UFC 259. O której walczy Błachowicz? [Dokładna godzina i data]

O której na UFC 259 odbędzie się walka Jan Błachowicz - Israel Adesanya? Organizator podał już szczegółowy harmonogram, który pozwala odpowiedzieć na wiele istotnych pytań dla kibiców.

UFC 259 - gala, na którą czeka każdy polski fan MMA

Już dawno gala MMA za oceanem nie wzbudzała takich emocji, jak UFC 259, które zaplanowano na pierwszy weekend marca w Las Vegas. To właśnie podczas tego eventu dojdzie do starcia Jan Błachowicz - Israel Adesanya, a Polak będzie po raz pierwszy w karierze bronił pasa mistrzowskiego federacji Ultimate Fighting Championship. Jeżeli wygra, będzie to jego kolejny olbrzymi sukces w bogatej karierze zawodowca.

Informowaliśmy już na łamach naszego portalu, że UFC 259 online będzie można obejrzeć w internecie bez konieczności korzystania PPV dzięki usłudze Fortuna TV dostępnej dla typerów na www.eFortuna.pl. Do tej pory nie było jednak wiadome, o której walka Błachowicza na UFC 259, a to niezwykle istotne pytanie dla bardzo wielu kibiców.


Musimy przygotować się na to, że podczas UFC 259 odbędzie się wiele pojedynków, natomiast starcie Błachowicz - Adesanya jest main eventem. Oznacza to, że Polaka w oficjalnej rozpisce całego wydarzenia znajdziemy dopiero na samym jej końcu chronologicznej listy. Organizator przekazał już mediom oficjalny harmonogram UFC 259, dzięki czemu wiadomo, kiedy Błachowicz na UFC 259 wystąpi.

Informacja dotycząca tego jaka jest Błachowicz - Adesanya godzina rozpoczęcia jest szczególnie ważna dla osób, które zamierzają obejrzeć przede wszystkim występ Polaka. Już teraz możemy zdradzić, że trzeba szykować się na bardzo wczesną pobudkę w niedzielny poranek!

Błachowicz - Adesanya. O której godzinie walka?

Jak wynika z oficjalnego programu, o godzinie 4.00 rozpocznie się pierwsza walka z karty głównej UFC 259. Ta z kolei składa się z pięciu następujących pojedynków:

  • Jan Błachowicz vs. Israel Adesanya
  • Amanda Nunes vs. Megan Anderson
  • Petr Yan vs. Aljamain Sterling
  • Aleksandar Rakic vs. Thiago Santos
  • Islam Makhachev vs. Drew Dober

Trzy wymienione jako pierwsze to starcia rangi mistrzowskiej, czyli te najważniejsze dla kibiców. Jak wiadomo, MMA bywa nieprzewidywalne i walki mogą skończyć się zarówno bardzo szybko, jak i dopiero po werdykcie punktowym sędziów. Mimo wszystko, nie wydaje się, aby walka Błachowicz - Adesanya odbyła się wcześniej niż przed 5.00 rano polskiego czasu.

UFC 259 ma miejsce w Stanach Zjednoczonych, dlatego przy sprawdzaniu informacji w zagranicznych źródłach musimy mieć na uwadze to, że podawane w nich godziny często dotyczącą czasu lokalnego Las Vegas.

Pierwszy marcowy weekend z emocjami MMA

Już dawno w MMA nie było tak emocjonującego weekendu. Marzec w naszym kraju rozpoczyna się od dwóch dużych imprez cieszących się ogromnym zainteresowaniem. Najpierw, 6 marca o godzinie 20, rozpocznie się Fame MMA 9, natomiast nieco później (a w przypadku występu Błachowicza to ładnych parę godzin) będzie można obejrzeć najważniejsze starcia na UFC 259.

Niestety, przygotowywane z myślą o UFC 259 typy jasno pokazują, że gracze i eksperci nie dają Błachowiczowi większych szans na zwycięstwo w niedzielny wczesny poranek. Kurs na Polaka osiąga nawet wartość 3.00 (www.Betfan.pl), natomiast na jego rywala maksymalnie można postawić po 1.51 (www.iForbet.pl).

Bonus bez depozytu na obstawianie UFC 259 na www.STS.pl

---

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2021
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Darmowe 600 PLN bez ryzyka - 1 obrót przed wypłatą! Kod: BETONLINEOdbieram bonus