Zmiany w składzie na Łotwę?!

23.03.2019 19:45

Wiele wskazuje na to, że Jerzy Brzęczek będzie zmuszony dokonać zmian w wyjściowej jedenastce reprezentacji Polski na niedzielny mecz eliminacji UEFA EURO 2020 przeciwko Łotwie. Wszystkie winny wirus.


O chorobach kilku kluczowych zawodników poinformował na sobotniej konferencji prasowej sam Jerzy Brzęczek, który zdradził, że wirus zaatakował kadrę, a jego ofirarami padli m.in. Bartosz Bereszyński, Jan Bednarek czy Krzysztof Piątek.

Niestety mamy małą epidemię w drużynie. U zawodników występuje bóle gardła, przeziębienie. W tej grupie jest także Krzysztof Piątek. W dzisiejszym treningu udziału nie weźmie Jan Bednarek i Bartosz Bereszyński. Zastanawialiśmy się nad Krzysztofem, ale wyjdzie trenować i zobaczymy jego dyspozycję. Mateusz Klich także ma pewne dolegliwości. W kadrze jest infekcja, która zaatakowała zawodników, ale sztab medyczny walczy, żeby postawić ich na nogi (...)” - wyjawił selekcjoner.

Bereszyński i Bednarek nie wzięli udziału w ostatnim treningu i nie wiadomo, czy sztab medyczny zdąży postawić ich na nogi. Pytanie, kto może zagrać w ich miejsce. Wszystko wskazuje na to, że będą to Arkadiusz Reca i Michał Pazdan. 

Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
500 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD500Odbieram bonus