STS freebet bez depozytu!

07.02.2019 12:45

Darmowy zakład już za samo założenie konta i bez konieczności wpłaty własnych środków? Tak, to możliwe! Jedną z opcji jest freebet u legalnego bukmachera STS.


Mowa o ofercie powitalnej wspomnianej na wstępie marki, która składa się między innymi z darmowego zakładu o równowartości 25 PLN, dzięki któremu można rozpocząć przygodę z zakładami bukmacherskimi bez żadnego depozytu własnych pieniędzy, a więc bez ryzyka!

Wystarczy odwiedzić stronę internetową STS i w formularzu wpisać specjalny kod promocyjny. W standardowej ofercie można w ten sposób zdobyć 25 PLN na grę. Jeśli skorzystasz z ekskluzywnego hasła "betonline", to trafi do Ciebie nie 25 a 29 PLN na zakłady sportowe. 

Przed wypłatą dodatkowych środków na konto bankowe konieczne jest dokonanie nimi obrotu. Do tego zaliczane są tylko wygrane zakłady o kursie minimalnym 1,91. Każdy uczestnik opisywanej akcji może liczyć tylko na jedną premię powitalną.

Oferta skierowana wyłącznie do nowych klientów dostępna na stronie www.STS.pl!
__________________________________________________
STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
500 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD500Odbieram bonus