Wisła Płock chce rozwijać możliwości e-sportowe młodzieży

Wisła Płock chce rozwijać możliwości e-sportowe młodzieży

Wisła Płock podpisała umowę współpracy z Mazowieckim Technikum Innowacji. Tym samym chce rozszerzyć możliwości młodzieży, która planuje swoją przyszłość w e-sporcie.

Mazowieckie Technikum Innowacji razem z Wisłą Płock

Mazowieckie Technikum Innowacji to nowa szkoła na edukacyjnej mapie Płocka, która zamierza kształcić uczniów na czterech kierunkach: technik informatyk, technik programista, technik handlowiec i technik ekonomista. Jedną ze specjalizacji, jaką mogą wybrać uczniowie w MTI jest esport, i właśnie w tej dziedzinie będziemy ze sobą kooperować.

Dzięki współpracy z MTI, zawodnicy naszej sekcji e-sportowej będą mieli niepowtarzalną okazję dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczniami szkolnego klubu e-sportowego (SKeS MTI). Razem będziemy trenować i rywalizować w turniejach, a także wymieniać się doświadczeniami, pomagając młodym talentom rozwijać swoje umiejętności w e-sporcie.

Wisła Płock wspólnie z MTI będzie organizować lokalne i regionalne turnieje e-sportowe, gdzie zarówno nasi zawodnicy, jak i uczniowie MTI będą mieli okazję zmierzyć się z innymi graczami, rywalizując w najbardziej popularnych grach komputerowych. To doskonały sposób na promocję e-sportu w regionie i zacieśnienie więzi z lokalną społecznością.

Duże szanse dla uczniów i klubu

W ramach współpracy, uczniowie MTI będą mieli możliwość odbywania praktyk i staży w naszym klubie, zdobywając cenne doświadczenie w dziedzinach takich jak zarządzanie sportowe, marketing, obsługa techniczna czy analiza danych. To świetna okazja, aby przekazać naszą wiedzę młodszemu pokoleniu pasjonatów e-sportu.

Wisła Płock i MTI będą wspólnie organizować warsztaty, wykłady oraz konferencje związane z e-sportem i nowymi technologiami, dostępne zarówno dla naszych zawodników, uczniów MTI, jak i szerszej publiczności. To kolejny krok w kierunku dalszego rozwoju e-sportu w naszym regionie!

(fot. Wisła Płock S.A.)

Najnowsze wiadomości

 1. Zapowiedź meczu Barcelona - Mallorca: Typy i Transmisja (8 marca 2024)

  Zapowiedź meczu Barcelona - Mallorca: Typy i Transmisja (8 marca 2024)

  8 marca 2024 dojdzie do pojedynki Barcelona - Mallorca w hiszpańskiej ekstraklasie. Przeczytaj zapowiedź tego starcia i przekonaj się, gdzie dostępna będzie transmisja. Barcelona - Mallorca: Zapowiedź meczu (8 marca 2024)Mallorca zajmuje aktualnie 15....

  08.03.2024 13:34
 2. Adamek przy hitową walką: Cały czas potrafię wygrywać!

  Adamek przy hitową walką: Cały czas potrafię wygrywać!

  Już w najbliższą sobotę, 24 lutego w Arenie Gliwice odbędzie się gala KSW Epic. Walką wieczoru będzie starcie Tomasza Adamka z Mamedem Chalidowem, która odbędzie się w formule bokserskiej na dystansie sześciu rund. Dwóch gigantów sztuk walki zmierzy się...

  21.02.2024 12:47
 3. Steve Kapuadi w Legii Warszawa

  Steve Kapuadi w Legii Warszawa

  Wzmocnienie defensywy drużyny Legii Warszawa to trzyipółletni kontrakt z 25-letnim środkowym obrońcą, Stevem Kapuadim. Ostatni sezon piłkarz spędził w barwach Wisły Płock, gdzie zyskał uznanie dzięki swoim umiejętnościom na boisku. Wystąpił w 26 meczach...

  23.08.2023 11:06
 4. Cztery medale MŚ młodzieżowej reprezentacji MMA!

  Cztery medale MŚ młodzieżowej reprezentacji MMA!

  W dniach od 2 do 5 sierpnia odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata IMMAF 2023 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Polska reprezentacja wzięła udział w turnieju z kadrą kadetów, obejmującą młodzież w wieku od 12 do 17 lat. Pod wodzą trenera Emila Różewskiego,...

  Inne07.08.2023 11:43
 5. Szwed hokeistą GKS-u Katowice

  Szwed hokeistą GKS-u Katowice

  Szwedzki napastnik Sam Marklund dołącza do składu hokejowej ekipy GKS-u Katowice, podpisując roczny kontrakt z klubem ze Śląska. Marklund dołącza do GKS-u KatowiceMarklund, 30-letni wychowanek Skellefteå AIK, klubu, który reprezentował również jego ojciec,...

  03.08.2023 14:46
 6. Pływacki mistrz świata z nową umową sponsorską

  Pływacki mistrz świata z nową umową sponsorską

  Elemental Holding podpisał umowę sponsoringową z Radosławem Kawęckim, pływakiem specjalizujący się w stylu grzbietowym, olimpijczykiem, mistrzem świata i Europy. Na mocy umowy światowy lider branży urban mining będzie wspierał sportowca w przygotowaniach...

  28.07.2023 11:49
 7. Sergiy Buletsa został piłkarzem Zagłębia Lubin

  Sergiy Buletsa został piłkarzem Zagłębia Lubin

  24-letni pomocnik, Sergiy Buletsa, dołącza do KGHM Zagłębia Lubin na zasadzie rocznego wypożyczenia z Dynama Kijów. Buletsa, zaliczany do ofensywnych pomocników, posiada doświadczenie na najwyższym poziomie ukraińskiej piłki, zdobyte podczas gry w Dynamie...

  27.07.2023 08:16
 8. Superbet sponsorem tytularnym Poland Darts Masters

  Superbet sponsorem tytularnym Poland Darts Masters

  Superbet Poland Darts Masters – największa impreza darta w Polsce, której partnerem i sponsorem tytularnym został Superbet – odbędzie się po raz pierwszy w historii turnieju PDC World Series of Darts. Wydarzenie zaplanowano na 7-8 lipca 2023 roku w warszawskiej...

  05.07.2023 11:27
 9. Miedź Legnica zatrudnia Patryka Pierzaka

  Miedź Legnica zatrudnia Patryka Pierzaka

  20-letni środkowy pomocnik, Patryk Pierzak, dołącza do Miedzi. Młody zawodnik, który w poprzednim sezonie występował w barwach Górnika Łęczna, przechodzi do Legnicy na zasadzie transferu definitywnego z Legii Warszawa. Zawarł czteroletnią umowę z drużyną...

  03.07.2023 12:41
 10. Piotr Fenoszyn zawodnikiem GKS-u Katowice

  Piotr Fenoszyn zawodnikiem GKS-u Katowice

  26-letni Piotr Fenoszyn dołącza do GKS-u Katowice jako drugi rozgrywający przed nadchodzącym sezonem siatkarskiej PlusLigi. Fenoszyn będzie wspólnie grał z wcześniej zakontraktowanym Łukaszem Kozubem na tej pozycji, co stanowi znaczące wzmocnienie drużyny...

  26.06.2023 12:04
Zgłoś błąd
Bonus 760 PLN w STS z kodem BETONLINE!Odbieram bonus