Betclic kod promocyjny. Cashback 550 zł do zgarnięcia!

Bukmacher Betclic ma dla graczy bonus specjalny jako cashback. Do zdobycia jest premia 550 złotych, czyli największy bukmacherski zwrot, jaki można otrzymać u legalnego bukmachera w Polsce!


Betclic kod promocyjny 2020

Oferta specjalna dostępna jest na stronie internetowej www.Betclic.pl. Tylko osoby, które jeszcze nie mają konta u tego bukmachera, mogą odebrać premię specjalną. Zwrot to maksymalnie 550 złotych, jednak tylko w przypadku wpisania kodu promocyjnego! Standardowa oferta jest niższa!

Aktualny kod promocyjny brzmi KOD550. Wpisujemy go po podaniu podstawowych danych na swój temat - nie będzie miał z tym problemu nawet początkujący typer! 

W ramach promocji powitalnej każdy może liczyć na zwrot w przypadku nietrafienia kuponu numer jeden. Jeżeli po rejestracji przyjdzie graczowi przegrana, nie będzie nic na niej tracił, ponieważ dostanie pełny zwrot do kwoty 550 zł! 

Darmowy cashback w Betclic Polska

Betclic Polska to w stu procentach legalny bukmacher. Granie u niego jest zgodne z przepisami - nie trzeba się o to martwić. Cashback przyznawany jest automatycznie. Każdy gracz może otrzymać go tylko jeden raz. 

Darmowe konto w Betclic pozwala na odebranie bonusu powitalnego, obstawianie, a także oglądanie darmowych meczów online w Betclic TV. Usługa daje możliwość korzystania z transmisji ligi niemieckiej, hiszpańskiej czy włoskiej! 

Bonus powitalny Betclic Polska:

  1. Wejście na www.Betclic.pl
  2. Wpisanie kodu promocyjnego KOD550 przy zakładaniu konta
  3. Postawienie pierwszego kuponu
  4. Wygrana? Świetnie cała kasa ląduje na koncie! 
  5. Przegrana? Zwrot do kwoty 550 zł! 

Opisywany jest przez nas tak zwany Betclic kod promocyjny VIP. Oznacza to, że dostępna dzięki niemu promocja obowiązuje tylko wybranych, a nie wszystkich! Zgłoszeniem się po bonus jest po prostu wykorzystanie kodu, nic innego! 

Bonus z kodem KOD550 dostępny na www.Betclic.pl

-----

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus