Carson Wentz z kontuzjami kostek – może przegapić spotkanie Tennessee Titans

Carson Wentz z kontuzjami kostek – może przegapić spotkanie Tennessee Titans

Jeden z kluczowych zawodników drużyny Indianapolis Colts, Carson Wentz, w swoim przegranym występie przeciwko Los Angeles Rams doznał kontuzji i zwichnął obie kostki w pojedynku z Aaronem Donaldem w czwartej kwarcie spotkania (ostatecznie zakończonego wynikiem 27-24). Tuż po nim nie był w stanie wrócić na boisko. Musiał zdjąć buta i udać się na ławkę. Jak podał trener Frank Reich, jego stan zdrowia będzie monitorowany, a więcej na jego temat będzie wiadomo pod koniec tego tygodnia.

„Będziemy musieli zobaczyć, jak to wszystko się rozwinie i dopiero wtedy opracować nasz dalszy plan. Dość źle to wygląda” – powiedział Reich w jednym ze swoich wywiadów. „Mam złe przeczucia. Gdy Wentz schodził z boiska, kostki z każdą chwilą tylko sztywniały. Próbował, ale nie było żadnej szansy, by wrócił na pole gry.”.

W meczu z drużyną z Los Angeles Wentza zastąpił Jacob Eason, którego kluczowe drugie podanie zostało przechwycone przez Jalena Ramsey’a, co ostatecznie doprowadziło do przegranej Coltsów i drugiej wygranej w sezonie dla Ramsów. Wentz zakończył to spotkanie z jednym touchdownem i jednym przerwaniem. Eason zaś zdołał ukończyć dwie na pięć prób podań na 25 jardów. Bardzo możliwe, że to on zastąpi kontuzjowanego Wentza, jeśli tylko będzie taka potrzeba w nadchodzących spotkaniach.

W tygodniu numer 3 rozgrywek NFL Indianapolis Colts zawalczą z Tennesee Titans. Później zaś, 3 października, czeka ich pojedynek z drużyną Miami Dolphins, a 12 października – z Baltimore Ravens. Ta seria spotkań zakończy ich mecze rozgrywane na własnym boisku. Pełniejszy harmonogram występów tej drużyny prezentujemy poniżej.

Nadchodzące mecze Indianapolis Colts w NFL

  • 26 września – Indianapolis Colts – Tennesee Titans
  • 3 października – Indianapolic Colts – Miami Dolphins
  • 12 października – Indianapolic Colts – Baltimore Ravens
  • 17 października – Houston Texans – Indianapolic Colts>
  • 25 października – Indianapolic Colts – San Francisco 49ers
  • 31 października – Tennesee Titans – Indianapolic Colts
  • 5 listopada – New York Jets – Indianapolic Colts

5 / 5. Ocen: 1

Podobne artykuły

Back to top button