Zakłady na piłkę nożną na outsidera: szczegóły i wskazówki

Zakłady na piłkę nożną na outsidera: szczegóły i wskazówki

Wszyscy fani sportu wiedzą, że nie zawsze wygrywa ten, od którego oczekiwano zwycięstwa. Czasem przegrywają nawet ewidentni faworyci, choć ich zwycięstwo wydawało się oczywiste. Dzięki tej „cesze” wielkiego sportu strategia obstawiania na outsidera staje się interesująca: kursy bukmacherskie w tym przypadku są wyższe, a nieudane zakłady można zrekompensować wygraną od jednego lub dwóch zwycięstw przegranego. Jednocześnie wybierając niezawodną platformę bukmacherską, należy zwrócić uwagę na kasyna online poza Polską. W tym artykule porozmawiamy o tym, jak zarabiać na strategii obstawiania przeciwko faworytowi i jak skuteczna jest ta metoda.

Powody opłacalności obstawiania outsiderów

Zanim zrozumiesz zalety i wady tej strategii, musisz zrozumieć kilka terminów. Z reguły początkujący nie biorą pod uwagę uczestników znajdujących się na dole tabeli turniejowej i to jest ich główny błąd. W uproszczeniu outsider (lub outsider) to uczestnik, który ma najmniejsze szanse na sukces w turnieju lub w indywidualnym meczu/walce. Oznacza to, że jest to przeciwieństwo faworyta - drużyny lub sportowca z największą szansą na wygraną. Jednocześnie sportowcy i drużyny mogą być uważani za outsiderów lub outsiderów zarówno w ramach konkretnego meczu, jak i w skali całego turnieju. Strategia obstawiania przeciwko faworytowi może być na dłuższą metę ogromnym plusem lub pozwolić zarobić solidną kwotę na pojedynczym zakładzie. U bukmacherów współczynnik zwycięstwa takich uczestników może osiągać duże wartości. Zazwyczaj są to kwotowania w przedziale od 4,00 do 7,00, ale czasami oferowane są wyższe kursy. W przypadku długoterminowego zysku, zakłady na outsiderów z określonymi kursami wystarczą, aby wygrać jeden z czterech zakładów. Okazuje się więc, że „praca” z takimi zespołami może teoretycznie przynieść znacznie większy zysk niż obstawianie liderów.

Prawidłowa konstrukcja strategii obstawiania outsiderów

Dotychczasowe wyniki sportowca nie są gwarancją przyszłych sukcesów - to główny punkt w taktyce obstawiania słabszych. W końcu faworyt przegra, a słaba drużyna „na papierze” przerwie pasmo porażek. Jednak nie jest to tylko kwestia szczęścia – trzeba wymyślić dobrą strategię, aby wyłonić przereklamowanego faworyta, a nie trywialny zbieg okoliczności. Oznacza to, że następujące dodatkowe czynniki powinny przyczynić się do możliwego pozytywnego wyniku osoby z zewnątrz: Zajrzyj do historii osobistych spotkań. Wiele silnych klubów ma „niekochanych” rywali, którzy regularnie odbierają im punkty. Uważaj na zmiany w składzie drużyn. Jeśli mocniejszy klub, zdaniem bukmachera, ma czołowych zawodników zdyskwalifikowanych lub kontuzjowanych, to w takim przypadku można postawić przeciwko faworytowi.

Rozważ czynnik pola. Słabsze psy często lepiej grają w domu, gdzie regularnie zdobywają punkty. I odwrotnie – jadąc do obcego miasta, osoby z zewnątrz często przegrywają. Oceń motywację zespołu. Na przykład pod koniec sezonu faworyt może rozważać wszystkie problemy turniejowe i nie być tak odpowiedzialnym za mecze piłki nożnej. Na takich spotkaniach trenerzy czasami zwalniają skład rezerwowy. Oczywiście bukmacherzy w Polsce są również świadomi tych czynników i mogą zmieniać kursy. Strategia zakładów sportowych dla słabszych nie polega tylko na obstawianiu wygranej przegranego. Czasami w takiej sytuacji wystarczy skorzystać z pozytywnego handicapu lub postawić na bramki „słabej” drużyny.

Zalety i wady strategii obstawiania outsiderów w piłce nożnej

Strategia obstawiania outsiderów w piłce nożnej nie wymaga, aby przeciwnicy znajdowali się na przeciwległych końcach tabeli. Niewykluczone nawet, że zajmując sąsiednie miejsca, dostaną sporą lukę w notowaniach bukmachera. Na przykład, jeśli jeden z klubów przegrał ostatnie spotkanie, podczas gdy drugi pokazał doskonałe tempo gry i daje obiecujące wyniki. Zaletami tej strategii są:

• szersza gama różnych spotkań odbywających się przez cały rok;

• możliwość wygrania dużej ilości pieniędzy przy minimalnych kosztach;

• stosunkowo niska marża klubów bukmacherskich;

• wykorzystanie niepopularnej niszy do stałego dochodu;

• zwiększenie wielkości depozytu przy stosowaniu serii kilku zakładów z rzędu.

Główną wadą tej strategii jest trudność w wyborze odpowiedniego meczu do zakładu. Bukmacherzy w Polsce świadomie ustalają wysokie kursy, obliczając prawdopodobieństwo wygranej każdej drużyny. Musisz być dobrze zorientowany w piłce nożnej, stale śledzić wiadomości i poprawnie oceniać obecną sytuację, aby mieć szansę na zyskanie na dłuższą metę.

Podsumowanie

Każda słabsza drużyna może mieć doskonałe statystyki przeciwko drużynom na swoim poziomie. Każdy uczestnik spotkania powinien zostać przeanalizowany jak najdokładniej, aby nie popełnić błędu i nie zgubić dotychczasowego depozytu. W tej kwestii pomaga nie tylko kalendarz spotkań, ale także wiadomości sportowe, a także prognozy znanych blogerów i analityków. Zakupy klubowe również mogą wpłynąć na wynik - nowy członek zespołu może pokazać ciekawą grę i wynieść drużynę na szczyt.

____
Uwaga. Musimy jednak pamiętać, aby grać tylko u legalnych bukmacherów, którzy posiadają odpowiednia licencję ministerstwa finansów.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez ryzyka 2023
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
W Betfan 600 PLN + 60 PLN Freebet z kodem BETONLINE!Odbieram bonus