Zlatan blisko Milanu!

04.12.2019 12:20


Wszystko wskazuje na to, że w ciągu kilku lub kilkunastu najbliższych dni Szwed Zlatan Ibrahimović zostanie klubowym kolegą Krzysztofa Piątka w AC Milan. Przynajmniej tak wynika z doniesień włoskich mediów. 

Zakontraktowaniem legendarnego, ale już 38-letniego Szweda po ogłoszeniu przez niego decyzji o odejściu z Los Angeles Galaxy wyrażało kilka klubów z najmocniejszych lig europejskich, ale wygląda na to, że najkonkretniejsi okazali się właśnie rossoneri z Mediolanu.

Włodarze klubu z San Siro na gwałt szukają skutecznego napastnika, co ma bezpośredni związek z dramatycznym spadkiem skuteczności Krzysztofa Piątka, który w dotychczasowych meczach zdobył zaledwie trzy gole, z czego dwa z rzutów karnych.

Ekipa mająca aspiracje sięgające powrotu do Ligi Mistrzów UEFA nie może pozwolić sobie na brak alternatywy wobec gracza, który wpadł w taki dołek, więc robi wszystko, żeby przekonać Ibrahimovicia, co wydaje się już tylko kwestią godzin.

To mocno skomplikuje sytuację klubową naszego reprezentanta, który miał podobno wykluczyć wypożyczenie do Genui CFC, gdzie rozkwitł jego talent. Wszystko to jest źle wróży przed przyszłorocznym turniejem finałowym UEFA EURO 2020.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus