Rewolucja w GKS-ie

16.05.2018 16:00

Po porażce w Derbach Górnego Śląska z Ruchem Chorzów (0:1) władze GKS-u Katowice postanowiły przewietrzyć szatnię. Od pierwszego zespołu odsuniętych zostało czterech zawodników.


O decyzji na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej poinformował Tadeusz Bartnik, dyrektor sportowy klubu. Dziennikarze dowiedzieli się, że wygasające 30 czerwca 2018 roku umowy z Arminem Cerimagicem, Wojciechem Kędziorą i Dawidem Plizgą nie zostaną przedłużone. Ponadto Grzegorz Goncerz, którego kontrakt wygasa za rok, dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Jest to pokłosie potknięć na finiszu Nice I Ligi. 

Walczący po raz kolejny o awans do Lotto Ekstraklasy katowiczanie, w dwóch ostatnich meczach wyjazdowych stracili aż sześć punktów z walczącymi o utrzymanie Stomilem Olsztyn i Ruchem Chorzów.Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek GieKSa zajmuje czwartą pozycję w stawce i traci do drugiego w tabeli Zagłębia Sosnowiec zaledwie dwa oczka. W Katowicach liczą, że wtorkowy wstrząs wyzwoli w zespole dodatkowe pokłady energii i pozwoli zrealizować sportowe marzenie żółto-zielono-czarnych.

Skróty meczów bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd