Transmisje na stronach bukmacherów

Transmisje na stronach bukmacherów

Gdzie obejrzeć mecze na żywo najlepszych lig polskich i europejskich w sezonie 2023/24? Która telewizja i która platforma streamingowa pokaże transmisje meczów Premier League, La Liga, Ligue 1, Bundesliga, Serie A, Ekstraklasy i 1 ligi? Gdzie zobaczysz skróty meczów?

Wystartowały ligi piłkarskie. Transmisje na stronach bukmacherów

Sezon 2023/24 najważniejszych lig piłkarskich już wystartował, a transmisje meczów dostępne są zarówno w telewizji, jak i w Internecie. Gdzie obejrzeć mecze na żywo najlepszych europejskich lig - Premier League, La Liga, Ligue 1, Bundesliga czy Serie A? Gdzie dostępne są transmisje sportowe ze spotkań rozgrywanych w ramach Ekstraklasy czy Fortuna 1 Ligi? Sprawdź!

Transmisje meczów piłki nożnej - sezon 2023/24

Najwcześniej zmagania rozpoczęły polskie kluby, ponieważ Ekstraklasa oraz Fortuna 1 Liga wystartowały już 21 lipca. Z kolei najlepsze europejskie ligi ruszyły: 11 sierpnia – angielska Premier League, hiszpańska La Liga i francuska Ligue 1, 18 sierpnia – niemiecka Bundesliga oraz 19 sierpnia – włoska Serie A.

Ponieważ wymienione rozgrywki wydają się być najciekawsze z punktu widzenia rodzimych kibiców piłkarskich, sprawdzimy, gdzie obejrzeć można płatne i bezpłatne transmisje meczów tych właśnie lig. Pod uwagę weźmiemy zarówno transmisje sportowe, jakie oferuje telewizja, transmisje dostępne na platformach streamingowych, a także darmowe transmisje meczów na żywo dostępne na stronach firm bukmacherskich. Oczywiście wszystkie wymienione w tym zestawieniu transmisje udostępniane są w sposób w pełni zgodny z prawem.

Jeśli chodzi o serwisy bukmacherskie, trzeba podkreślić, że w artykule uwzględnieni zostali bukmacherzy, którzy mają najszerszą ofertę streamingu sportowego, czyli bukmacher STS, Fortuna, Betclic i Superbet. Jednak w naszym kraju działa wielu innych legalnych bukmacherów, z których spora część również oferuje transmisje online z rozmaitych meczów. Jeśli więc wybranych rozgrywek nie emituje żadna z wymienionych przez nas firm bukmacherskich, możliwe jest, że transmisje te udostępniają inni legalni bukmacherzy. Warto więc w takim przypadku przejrzeć ofertę streamingu pozostałych operatorów legalnych zakładów bukmacherskich.

Mecze na żywo - gdzie obejrzeć?

Ekstraklasa

Telewizja, która uzyskała licencję na pokazywanie wszystkich meczów najwyższej ligi piłkarskiej w Polsce, to w sezonie 2023/2024 Canal+ (kanały: Canal+, Canal+ Premium, Canal+ Sport 1, Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 4 i Canal+ Sport 5). Natomiast TVP Sport ma prawo do pokazania co weekend 1 wybranego meczu Ekstraklasy na żywo.

Canal+ udostępnia też transmisje meczów Ekstraklasy poprzez swoją platformę Canal+ Online (znajdziemy tu też skróty meczów). TVP Sport w swoim serwisie internetowym także emituje tego rodzaju transmisje (oczywiście tylko wybrane mecze).

Natomiast bukmacherzy raczej nie uwzględniają Ekstraklasy w ofercie streamingu – mecze na żywo tej ligi nie są dostępne obecnie w serwisie STS, Fortuny, Betclic ani Superbet.

Fortuna 1 Liga

Wszystkie mecze na żywo 1 ligi polskiej dostępne są na platformie streamingowej Polsat Box Go. Platforma umożliwia też zakup dostępu do pojedynczej transmisji poprzez PPV. Natomiast Polsat Sport, który w obecnym sezonie ma wyłączność na transmisje w TV meczów Fortuna 1 Ligi, emituje jedynie wybrane spotkania. Na stronie internetowej Polsatu dostępne są też skróty meczów tej ligi.

Bukmacherzy STS, Fortuna, Betclic i Superbet nie pokazują aktualnie meczów 1 ligi.

Premier League (Anglia)

Mecze na żywo najlepszej angielskiej ligi posiada platforma streamingowa Viaplay. Z kolei telewizja Canal+ i platforma Canal+ Online udostępniają tylko niektóre spotkania tej ligi - w każdej kolejce są to 2 topowe mecze. Skróty meczów Premier League można obejrzeć na Viaplay.

W tej chwili największe serwisy oferujące zakłady bukmacherskie, czyli marki STS, Fortuna, Betclic czy Superbet nie mają w ofercie meczów Premier League.

La Liga (Hiszpania)

Mecze na żywo La Ligi pokazywane są przez telewizję Canal+ i Eleven Sports - obie stacje emitują po 5 meczów z każdej kolejki. Jedynie transmisje sportowe z El Clasico dostępne są zarówno w Canal+, jak i w Eleven Sports.

Wszystkie mecze piłkarskie La Ligi można oglądać też przez Internet na platformie Canal+ Online po wykupieniu pakietu z kanałami CANAL+, Eleven Sports i Polsat Sport Premium. 

Bukmacherzy także udostępniają transmisje online z meczów La Ligi. Bezpłatne transmisje można znaleźć np. w STS, Fortunie czy Betclic.

Ligue 1 (Francja)

Mecze na żywo najwyższej francuskiej ligi piłkarskiej w tym sezonie można oglądać przede wszystkim w Eleven Sports. Natomiast sublicencję na mecze Ligue 1 posiada Canal+.

Przez Internet transmisje meczów znaleźć można na platformie Canal+ online (w sekcji „Ligue 1 Review” dostępne są też skróty meczów) czy w Polsat Box Go.

Bukmacherzy, którzy oferują darmowe transmisje Ligue 1 to na pewno STS, Fortuna i Betclic.

Bundesliga (Niemcy)

Wyłączność na transmisje meczów Bundsligi w Polsce ma platforma online Viaplay. 

Ponadto transmisje online niemieckich rozgrywek udostępniają także niektórzy legalni bukmacherzy.

Serie A (Włochy)

Mecze na żywo Serie A dostępne są wyłącznie na kanałach telewizyjnych Eleven Sports. Operator zapewnia także możliwość oglądania transmisji online.

Serwisy, poprzez które można obstawiać zakłady bukmacherskie i jednocześnie oglądać mecze piłkarskie Serie A to STS, Fortuna, Betclic czy Superbet.

Transmisje meczów na żywo - gdzie najlepiej oglądać?

Obecnie fani sportu mają mnóstwo możliwości, aby oglądać mecze na żywo. Chociaż nic nie może się równać z kibicowaniem z trybun sportowych, najczęściej różnego rodzaju mecze i zawody śledzimy zdalnie. Dostępne są oczywiście transmisje w TV naziemnej, ale znacznie szerszy wybór oferują kodowane kanały telewizyjne (np. Canal+, Eleven Sports, Polsat Sport). Cyfrowe telewizje umożliwiają też często nabycie dostępu do pojedynczego spotkania poprzez opcję PPV (Pay-per-view). 

Co oczywiste, dziś można też oglądać mecze w Internecie - np. na platformach streamingowych (takich jak Viaplay, Polsat Box Go), jednak to także jest rozwiązanie płatne. Z kolei miejsca w sieci, w których znaleźć można darmowe transmisje sportowe, są zazwyczaj nielegalne, a ich jakość często pozostawia wiele do życzenia.

W tym kontekście bardzo ciekawą opcją okazują się mecze na żywo dostępne w wybranych serwisach bukmacherskich. Są to zupełnie legalne i w zasadzie bezpłatne transmisje, które oferują niektórzy licencjonowani bukmacherzy, czyli firmy, których podstawowym produktem są zakłady bukmacherskie online. Natomiast transmisje sportowe to w ich przypadku dodatkowa usługa, która ma na celu przyciągnąć do serwisu więcej klientów zainteresowanych sportem. Za dostęp do streamingu nie trzeba tu płacić, aczkolwiek z reguły transmisje meczów są udostępniane po spełnieniu pewnych warunków. Przyjrzyjmy się więc, jakiego rodzaju mecze na żywo mają w swojej ofercie najbardziej liczący się pod tym względem bukmacherzy w Polsce oraz jakie są u nich warunki dostępu do transmisji sportowych.

Transmisje sportowe - bukmacher STS

Bukmacher STS to największy operator oferujący zakłady bukmacherskie w Polsce, a jego oferta transmisji sportowych jest naprawdę imponująca. Świetnie przedstawia się na pewno piłka nożna - transmitowane są tu mecze na żywo wielu najlepszych lig piłkarskich, takich jak La Liga, Ligue 1, Serie A czy Bundesliga, a także mnóstwo spotkań innych lig (także tych dalszych) z całego świata. Dostępne są tu m.in. transmisje meczów Ligi Europy czy rozmaite spotkania pucharowe. 

Ale piłka nożna to nie wszystko. W STS można oglądać transmisje sportowe ze spotkań tenisa (np. Wimbledon, US Open, Australian Open, Roland Garros, turnieje ATP i WTA), siatkówki (np. Liga Światowa, Liga Mistrzów, włoska SuperLega), koszykówki (np. NBA, Euroliga, Eurocup, hiszpańska Liga ACB, włoska Lega Basket A), hokeja na lodzie (np. Hokejowa Liga Mistrzów, amerykańsko-kanadyjska NHL, rosyjska KHL), piłki ręcznej (np. EHF Liga Mistrzów, niemiecka DKB), e-sportu, tenisa stołowego, snookera, badmintona itd.

Żeby móc oglądać mecze w Internecie w STS TV, trzeba założyć konto online, które jest niezbędne, jeśli chcemy obstawiać zakłady bukmacherskie (wystarczy rejestracja uproszczona, która nie wymaga weryfikacji tożsamości użytkownika). Drugim warunkiem jest obstawienie zakładu na dowolny mecz z oferty bukmachera za stawkę co najmniej 2 zł. Od tego momentu wszystkie transmisje meczów w serwisie STS zostają odblokowane dla danego użytkownika na okres 24 godzin.

Oczywiście zaletą jest też to, że oglądając u bukmachera mecze na żywo, można jednocześnie obstawiać na nie zakłady bukmacherskie. Poza tym w STS znajduje się też wiele innych interesujących dla kibiców narzędzi, takich jak zaawansowane statystyki sportowe, wyniki meczów czy match-trackery (wizualizacje komputerowe przebiegu meczu). Bukmacher prowadzi też specjalny blog sportowy. Jeśli typujemy zakłady bukmacherskie przydatna może być również np. innowacyjna opcja BetBooster, która wskazuje najciekawsze typy dla danego meczu, powołując się na konkretne statystyki sportowe (widżet działa w oparciu o sztuczną inteligencję). W STS nieobecne są chyba jedynie skróty meczów, ale trzeba przyznać, że nie publikują ich jak na razie żadni legalni bukmacherzy w Polsce.

Transmisje sportowe - bukmacher Fortuna

Bukmacher Fortuna nie ustępuje STS, jeśli chodzi o oferowane użytkownikom transmisje meczów. Jeśli interesuje nas piłka nożna, tu także możemy oglądać mecze piłkarskie najlepszych europejskich lig (np. Serie A, Ligue 1, La Liga, Bundesliga), a także mniej prestiżowych lig (np. La Liga 2, angielska Championship, liga szkocka, rumuńska, turecka, duńska, argentyńska itd.). Są tu transmitowane też rozmaite puchary (np. Puchar Włoch, Puchar Włoch u19, Puchar Francji, Puchar Króla, Puchar Anglii, Puchar Szkocji, Puchar Holandii).

Jednocześnie w Fortuna TV bardzo ciekawie wygląda oferta transmisji z innych dyscyplin sportowych. Przykładowo jest tu: koszykówka (NBA, WNBA, Euroliga, Eurocup, BCL, liga hiszpańska, włoska i inne ligi oraz puchary), tenis (Australian Open, Roland Garros, Wimbledon, US Open, cykl ATP, cykl WTA, Puchar Davisa), siatkówka (Liga Mistrzów, Challenge Cup, liga włoska i inne), hokej na lodzie (NHL, KHL, SHL, Mistrzostwa Świata), piłka ręczna (Liga Mistrzów, Bundesliga, Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Europy Kobiet), MMA (Gale UFC), e-sport, tenis stołowy, snooker, badminton, dart i inne sporty.

Bukmacher Fortuna także wymaga, by użytkownik założył konto gracza, za pomocą którego mogą być zawierane zakłady bukmacherskie. Dodatkowo, żeby móc oglądać mecze na żywo, konieczne jest obstawienie zakładu w ciągu ostatnich 7 dni oraz posiadanie dodatniego stanu konta.

Druga największa firma oferująca zakłady bukmacherskie w Polsce także zapewnia kibicom nie tylko transmisje meczów, ale też statystyki piłkarskie i dane statystyczne z innych sportów, wyniki meczów, livescore czy match-trackery. Dostępny jest też blog sportowy Fortuny.

Transmisje sportowe - bukmacher Betclic

Betclic to globalna marka, która posiada także polskie zezwolenie, dzięki czemu oferuje w naszym kraju legalne zakłady bukmacherskie online. W swojej ofercie ma też liczne transmisje meczów. Piłka nożna w Betclic to m.in. La Liga, Ligue 1, Bundesliga, Serie A, Eredivisie, Premier Liga, Juplier Pro League, Premier Liha, liga czeska, liga szwedzka, Premiership czy Superligaen. 

W Betclic TV można oglądać też tenis (np. turnieje Wielkiego Szlema, zawody ATP i WTA), koszykówkę (np. NBA, Euroliga, Eurocup, FIBA, NBL, CBA), hokej na lodzie (np. NHL, KHL), siatkówka, piłka ręczna, snooker, dart, badminton, krykiet i wiele innych.

Betclic jak każdy legalny bukmacher w Polsce wymaga, by użytkownik założył konto gracza online. Transmisje sportowe w serwisie Betclic są dostępne dla zalogowanych użytkowników, którzy mają środki na swoim koncie albo obstawili dowolny zakład w ciągu ostatnich 24 godzin.

Bukmacher Betclic udostępnia również wyniki i statystyki sportowe (w tym na żywo), porównania head to head, składy, tabele itp. oraz match-trackery.

Transmisje sportowe - bukmacher Superbet

Superbet oferuje bardzo liczne transmisje online. Jest tu piłka nożna (np. La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1 i mnóstwo innych lig), tenis (np. turnieje Wielkiego Szlema, WTA, ITF, ATP), koszykówka (np. NBA, Euroliga, Eurocup), MMA (gale UFC), siatkówka (np. Liga Mistrzów, Liga Światowa), hokej na lodzie (np. NHL, KHL), piłka ręczna (np. EHF Liga Mistrzów, Bundesliga), tenis stołowy, snooker, e-sport i inne.

Bukmacher Superbet wyróżnia się na tle poprzedników niemal zupełnym brakiem warunków dostępu do transmisji. Mecze na żywo mogą bowiem w Superbet oglądać wszyscy zalogowani użytkownicy - nie jest wymagane, aby mieć na koncie jakiś depozyt czy żeby obstawić w określonym czasie jakieś zakłady bukmacherskie.

W serwisie Superbet znajdziemy oczywiście nie tylko ofertę kursową i darmowe transmisje meczów. Są tu też statystyki piłkarskie, statystyki z innych sportów, wyniki meczów i match-trackery. Chociaż skróty meczów nie są dostępne u żadnego z bukmacherów, w aplikacji mobilnej Superbet oglądać można powtórki goli. Kibiców lokalnej piłki nożnej zainteresować powinno też to, że bukmacher ma wyjątkowo rozbudowaną ofertę zakładów na rozgrywki 3 i 4 ligi polskiej oraz Puchar Polski na szczeblu lokalnym (oferta „Super Regio”).

Transmisje sportowe – inni bukmacherzy

Pamiętajmy, że w Polsce działa już wiele firm przyjmujących legalne zakłady bukmacherskie online, a wśród nich są bukmacherzy, którzy również oferują bezpłatne transmisje sportowe. Lista bukmacherów, którzy posiadają odpowiednie zezwolenie na przyjmowanie zakładów wzajemnych w Polsce w sposób legalny dostępna jest tutaj. Wiele z tych firm udostępnia również transmisje. Pod tym względem, poza firmami o których pisaliśmy wcześniej, na uwagę zasługują jeszcze m.in. LV BET czy Totalbet, gdyż stale rozwijają swoje usługi i ostatnio pojawiają się u nich darmowe transmisje meczów z kolejnych dyscyplin sportowych. Bukmacher LV BET wyróżnia się możliwością wyświetlania transmisji w trybie pełnoekranowym, a e-sportowe mecze na żywo można u niego oglądać nawet bez zalogowania się na konto gracza. 

Poza tym na polskim rynku nieustannie pojawiają się nowe legalne firmy oferujące zakłady bukmacherskie przez Internet, a rosnąca konkurencja sprawia, że użytkownicy mogą liczyć na coraz bardziej atrakcyjne oferty, w tym coraz większy wybór transmisji meczów.

Najnowsze wiadomości

 1. Zapowiedź meczu Barcelona - Mallorca: Typy i Transmisja (8 marca 2024)

  Zapowiedź meczu Barcelona - Mallorca: Typy i Transmisja (8 marca 2024)

  8 marca 2024 dojdzie do pojedynki Barcelona - Mallorca w hiszpańskiej ekstraklasie. Przeczytaj zapowiedź tego starcia i przekonaj się, gdzie dostępna będzie transmisja. Barcelona - Mallorca: Zapowiedź meczu (8 marca 2024)Mallorca zajmuje aktualnie 15....

  08.03.2024 13:34
 2. Adamek przy hitową walką: Cały czas potrafię wygrywać!

  Adamek przy hitową walką: Cały czas potrafię wygrywać!

  Już w najbliższą sobotę, 24 lutego w Arenie Gliwice odbędzie się gala KSW Epic. Walką wieczoru będzie starcie Tomasza Adamka z Mamedem Chalidowem, która odbędzie się w formule bokserskiej na dystansie sześciu rund. Dwóch gigantów sztuk walki zmierzy się...

  21.02.2024 12:47
 3. Steve Kapuadi w Legii Warszawa

  Steve Kapuadi w Legii Warszawa

  Wzmocnienie defensywy drużyny Legii Warszawa to trzyipółletni kontrakt z 25-letnim środkowym obrońcą, Stevem Kapuadim. Ostatni sezon piłkarz spędził w barwach Wisły Płock, gdzie zyskał uznanie dzięki swoim umiejętnościom na boisku. Wystąpił w 26 meczach...

  23.08.2023 11:06
 4. Cztery medale MŚ młodzieżowej reprezentacji MMA!

  Cztery medale MŚ młodzieżowej reprezentacji MMA!

  W dniach od 2 do 5 sierpnia odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata IMMAF 2023 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Polska reprezentacja wzięła udział w turnieju z kadrą kadetów, obejmującą młodzież w wieku od 12 do 17 lat. Pod wodzą trenera Emila Różewskiego,...

  Inne07.08.2023 11:43
 5. Szwed hokeistą GKS-u Katowice

  Szwed hokeistą GKS-u Katowice

  Szwedzki napastnik Sam Marklund dołącza do składu hokejowej ekipy GKS-u Katowice, podpisując roczny kontrakt z klubem ze Śląska. Marklund dołącza do GKS-u KatowiceMarklund, 30-letni wychowanek Skellefteå AIK, klubu, który reprezentował również jego ojciec,...

  03.08.2023 14:46
 6. Pływacki mistrz świata z nową umową sponsorską

  Pływacki mistrz świata z nową umową sponsorską

  Elemental Holding podpisał umowę sponsoringową z Radosławem Kawęckim, pływakiem specjalizujący się w stylu grzbietowym, olimpijczykiem, mistrzem świata i Europy. Na mocy umowy światowy lider branży urban mining będzie wspierał sportowca w przygotowaniach...

  28.07.2023 11:49
 7. Sergiy Buletsa został piłkarzem Zagłębia Lubin

  Sergiy Buletsa został piłkarzem Zagłębia Lubin

  24-letni pomocnik, Sergiy Buletsa, dołącza do KGHM Zagłębia Lubin na zasadzie rocznego wypożyczenia z Dynama Kijów. Buletsa, zaliczany do ofensywnych pomocników, posiada doświadczenie na najwyższym poziomie ukraińskiej piłki, zdobyte podczas gry w Dynamie...

  27.07.2023 08:16
 8. Superbet sponsorem tytularnym Poland Darts Masters

  Superbet sponsorem tytularnym Poland Darts Masters

  Superbet Poland Darts Masters – największa impreza darta w Polsce, której partnerem i sponsorem tytularnym został Superbet – odbędzie się po raz pierwszy w historii turnieju PDC World Series of Darts. Wydarzenie zaplanowano na 7-8 lipca 2023 roku w warszawskiej...

  05.07.2023 11:27
 9. Miedź Legnica zatrudnia Patryka Pierzaka

  Miedź Legnica zatrudnia Patryka Pierzaka

  20-letni środkowy pomocnik, Patryk Pierzak, dołącza do Miedzi. Młody zawodnik, który w poprzednim sezonie występował w barwach Górnika Łęczna, przechodzi do Legnicy na zasadzie transferu definitywnego z Legii Warszawa. Zawarł czteroletnią umowę z drużyną...

  03.07.2023 12:41
 10. Piotr Fenoszyn zawodnikiem GKS-u Katowice

  Piotr Fenoszyn zawodnikiem GKS-u Katowice

  26-letni Piotr Fenoszyn dołącza do GKS-u Katowice jako drugi rozgrywający przed nadchodzącym sezonem siatkarskiej PlusLigi. Fenoszyn będzie wspólnie grał z wcześniej zakontraktowanym Łukaszem Kozubem na tej pozycji, co stanowi znaczące wzmocnienie drużyny...

  26.06.2023 12:04
Zgłoś błąd
Bonus 760 PLN w STS z kodem BETONLINE!Odbieram bonus