Sobotni bonus w Fortunie

13.04.2019 10:35

W sobotę 13 kwietnia czeka nas 30. kolejka rundy zasadniczej rozgrywek LOTTO Ekstraklasy 2018/19. To właśnie z tej okazji legalny bukmacher Fortuna przygotował dla swoich klientów specjalną ofertę. W jej ramach można zgarnąć bonus o równowartości 20 PLN. Zainteresowany szczegółami?


Sprawa jest stosunkowo prosta. Wystarczy dziś (sobota 13 kwietnia) postawić co najmniej dwa kupony live za minimum 20 PLN każdy, a organizator akcji automatycznie przyzna darmowy zakład. Bez względu na to czy postawione zakłady będą wygrane czy też nie.

Oczywiście zakłady postawione z oferty live muszą spełniać kilka warunków. Poza stawką minimalną istotny jest również czas ich postawienia. Opisywana promocja obowiązuje bowiem wyłącznie w dniu dzisiejszym, od godziny 16:00 do 23:59 i ani minuty dłużej.

Oferta specjalna skierowana jest wyłącznie do osób, które posiadają internetowe konto bukmacherskie w marce Fortuna. Możesz założyć je w każdej chwili bez wychodzenia z domu i całkowicie za darmo, a wpisując kod promocyjny "BETONLINE" możesz zyskać więcej niż w ramach standardowej oferty powitalnej dla nowych graczy.

________________________________
Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
500 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD500Odbieram bonus