Betclic Combi Crush - zwrot 50 PLN na LM i LE!

50 PLN zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu na fazę pucharową Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Nieważne, ile meczów nie wejdzie - do zdobycia jest taki sam cashback!


Do oferty trzeba się zapisać. Aby to zrobić, należy wejść na stronę internetową www.Betclic.pl i kliknąć przycisk "Dołącz tutaj" na oficjalnej odsłonie promocji. 

Zwrot przyznawany jest w przypadku, gdy gracz postawi kupon zagrany za co najmniej 50 PLN, w którym znajdzie się co najmniej 5 spotkań z 1/8 finału Ligi Mistrzów oraz 1/16 finału Ligi Europy. 

Betclic kod promocyjny, a potem Combi Crush!

Trzeba być osobą zarejestrowaną w Betclic, by mieć możliwość zdobycia premii. Aktualny kod promocyjny brzmi KOD550, a nowi gracze mogą liczyć nawet na 550 złotych zwrotu w przypadku nietrafienia pierwszego kuponu. 

Betclic kod promocyjny nie jest wymagany w przypadku opisywanej obecnie promocji Combi Crush. Oznacza to, że wystarcza zapisanie się do niej oraz zagranie odpowiedniego kuponu. 

Oto wszystkie zasady promocji w skrócie. Możecie sprawdzić je już teraz:

  • Stawka co najmniej 50 PLN
  • Kurs wynoszący 5.00
  • Minimum 5 meczów na kuponie
  • Wszystkie typy z Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy
  • Oferta trwa do 20 lutego 2020


Promocja dostępna na stronie www.Betclic.pl

-----

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus