Typy na wyścigi samochodowe. Jak obstawiać?

Typy na wyścigi samochodowe, czyli zakłady bukmacherskie na rywalizacje maszyn na czterech kołach. Gdzie można grać? Czy jest to w Polsce legalne i w końcu - ile da się zarobić?

Jeżeli jesteśmy pasjonatami motoryzacji i spaliny wzbudzają w nas tylko pozytywne odczucia, to z pewnością lubimy także oglądanie wyścigów samochodowych. Być może sami nawet marzyliśmy o tym, żeby zostać rajdowcami. W tym przypadku nie istnieje niestety metoda, abyśmy to właśnie my zasiedli za kierownicą, niemniej jednak zostanie wytłumaczone, co należy zrobić, żeby o której tylko chcemy i bez względu na dzień tygodnia przeżywać emocje sportowe mające związek z wyścigami samochodowymi.

Zakłady bukmacherskie na wyścigi samochodowe 

Obstawianie zakładów bukmacherskich na wyścigi samochodowe, to dosyć wdzięczne zajęcie. Po pierwsze rajdy aut można typować w paru różnych kategoriach. A co za tym idzie, możliwe są w tym przypadku zakłady długoterminowe, jak i krótkoterminowe. Sama budowa zakładów jest dosyć łatwa, a zatem jeżeli chociaż trochę orientujemy się w świecie wyścigów samochodowych - obstawianie nie winno sprawić nam większych kłopotów.  

Zakłady bukmacherskie w wersji podstawowej na wyścigi samochodowe, dotyczą niewątpliwie zwycięzców w wybranych zawodach. Wybieramy więc tego kierowcę, który według nas będzie wygranym na koniec konkretnej rundy. W wypadku najbardziej prestiżowych serii - czyli samochodowych mistrzostw świata - jest to co najmniej kilka rajdów w każdym sezonie. Każda spośród rund to zwykle zmagania trzydniowe, złożone z kilkunastu os-ów.  


Jeżeli obstawienie na zwycięstwo wybranego przez nas zawodnika, uważamy za nazbyt ryzykowne, to możemy grać trochę bezpieczniej. W tym wypadku zwykle posiadamy opcję wytypowania czy konkretny kierowca dostanie miejsce w pierwszej trójce albo też rzadziej w najlepszej piątce zawodników z końcem wyścigu. Firmy bukmacherskie tego typu zakłady oferują dla wielu spośród samochodowych dyscyplin. Poza rajdami aut tego typu wydarzenia spotkać możemy, na przykład podczas wyścigów F1 online za darmo dostępnych w formie transmisji internetowych.  

Wyżej wymienione typy zakładów firmy bukmacherskie wypuszczają zwykle na dzień albo dwa przed wybranymi wyścigami samochodowymi. Możemy zatem uznać, iż są to krótkoterminowe wydarzenia. Jednakże możemy pokusić się także o roczny zakład - obstawiając, kto będzie zwycięzcą z końcem sezonu. Zwykle w ofercie, znaleźć możemy kursy na wytypowanie Mistrza WRC, nierzadko również innych spośród rajdowych serii.  

Najbardziej popularne, a zarazem najłatwiejsze bukmacherskie zakłady na wyścigi samochodowe, można by spokojnie zamknąć w trzech kategoriach: miejsca na podium, a więc 1-3, zwycięzca rajdu, miejsca 1-5 i kierowca wygrywający cały sezon. Czasami jednakże można znaleźć mniej popularne, a przy okazji dość ciekawe typy, które mają w swojej ofercie firmy bukmacherskie.  

Pośród nich są między innymi. Wyniki konstruktorów czyli następny typ zakładów, znany nam chociażby z formuły 1. Jeżeli zdajemy sobie sprawę, iż wybrany rajdowiec dysponuje właściwym pojazdem - to mamy wówczas dodatkową opcję na skuteczne typowanie. Czasami mogą się nam trafić także pojedynki wśród rajdowców. W przypadku tego typu zakładów obstawiamy, który spośród zawodników będzie lepszy, zwykle na koniec konkretnego wyścigu. W niektórych sytuacjach, chociaż nie są to często spotykane zakłady, możemy także obstawiać na kierowców wygrywających wybrane odcinki specjalne.   

Czym są internetowe wyścigi samochodowe? 

Na co dzień wyścigi samochodowe możemy oglądać wyłącznie wówczas, gdy akurat jakieś się odbywają - jest to zależność zdroworozsądkowa. Wszyscy to doskonale przecież rozumiemy, niemniej jest to nieco irytujące, gdyż oznacza, iż jeśli pragniemy obejrzeć rajdy, to musimy dopasować do nich własny tryb życia. Przykładowo wstać wcześniej, kiedy wyścigi odbywają się na drugiej półkuli ziemskiej lub też zrezygnować z transmitowania, gdyż w konkretnym dniu mamy imprezę rodzinną. Internetowe samochodowe wyścigi rozwiązują każdy z tych problemów - możemy oglądać wyścigową rywalizację, kiedy tylko chcemy.  

To wszystko dzięki temu, iż internetowe wyścigi samochodowe to transmisje rajdowe, które na żywo generowane są przez oprogramowania komputerowe. Nie odbywają się one w rzeczywistości, dzięki temu nie będą ich dotyczyły choćby niewielkie ograniczenia, takie jak chociażby zmęczenie kierujących czy też konieczność przetransportowania pomiędzy różnorodnymi kontynentami. Zabawa może trwać całą dobę, siedem dni w tygodniu, zaś jeden wyścig w porównaniu z takim rzeczywistym trwa na tyle krótko, iż mamy możliwość obejrzenia całości rywalizacji w ciągu naszej przerwy na kawę.  


Wszyscy kierujący posiadają niewątpliwie własne statystyki, zaś komputerowy program bierze je zawsze pod uwagę, wyliczając występ konkretnego zawodnika. Liczy się również niewątpliwie losowość - tak samo jak w realnym świecie. Wyścigi internetowe, możemy nie tylko zobaczyć, możliwie staje się również typowanie na nie zakładów.  

Zabawa jest zupełnie uczciwa, nie zaś w jakikolwiek sposób ustawiona. Możemy być tego pewni, jeśli obstawiamy zakłady u działającego legalnie na terenie Polski bukmachera. Polecanych jest wiele licencjonowanych serwisów, jednakże to od nas zależy, który spośród nich wybierzemy. Upewnijmy się wówczas, iż ten konkretny posiada zezwolenie przyznane przez Ministra Finansów, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa naszych środków finansowych.  

Ciekawostką mogą być wyścigi "zabawkowych" samochodów, które znajdziemy u niektórych legalnych bukmacherów, np. Superbet. Przypominamy, że cały czas można odebrać w Superbet bonus powitalny za założenie konta!

Jak obstawiać internetowe samochodowe wyścigi? 

Po pierwsze, żebyśmy mogli typować na terenie Polski jakikolwiek zakład, musimy uprzednio założyć odpowiednie konto gracza w firmie bukmacherskiej. Bez względu na to, na którego buka się zdecydujemy, będziemy potrzebować weryfikacji naszej tożsamości, gdyż tego typu wymogi są zapisane w polskim prawie. Przygotujmy sobie zatem zdjęcia naszego dowodu osobistego albo też paszportu, gdyż będziemy zmuszeni do ich wgrania do bukmacherskiego serwisu, do wglądu osoby pracującej w obsłudze klienta.  

Kiedy już rozpoczniemy własną przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich, bierzmy pod uwagę wybrane różnice, które istnieją między wirtualnymi a realnymi samochodowymi wyścigami.

Realne wyścigi samochodowe, są znacznie powolniejsze, aniżeli te w internecie. Wirtualne trwają wyłącznie parę minut. Ma to wiele zalet. Dzięki temu możemy siąść do naszego komputera praktycznie w dowolnym momencie i nie oczekiwać nazbyt długi na rozpoczęcie następnych wyścigów. Nie musimy się również skupiać przez wiele godzin, ażeby móc zobaczyć, który kierowca jako pierwszy dotrze do mety. Jeżeli jednak chodzi o zakłady bukmacherskie, szybkie tempo oznacza, niż będziemy musieli podjąć decyzję, mając niewiele wolnego czasu,  

Konieczności bardzo szybkiego podejmowania właściwych decyzji dotyczy każdego typu zakładów bukmacherskich. Przedmeczowo będziemy musieli typować dość szybko z uwagi na to, iż następny rajd rozpocznie się zaraz po zakończeniu poprzedniego. Na żywo decyzje będziemy zmuszeni podejmować jeszcze szybszym tempem, ponieważ sytuacja na wyścigowym torze podlega zmianom w zasadzie w każdej sekundzie. W końcu akcja z całości wyścigu samochodowego, zostaje upakowana w parę minut. Zatem decyzje muszą być naprawdę szybko podejmowane.

Bonus bez depozytu + kod promocyjny "BETONLINE" na stronie www.eFortuna.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2021
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
600 PLN bez ryzyka + 3 x 777 PLN + 15 darmowych zakładów! Kod: BETONLINEOdbieram bonus