukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalnaSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych bukmacherów

Marcin Filipczak po swojej przegranej sprzed prawie półtora roku, w której uległ Adamowi Kowalskiemu (decyzja), zdołał wygrać dwa pojedynki i na pewno odzyskać swoją dawną pewność siebie. Wywodzący się z Pabianic mężczyzna jest na pewno bardziej otwarty na kompromisy – choć jednak swoje pojedynki często pozostawia do rozstrzygnięcia sędziom, potrafi też znokautować czy poddać swojego rywala. Dziś może dążyć właśnie ku temu. Fifek, jak się o nim mówi, raczej nie będzie w stanie pokonać rywala na punkty – zwłaszcza patrząc na to, że Kuberski w swojej zawodowej karierze ma na swoim koncie zaledwie jedną porażkę. Uważamy, że dziś to właśnie on podniesie rękę do góry w geście zwycięstwa.

Nasz typ na tę walkę: zwycięstwo Piotra Kuberskiego.

Typy na walkę Kamil Kraska – Leandro Barbosa

Przed Piotrem Kuberskim nie lada wyzwanie. Zawodnik, który dzisiaj wystąpi przed swoją własną publicznością (jest z Ostrowa Wielkopolskiego) będzie musiał podnieść się po swojej przegranej z Cezarym Oleksiejczukiem, która przydarzyła mu się nieco ponad pół roku temu. Dziś będzie miał przewagę warunków fizycznych – nieco wyższy od swojego rywala, jest wyraźnie lepiej zbudowany. Co więcej, na pewno miał więcej czasu na trenowanie – o wypadnięciu z karty walk Kamila Dołgowskiego (mającego pierwotnie być jego rywalem) dowiedzieliśmy się zaledwie kilka dni temu. Barbosa jest zastępstwem, które jednak wcale nie będzie tak proste do powstrzymania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

33-letni reprezentant Brazylii wydaje się być w bardzo dobrej dyspozycji.  Dwa ze swoich ostatnich pojedynków wygrał przed czasem (oba w ramach federacji JVT Championship, której gale odbywają się właśnie w Brazylii), a ostatni miał okazję stoczyć zaledwie dwa miesiące temu. Jest więc w lepszym rytmie walk. Faktem jest, że może dziś sprawić problemy Polakowi. Doświadczony, dynamiczny i na pewno wszechstronny, z pewnością będzie tutaj chciał doprowadzić do szybkiego rozwiązania. Co ciekawe, zdecydowaną większość swoich pojedynków (w tym wszystkie od 2015 roku) przegrywał przez decyzję sędziowską. Wcale nie będzie więc podatny na mocne ciosy, próby nokautów oraz poddań. Uważamy, że postawi poprzeczkę wysoko, jednak sądzimy jednocześnie, że to Kamil Kraska będzie dzisiaj górą.

Nasz typ na tę walkę: zwycięstwo Kamila Kraski.

Typy na FEN 44 – gdzie obstawiać zakłady?

Jeśli interesują nas zakłady bukmacherskie na dzisiejszą galę FEN, powinniśmy wybrać takiego bukmachera, który pozwoli nam je obstawiać na najlepszych dla nas warunkach. Tradycyjnie jeśli chodzi o typy na sporty walki jak Babilon MMA 34, doskonale w ich przypadku radzi sobie Fortuna, Superbet oraz STS. Zwłaszcza że u każdego z tych bukmacherów możemy liczyć nie tylko na wysokie kursy, ale i świetne pokrycie ofertowe. W przypadku tego typu organizacji MMA to wcale nie jest czymś oczywistym.

Zobacz również:

Wszystkie te firmy bukmacherskie to dla nas również możliwość sięgnięcia po świetną ofertę powitalną – jeśli oczywiście dopiero zakładamy u nich swoje własne konto. Zadbajmy o to, by wykorzystać w Fortunie, Superbecie czy STS kod promocyjny, który pozwoli nam szybko zwiększyć własny budżet na zakłady. Wykorzystajmy również bonus powitalny, dzięki któremu w jeszcze większym stopniu (pozytywnie) na niego wpłyniemy. Obie te opcje są w pełni darmowe, ale oczywiście dostępne wyłącznie w momencie przechodzenia przez proces rejestracyjny. Gdy już będziemy mieli go za sobą, nie będziemy w stanie już z nich skorzystać.

Nie zapominajmy, że wszyscy wspomniani bukmacherzy są atrakcyjni na innych polach i potrafią się różnić na przestrzeni nie eventów, ale i konkretnych walk. Warto zatem w jednym momencie mieć konto u każdego z nich. Tak, aby przełączać się między nimi zależnie od walki, na którą planuje się postawić. To nie tylko rozsądne, ale i po prostu opłacalne.

FEN 44 – gdzie oglądać?

Gala FEN 44 współorganizowana jest przez Polsat, dlatego też nie może dziwić fakt, że to właśnie stacje tej grupy będą transmitowały to wydarzenie. Jego transmisja będzie dostępna na kanale Polsat Sport Fight, od godziny 19:00. Posiadacze abonamentu w Polsat Box Go znajdą ją zaś na tej właśnie platformie streamingowej. W tym przypadku, niestety, nawet najlepsi bukmacherzy online nas nie poratują. Żaden z nich nie posiada bowiem licencji na pokazywanie tej właśnie gali.

0 / 5. Ocen: 0

Podobne artykuły

Back to top button