Bonus powitalny 3170 PLN w Milenium!

3170 PLN na 15 lat bukmachera Milenium. Zakłady online przygotowały dla nowych graczy wyjątkowy bonus powitalny, w którym do zdobycia są nie tylko premie za wpłaty, ale także zakłady bez ryzyka i po prostu DARMOWA kasa!


Milenium bonus powitalny przygotowały został z myślą o nowych klientach. Nie trzeba się do niego zapisywać - po prostu wypełnia się formularz rejestracyjny i wpisuje kod promocyjny "BETONLINE". Tylko przy nowych rejestracjach możliwa jest taka premia, jak ta opisywana poniżej! 

Promocja powitalna Milenium

Na start zdobyć można w pierwszej kolejności bonus 100% do 1500 złotych. Jak to działa? Gracz dokonuje depozytu, obstawia, a następnie otrzymuje premię w wysokości swojego depozytu. 1500 złotych to spory zastrzyk jak na początek przygody z bukmacherem! 

To jeszcze nie wszystko! Kupon numer jeden na stronie www.Milenium.pl zostaje objęty programem promocyjnym Zakład Bez Ryzyka. Jeżeli nie uda się trafić kuponu, użytkownik bukmachera dostanie pełny zwrot stawki do 1500 złotych. 

Z kodem promocyjnym "BETONLINE" do odebrania jest jeszcze darmowe 20 PLN na obstawianie, a do tego wszystkiego - 1500 złotych lub mniej w formie cashbacku przy aktywnym obstawianiu meczów online! 

Bonus na start w Milenium:

  • Nawet 1500 zł przy pierwszej wpłacie na www.Milenium.pl
  • Do 1500 zł zwrotu jako cashback
  • 150 złotych zakład bez ryzyka
  • 20 zł darmowego grania!


Bonus można odebrać na stronie Milenium.pl >>

-----

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus