W jaki sposób przebiega rejestracja w zakładach bukmacherskich?

Faktem jest, iż trzeba wykonać minimum kilka kroków, aby wybrać dobrego bukmachera online. Potem można dopiero przejść do procesu rejestracji i zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie. Jak wykonać te wszystkie czynności, by stworzyć sobie odpowiednie warunki do wygrywania sporej ilości gotówki u bukmacherów?

Na początek najważniejszy jest wybór dobrego bukmachera online

W pierwszej kolejności trzeba oczywiście zdecydować się na odpowiedniego bukmachera. Coraz więcej osób stawia na podmioty online. Dzięki temu można m.in. swobodnie grać bez konieczności wychodzenia z własnego domu albo mieszkania. Nie brakuje też bardzo atrakcyjnych warunków powitalnych dla nowych użytkowników. Obecnie wyboru jest sporo. Dużo osób finalnie decyduje się właśnie na takie firmy bukmacherskie online, które są całkowicie legalne.

Można zdecydować się też na firmy zagraniczne, które nie chcą jednak w ogóle współpracować z Ministerstwem Finansów. Dlaczego takie podmioty nie powinny być w ogóle wybierane? Choćby z tego względu, że można narobić sobie sporo kłopotów natury prawnej. Wpłacanie, wypłacanie pieniędzy - te wszystkie czynności mogą oznaczać poważne konsekwencje. Osoby, które cokolwiek wygrają nie mogą tego uznać za legalne dochody. Nie można zatem za taką gotówkę kupować nieruchomości, samochodów itp. Pamiętaj, że takie transakcje mogą zostać wzięte pod lupę Urzędu Skarbowego. Inna sprawa jest taka, że nielegalne podmioty są po prostu blokowane. To zaś oznacza, iż trzeba sporo natrudzić się, by w ogóle… wejść na stronę internetową danego buka.

Dlatego Polscy bukmacherzy online to obecnie najlepszy wybór jeśli w ogóle myślimy o obstawianiu zakładów sportowych. Wybór legalnego buka online ułatwia zdecydowanie te kwestie. Bez kłopotu można wchodzić na konkretne strony internetowe i analizować dostępną ofertę. Nie tylko samo wpłacanie, ale też wypłacanie pieniędzy, co oczywiście znacznie bardziej cieszy graczy, jest w 100% legalne. Warto zatem wziąć te wszystkie aspekty pod swoją uwagę. Wydaje się, że obecnie wybór nielegalnego buka kompletnie nie ma zatem sensu!

Jak przebiega rejestracja u bukmachera?

Zdecydowałeś się już na odpowiednią firmę bukmacherską? Taką, która ma wszystkie najważniejsze atuty po swojej stronie? Zwracaj uwagę nie tylko na legalność danej marki. Sprawdź również bonus powitalny. Dzięki niemu bez żadnego kłopotu można mieć po prostu znacznie więcej gotówki na swoim koncie. Zazwyczaj bonusy powitalne są niezwykle pomocne. Tylko czasami takie oferty są niczym… kula u nogi.

sts logowanie i rejestracja

Chodzi po prostu o sytuacje, kiedy te bonusy mają bardzo trudne warunki dotyczące obrotu. Warto zatem, przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji, postawić po prostu na rozwiązania dokładnie sprawdzone i polecane. Nie zaszkodzi przeczytać regulamin bukmachera, w którym na pewno znajdziemy także kody bonusowe na dodatkowe pieniądze. Potem można zaś przejść do procesu rejestracji. Okazuje się, że „nie taki diabeł straszny, jak go malują”. W końcu ten proces trwa maksymalnie kilkanaście minut. Poza tym jest bardzo prosty do przeprowadzenia. Wystarczy tak naprawdę tylko postępować zgodnie z wskazówkami. Wszystko odbywa się w 100% intuicyjnie. Jakie dane podaje się w czasie rejestracji?

Od razu trzeba podkreślić, że ten proces jest całkowicie bezpieczny. W związku z tym Twoje imię, nazwisko, adres zamieszkania itd. nie trafią w niepowołane ręce. Wystarczy zaś podać jedynie kilka tego typu podstawowych informacji, by przejść przez proces rejestracji. Uczulamy, by rejestrować się tylko w momencie posiadania minimum 18 lat! Po zakończeniu rejestracji u bukmachera na podany e-mail przychodzi kilka istotnych informacji. Warto zadbać o to, by ten adres był zatem dokładny. Poza tym dzięki temu można, w późniejszym okresie, dowiadywać się - w ten sposób - o rozmaitych ofertach promocyjnych.

Czy skan dowodu osobistego jest potrzebny?

Niektórzy chcą nieco oszukać zakłady bukmacherskie. Są bowiem osoby, które rejestrują się, a nie mają jeszcze wspomnianych co najmniej 18 lat. W związku z tym rejestracja jest wykonywana np. na mamę, tatę, babcię, dziadka albo na kompletnie zmyślone dane. Powiedzenie „Polak potrafi” nie wzięło się znikąd. Pamiętaj jednak o tym, że takie oszustwa prędzej czy później wychodzą. Niektórym udaje się zarejestrować na nieprawdziwe dane. Bardzo rzadko jednak dzieje się tak, że danej osobie udaje się potem wypłacić ewentualne pieniądze. Dlaczego? Coraz powszechniejszą praktyką jest bowiem sprawdzanie skanu. Np. dowodu osobistego, paszportu, prawa jazdy itp.

Od razu trzeba podkreślić, że nie trzeba się niczego obawiać. To normalne, że tacy bukmacherzy jak Fortuna czy STS chcą od nas skanów dowodu. Takie skany są po prostu uwzględnione po to, by wyłapać oszustów. Nie ma zatem sensu kombinować. Tego typu zachowania są bowiem w mig identyfikowane. Oczywiście osoby, które zarejestrowały się na prawdziwe dane nie muszą się o nic obawiać. Co prawda najprawdopodobniej przy zlecaniu wypłaty trzeba będzie okazać skan dowodu osobistego, ale ta kontrola na pewno nic nie wykaże.

Po raz kolejny podkreślamy, że wszelkie dokumenty tego typu są bowiem przechowywane w odpowiednich warunkach. Tak, by nikt niepowołany nie miał dostępu do takich informacji. Nie ma się zatem tak naprawdę czego obawiać. Wykonanie skanu i przesłanie pod odpowiedni adres też nie jest zaś czynnością zbyt mocno czasochłonną.


Nowa oferta darmowych bonusów na www.efortuna.pl

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus